Oto link do jakże pełnego “miłości” profilu na fejsie:

 

 

Profil ma 6tys polubień!!!

Dla kontrastu, detektywprawdy.pl, piszący o złu tego świata ma niecałe 500, a muszę dodać, że blog ma nie małą liczbę wejść.

I nie mówcie mi, że to mężczyzna doprowadził do tego, bo to wygląda tak, jakby kobieta nie miała wolnej woli. Dlaczego większość z nas nie jest taka? bo wybraliśmy miłość i pokój.

 

 

Czasem jest dobrze mieć znajomych z tego świata. Pojęcia nie miałem, że gro kobiet upada tak nisko. Miałem swego czasu ok 250 znajomych na profilu na potrzeby wyborcze i NIGDY nie spotkałem się z poniżaniem kobiet przez mężczyzn.

Owe kobiety świetnie PROWOKUJĄ  swych mężczyzn swą agresją, a następnie kiedy dojdzie do rękoczynów. robią z siebie ofiary przed wszystkimi głosząc to wszem i wobec komu sie da na całe miasto. Mam takich kilka świeżych przykładów w realu.

Pragnę przy tym zauważyć, że to są kobiety zdeklarowane w swej nienawiści na co wskazuje sam tytuł profilu. Są jednak takie, które pod pozorem pobożności, szukają usprawiedliwienia dla swych czynów, mają mężczyzn za fujary, nie dorosłe dzieci, nieudaczników. Te same kobiety wybrały sobie tych nieudaczników na mężów….

Źle rozumiany Paweł, czyli zbawienie przez łaskę bez spojrzenia na owoce powoduje, że owe fałszywie pobożne czują się zbawione a nimi nie są.

Szatan wiedział, kogo najpierw skusić w Edenie.

 

Niech będą błogosławione mądre i oddane swym mężom kobiety. Piszę to z całego serca.

 

Cieszę się i dziękuję Ci Boże, że wskazałeś mi prawdę i odkryłeś sztuczki szatana uświadamiające zło, co pomogło wielu moim czytelniczkom.

 

Słowa klucze by stać się taką kobietą to: bunt i niezależność, pycha.