Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak niebawem będą wyglądały polskie ulice?

Kobietom niebawem przydadzą się sprawni mężczyźni. Takie filmiki widziałem już kilka lat temu, ale teraz istnieje ryzyko w polskich realiach….

“Pokojowi” muzułmanie..

 

 

 

 

Teraz wiem, że ten element Planu Trzech Wojen Światowych, gdzie Islam ma walczyc z Chrześcijaństwem wcale nie będzie sie tyczył na poziomie walki państwo-państwo, ale obywatel – imigranci.

Coraz czarniej widzę Wielki Ucisk. Wszystko jednak w rękach Boga, w Bogu siła, choć powinniśmy juz teraz, my mężczyźni dbac o kondycję fizyczną i tężyznę. Chyba sie pomyliłem pisząc ostatnio że w Polsce będą Bogu ducha winni uchodźcy…

 

 

Na ulicach będzie dochodziło do zadym na tle religijnym. Nasze kobiety będa wyzywane od dziwek, a oni będą chcieli prawa Szariatu. Musi dojść dio starć aby trzecią drogą był lucyferianizm – jedna światowa religia.

 

Panie Jezu przyjdź proszę…

 

 

 

 

Updated: 5 września 2015 — 22:17

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Tak, tego się chyba nie spodziewaliśmy… Wszystko w rękach Boga!

 2. Prawda jest taka, ze muzułmanie to dzicz- uogólnienie, bo napewno zdarzają sie i porządnie ludzie. Brak jakichkolwiek zasad moralnych, dewiacje seksualne, niesamowita agresja względem białego człowieka.
  Ten rok to istna plaga napływu uchodźców do Europy. Włochy, Grecja, Hiszpania przyjmują ich po KILKA-KILKANAŚCIE TYSIĘCY MIESIĘCZNIE. W Grecji prawo ZABRANIA odsylania ich tam, skąd przyszli tzn. musza pozostawać na terenie Grecji czyli w Europie. Jeśli zostaną zatrzymani np w Austrii czy gdziekolwiek indziej znów odsyłani sa do Grecji- czyli nie opuszczają Europy. Media trąbią o logowaniu sie nad biednymi uchodźcami, o tolerancji ale czy ktoś podaje statystyki dotyczące przestępczości w miejscach JUŻ zajętych przez “przyjezdnych”( mam na myśli dzielnice miast opanowane przez wyznawców Allaha)? Buduje sie im specjalne osiedla, rządy chuchaja i dmuchana na tych biedaków, ale czy gdzieś w mediach słyszy sie, co wyprawiaja z białym człowiekiem w swych krajach, jak muzułmani odnoszą sie do chrześcijan w krajach Bliskiego Wschodu?
  Na południu kontynentu muzułmani od lat znani sa ze zezwierzęcenia, brudu i agresji. Europa pada, to jej ostatnie podrygi. Tylko Bóg moze nas ocalić, taka prawda.

 3. witajcie

  znalazłem coś ciekawego…

  https://www.youtube.com/watch?v=U2QuhIcyFmE

  Z Bogiem

  1. czasem na profilu detektywa na fejsie tego nie zarzuciłeś?
   tam to oglądałem

   1. nie, tam jeszcze nic nie wrzucałem…

 4. “Wszystko jednak w rękach Boga, w Bogu siła, choć powinniśmy juz teraz, my mężczyźni dbac o kondycję fizyczną i tężyznę.”
  Racja.
  https://www.youtube.com/watch?v=6jl4mhiMMQI
  Piękna i zagrzewająca do boju pieśń w wykonaniu Kościoła Nowego Przymierza, nasz hymn na te trudne czasy?

  1. ChristianStateOfPoland

   Palnar >>> “Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną. Czy myślisz, że nie mógłbym poprosić Ojca mojego, a zaraz wystawiłby Mi więcej niż dwanaście zastępów aniołów?”_____”Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.”_____Co do materiału na YT, który Poleciłeś, to zminusowałem go za slajdy. Takie same pioseneczki mogli śpiewać Krzyżacy, konkwistadorzy oraz żołnierze Wermachtu…, a Pan wszystkim im odpowiada: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!”

 5. Jestem tak potężnie zajęty, że sądziłem, aby tak sprawy nabrały barw.. O temacie wiedziałem od najmłodszych lat, lecz przeraziłeś mnie trochę filmikiem z ulic Paryża, ale jedno jest pewne, musimy mieć ufność w Bogu! W nim nadzieja jedyna nadzieja!

 6. ChristianStateOfPoland

  Nie pisałbym tego, ale na Pańskim blogu, na samej górze mamy:”Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA”… Wszyscy zgodzimy się, że życie przeciętnego Żyda pod panowaniem Rzymu było nieporównywalnie cięższe, niż dzisiejszych chrześcijan we Francji czy UK. Jezus żył w czasach OKUPACJI… czy w związku z tym mamy chodź jedną wypowiedź Chrystusa, który użala się nad losem uciśnionego ludu… Czy w ogóle Go to obchodzi? Ja pamiętam jedynie, że wbrew ogólnym przesądom i wierzeniom pomaga nawet pogańskim najeźdźcom, wybacza oprawcom itd.. Nie obchodzi Go za bardzo sytuacja polityczno-etniczna… Pan Mówi: „Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski” (Mt 5, 44-48) – A Pan chce iść na siłownię i ćwiczyć sporty walki… Niczym narwany Piotr, który sięga po miecz…

  1. Tak ćwiczyć ale nie do walki, do obrony.

   1. ChristianStateOfPoland

    Proszę sobie przypomnieć co robili pierwsi naśladowcy CHrystusa, oni widzieli, słuchali i znali Pana… 11/12 apostołów zginęło męczeńską śmiercią, praktycznie do 4tego wieku chrześcijaństwo to śmierć BEZBRONNYCH na arenach itp.. Jak Pan rozumie fragment o miłowaniu nieprzyjaciół, o nadstawianiu policzka etc.? Dla mnie wszystko jest jasne – nie dostrzegam drugiego dna, czy metafory…

    1. po 1 nie mówmy sobie Pan, jeśli ejsteś chrześcijaninem, to jestes moim bratem w wierze.

     co do cytatu o policzku, ja to rozumiem tak, że mamy pokazać swą osobą pokojową postawę i w zdecydowanej większości tak powinniśmy postąpić. Dac się uderzyć aby pokazac złu, że jest złem.
     Jednakże jakbyś się zachował gdyby Ci gwałcono żonę? tudziez islamiści chcieli zamordowac dziecko? Bardzo prosze o odpowiedź.

     Dodam jeszcze słowa Jezusa z Łukasza:

     ” (36) Rzekł im: – Ale teraz kto ma sakiewkę, niech ją weźmie, a także torbę, kto zaś nie ma, niech sprzeda płaszcz i kupi miecz! (37) Bo powiadam wam, że na Mnie musi się dokonać to, co napisano: “Został zaliczony do złoczyńców”. Albowiem spełnia się to, co Mnie dotyczy. (38) Oni zaś rzekli: – Panie, oto tutaj dwa miecze. Powiedział im: – Wystarczy!”

     Poza tym ja nnie napisałem nigdzie o walce. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Może aby sprecyzować sens mojego przesłania zacytuje na koniec ten fragment:

     MT 10

     “23 Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego”

     Do ucieczki trzeba miec kondycje. Myślałem że większość to rozumie. Bez ironi pisze. Jak może ktoś uciekać z wielkim brzuchem?
     Ja nigdzie nie napisałem o walce.

 7. Kapłanom szatana chodzi o wywołanie ultymatywnego kryzysu, by doprowadzić syna zatracenia i jego pomagiera do władzy.

 8. islam to satanizm i to jeden z najgorszych bo ukrywa się pod wizerunkiem rzekomo Jedynego i Prawdziwego Boga, i głupi: bo uczy zbawiania się z prawa(szariatu): a jak prawo to i wymaganie prawa i śmierci na sobie i innych, to legalizm w formie antychrystusowego monoteizmu fałszującego Prawdziwego Boga,
  tam nie ma miłości, jest prawo i ucisk

 9. Mahometanizm to prymitywny kult wojny.

  1. i są sami zwiedzeni – mają bezwzględny zakaz bałwochwalstwa, a mimo to czci się czarny kamień w kaaba, ta słynna kostka i okrążanie jej,
   krążenie w religiach https://www.youtube.com/watch?v=cOnhmLUvlyc&list=PLj1CXA6hnC11_I1S9JsAiQYY1FIGgxTFk&index=3

 10. bardzo dobry wykład https://www.youtube.com/watch?v=QICH4j68Rgw, na podstawie proroctw ST wychodzi na to że Bóg użyje islam do sądu nad chrześcijaństwem zachodnim jak kiedyś filystynów ect na Izrael, a potem osądzi sam islam za prześladowania chrześcijan.

  1. Dokładnie do takich samych wniosków sama doszłam ostatnio, czytając od Księgi Jozuego do Drugiej Królewskiej, tak to dokładnie wygląda. Filistynczycy też pochodzili od Izraela ale odpadli wcześniej od ludu Bożego..Użyci byli też Egipcjanie , Aramejczycy. Bóg Tępil ten lud Izraelski az ostalo się jedynie plemię Judy ze względu na Dawida i proroctwo o Jezusie, a tamte Bóg odrzucił 11 plemion, oczywiście wierni z tych plemion innych przyłączyli się do Judy.. Jude gwiazda Dawida…. tu mi znów skojarzył się holokaust…. czy to nie wygląda jakby żydzi przechodzili permanentny holokaust od 6000tyś lat??? Tylko ze tym ostatnim razem to wykorzystali na swa korzyść. Teraz czas na nas….sąd nadchodzi. Uważam, że właśnie dlatego też trzeba jak najszybciej odejść z tych kościołów fałszywych, bo tylko się ludzie narażają na niebezpieczeństwo. Myślę tak już od wielu lat …. w sumie dawniej myślałam, że to bardziej takie rady dawała biblia jak uniknąć złego, teraz widzę, że to sąd….sąd na balwochwalcow chroniących swych figurek, kościołów obrazków i reszty grzeszników …

 11. Nie żebym bronił zachowania muzułmanów, ale co do kobiet nazywanych dziwkami, i tej Reporterki z 7 filmiku, to nie wykluczone że wygląda faktycznie jak prostytutka, sądząc po tym krótkim filmiku to najprawdopodobniej tak jest. Wiele kobiet ubiera się jak prostytutki, niezależnie od wieku. Fakt to fakt. Może po tej ”rozmowie” z muzułmanami zmieni swój styl ubioru, w co jednak wątpię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: