Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowe fakty co do 23 września 2015

Po pierwsze 23 września 2015 mija 923 dni odkąd papież został papieżem.

Papież pojawi sie w USA w 266 dzień roku czyli w tyle ile trwa ciąża.

Po drugie 23.09. 2015 można symbolicznie odnaleźć w apokalipsie:

Rozdział 9 wersety 2-3

 

(2) Otworzyła studnię Przepaści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. (3) A z dymu wyszła na ziemię szarańcza, której dano moc, jaką mają ziemskie skorpiony.

 

Chyba już każdy w tym momencie czytając kojarzy to z CERNEM.

 

Po trzecie:  266 dniem roku nieprzestępnego (pozostaje 99 dni do końca) jest 23 września; 
Po czwarte: 266 papieżem jest obecnie jaśnie nam panujący Bergoglio*;

 

Zauważcie, że 23 września zaczął interpretować nie ŚWIAT, SYSTEM SZATANA,  NIE KOŚCIÓŁ RZYMSKI, ale ewangeliccy poszukiwacze prawdy. Ten blog jest dla chrześcijan naśladujących Jezusa i to tutaj także badamy prawdę, na tyle ile Bóg pozwoili.

 

(7) Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom. ” Amosa 3.

 

Świat i portale systemowe chcąc zatuszowac wydarzenia, które my omawiamy wmawia ludziom, że we wrześniu spadnie asteroida.

 

 

Tak przy okazji, dzis dopiero trafiłem na filmik z 2012 roku pokazujący, dziwne dźwięki także w Polsce:

Nie znam sie na muzycznej obróbce filmów, ale wydaje się byc realny. To jest w okolicach Koszalina.

Updated: 3 września 2015 — 10:52

32 komentarze

Add a Comment
 1. Nie wiem na ile to prawda ale podobno siedziba CERNu została wzniesiona na miejscu dawnej świątyni Apollona a przecież Objawienie Jana 9:11 wspomina o nim jako o królu otchłani.

  1. Dobrze słyszałeś, wcześniej był też projekt w stylu CERNU w USA, znacznie większy, jednak został porzucony. Prawdopodobnie miejsce ma znaczenie.

 2. Wybacz mi, że nie na temat, ale chcę wiedzieć, co o tym sądzisz? https://www.youtube.com/watch?v=GJWd0TnPdZU

 3. Witaj Piotrze, pojawila sie informacja, ze 25 wrzesnia Putin wraz z rosyjska delegacja pojawi sie w USA na szczycie. Czyzby oficjalny poczatek NWO?

  1. wow, kto wie, coraz więcej poszukiwaczy prawdy tak uważa.
   Coraz więcej osób jest przekonanych o porwaniu lada tydzień.
   Jak będzie, Bóg jeden wie. Na pewno od połowy wrzesnia nie będzie nudno

   1. Witaj Piotr. Czy byłaby możliwość poproszenia kogos o tlumaczenie tego filmiku od FE.
    Pozdrawiam Marcin z Dygowa.

 4. Jednak trzeba pamiętać,że nie ważne co bysie działo Bóg i tak ma wszystko pod kontrolą.

  1. oczywiście i dla chrześcijan wszelkie newsy proapkaliptyczne sa raczej pociechą, gdyż świadczy to o rychłym nadejściu Pana Jezusa.

   1. Tak mnie najbardziej smuci to gdy mówię o takich rzeczach ludziom w pracy to ich to wogóle nie interesuje.

    1. Łukaszu, czy Twoja jest ta strona biblia.deon ?

      1. Interesuje mnie temat płaskiej ziemi. Wiesz może więcej w temacie

      2. to jest katolicka wersja Biblii..

       1. Ok jest ale jakie to ma znaczenie

        1. ok przepraszam. W kościele katolickim już na szczęście nie jestem zdziwił się ksiądz gdy przyszedł po kolendzie a ja mu powiedziałem, że nawróciłem się. Zadałem mu parę pytań i utwierdził mnie w tym, że nawet nie wie co to znaczy narodzić się na nowo. Mówił mi,że wystarczy być dobrym człowiekiem prowadzić dobre życie co za ściema.Nawet powiedział coś w stylu,że nie trzeba we wszystko wierzyć co Biblia mówi?

       2. A tak naprawdę to ten fragment nie wiele się różni od Brytyjki.W zborze czasem używamy też tego przekładu.

        1. nie chodzi o fragment, ale o Twoj podpis strony www, jakby promujesz ta stronę

    2. w pracy u mnie jest tak samo , jedyna osoba ktora podchodzi powaznie do tego typu tematow jest kolega z pracy ,,swiadek jehowy,, , nawet moja narzeczona nie dawno swierdzila ze sie musze leczyc. tlko ze takie sprawy sledze juz od jakis 5lat.

 5. Musi się też wypełnić to:
  21 W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha, bądź przez mowę, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 4 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu7, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.

 6. źle mi się żyje, mam nadzieję że to jest tuż tuż

 7. Adminie jak myślisz czy to już będzie w tym miesiącu? 🙂

  1. Tylko Bóg to wie dokładnie. My możemy tylko przewidywać. Czas pokaże.

 8. Piotrek, ja tez słyszałam te dźwięki w Warszawie. Mój Andrzej tez je słyszał.

 9. bliższe były dźwiękom z innych zamieszczanych przez Ciebie filmików – jakby szum powietrza, choć nie było wiatru i przytłumiony odgłos trąb. Robił wrażenie.

 10. CERN swoim działaniem może wpływać bardzo poważnie na pole magnetyczne planety na podobieństwo włączenia bardzo silnego nowego bieguna na podobieństwo bardzo silnego elektromagnesu, który może spowodować ruch płyt tektonicznych, globalne trzęsienie ziemi o niespotykanej dotąd sile zmianę biegunów magnetycznych ( technologia HAARP też umożliwia wywołanie takich właśnie kosmicznych globalnych odgłosów oraz o czym się nie mówi trzęsień ziemi na charakterystycznej głębokości 10km ). Te działania mogą spowodować rozszczelnienie się ogromnej kaldery wulkanu w Yellowstone w następstwie którego ciemność i tzw. Wielkanoc mogłaby spowić ziemię, a z pewnością całą półkulę północną na kilka do kilkudziesięciu miesięcy. Czyli głód, chaos, brak wody zdatnej do picia, załamanie gospodarcze i finansowe, kryzys, brak prądu i innych mediów – praktycznie całe USA może pokryć kilkudziesięciocentymetrowa, a w 1/3 kilkumetrowa warstwa pyłu.

 11. Do momentu wprowadzenia dekretu niedzielnego nie zauważymy zmian w otaczającym nas świecie, a we wrześniu nić się nie stanie.

  1. Ja też mam przeczucie, że we wrześniu wydarzy się to samo, co się wydarzyło na Olimpiadzie w Londynie i w 2012, czyli nic, a przynajmniej w POLSCE.

   A za wrześniem 2015 agitują głównie sekciarze, tj. New Age’owcy, internetowe marionetki syjonistyczne i amerykańskie, syjonistyczne sekty protestanckie.

   1. Krav, co do dekretu niedzielnego, to nie wypowiem się, ale…

    … ci heretycy protestanccy, wiecie co oni robili? Specjalnie przesyłali pieniądze Izraelowi, by przegonili stamtąd Palestyńczyków, by PRZYSPIESZYĆ PRZEBIEG PROROCTW BIBLIJNYCH.

    Takie sekty również czekają na porwanie i gadają “językami”.

   2. Przecież nikt nie pisze ze cos sie wydarzy, poza waznymi wydarzeniami polityczno religijnymi 🙂

    1. Sama słyszałam jakiś czas temu te tajemnicze odgłosy, było to jakoś nad ranem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: