Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świetny komentarz o uchodźcach.

Pomijając komentarze pod kątem apokaliptycznym, ten jest najlepszym komentarzem politycznym jaki czytałem:

 

“Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co sie dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja sie tego boje bardziej niz większość z was bo wiem jak to sie prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jada tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moja prywatna droga czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje sie ich, ponieważ oni narzuca nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: kazdy z samotnych ma pozostawiona gdzieś rodzinę, ktora korzystając z prawa UE ściągnie tutaj predzej czy później, wiec liczbę imigrantów nalezy już teraz pomnożyć raz 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, wiec jesli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy wiecej, optymistycznie licząc.
Jeszcze jedna rzecz która mi sie rzuca w oczy: ci uchodzcy twierdza ze za przejazd o europy musza płacic po kilka tysiecy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam zludzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy .”

Udostępniajcie na swych profilach.

Updated: 7 września 2015 — 19:11

22 komentarze

Add a Comment
 1. Czy moglbys podac zrodlo? Z gory dziekuje!

   1. Ale tam jest tez tylko wklejony czyjs tekst. Nie ma podanego autora, ani zrodla.

    1. co nie zmienia sensu. Nie rozmieniajmy sie na drobne 🙂

     1. Oj, dobrze jest znac zrodlo. Ot co. 🙂

      1. wszelkie źródła Prawdy są u samego Boga. 😀

       1. 😀 no, trudno sie nie zgodzic! Przekonales mnie! 😀

        1. Klaudia, nie pij jak rozmawiasz z Adminem 🙂

       2. Piotrku tak tylko w celu sprecyzowania Twojego wpisu – faktem jest, że ten muzułmanin ma racje co do celowej inwazji islamu na Europę ale czy można to nazwać “źródłem Prawdy”?
        Wiemy przecież do kogo modlą się muzułmanie..

 2. ChristianStateOfPoland

  Jestem EUROPEJSKIM chrześcijaninem, religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie STYLEM ŻYCIA czy doktryną polityczną. Na PIERWSZYM miejscu jestem Europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu… Czy po takim oświadczeniu, ktoś potraktuje mnie poważenie i powie: To jest wyznawca Chrystusa – Jego naśladujcie…

  1. O tym samym pomyslalam czytajac ten wpis!

 3. Zobaczcie co się dzieje w usa – komus zależy na konfliktach rasowych i chaosie, u nas będzie wersja zderzenie cywilizacji z antycywilziacją islamu, fakt że wielu muzułman się nawraca (często poprzez wizje w snach) ale nie ma co się łudzić że większość chętnie porzuci allaha.
  Narodowcy i neonaziści już się kotłują, nienawisć rodzi nienawiść

 4. Właśnie teraz w programie “Tak czy nie” TV Polsat News mówi o tym Paweł Wilk… i pani Mucha. Szkoda, że teraz sporo ludzi meczyk ogląda i nie słyszy…

  1. O przepraszam; chodzi o pana Jacka Wilk 🙂

   Pani Mucha de facto z Wenus przyleciała na to spotkanie…

 5. Trochę monotematyczna będę, ale czy nie wydaje wam się, że to co się teraz dzieje jest czymś na kształt klęski szarańczy, o której mówi prorok Joel w 2 rozdziale?
  Sam definiuje szarańczę jako lud wielki i potężny, że przed nim kraj jak ogród Eden, a po nim jak step pusty. Drży przed nim ziemia, słońce i księżyc są zaćmione, a gwiazdy tracą swój blask.
  Potem zapowiedz wylania Ducha Świętego, odmiana losu Judy i Jeruzalemu i sąd…
  ???

  1. moim zdaniem islam to dobry pionek na początek, aby wywołać chaos, muzułmanie są wojowniczy i bezwzględni gdy są w dużej liczbie, ale globalna duchowość będzie musiała być dość uniwersalna – dla wszystkich, a zwłaszcza tych którzy nie lubią chrześcijańskiego ekskluzywizmu-tylko Chrystus, pewien synkretyzm new age czy nawet nauka powiązana z okultyzmem, alchemia nowego kroku w “ewolucji” człowieka z pomocą wyższych istot z kosmosu czy takie coś..

   1. no właśnie, cos tu nie gea, aby wprowadzić new age trzeba zlikwidować islam i chrześcijaństwo

    1. połączyć – tylko poprzez coś wyłączyć najpierw Chrystusa, czy stworzyć jakiś łącznik synkretyczny – nowe masowe objawienia lub rewelacje ufo

 6. Też tak myslę że ktoś finansuje islamistów żeby zrobili tu taki chaos , że ludzie będą sie prosić o pomoc więc pomoc przyjdzie ale nie od BOGA , lecz ci którzy dąża do stworzenia nowego porządku swiata zrobią porządek z agresywnym ISLAMEM, a potem z chrześcijaństwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: