Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Antychryst jest tuż tuż.

Nie jest to mój kolejny tekst w stylu “antychryst nadchodzi” Nie lubię się powtarzać. Pamiętajcie, że ja nie zarabiam na tym blogu i nie dbam o popularność. Kiedy przez pare dni włączyłem reklamy google, to okazało się, że zarobek jest od 0,50 groszy do 1zł, więc sobie darowałem. Nawet nie linkuje na innych stronach.

Wszystko to robię aby ludzi uświadamiać. Jestem samotnym chciałoby się powiedzieć bohaterem.

Nie łechce mnie także ilość wejść na bloga, bo nijak się to nie przekłada ani na pieniądze ani na znajomości, aplauz. Mało tego, ten blog kosztował mnie wiele. Bardzo wiele. Jestem w pogardzie tego świata, poniżony. Osoba  której wiele razy podałem rekę kiedy wszyscy sie odwrócili od niej, beszta mnie z błotem i poniża. Moi przyjaciele z bloga o tym wiedzą, wy nie musicie znać szczegółów.

To tak tytułem wstępu gdyby jakiemuś potomkowi/kini Chama przyszło na myśl coś innego, że jestem kimś ważnym. Jestem zerem.

 

Do rzeczy.

Tym razem zauważyłem kilka ważnych spraw. Po pierwsze dotychczas myślałem,, że taki brainbreakar to zwyczajny pyszałek. Myliłem się do momentu, kiedy nazwał Jezusa szatanem.

Słuchajcie, to jest zorganizowana akcja. Juz tłumacze dlaczego.

Brainbarker nazywa Boga Jahwe i Jezusa uważa, jak wspomniałem za szatana.

Dziś otrzymałem mail od pewnego Łukasza z info o tym filmie:

 

Co czytamy na wstępie:

“Jezus, Jahwe poinformował, że czeka do 2016 roku.”

Oni organizują marsz intronizacyjny. Jahwe?!

Następna kwestia.

Krzysiu z forum mój przyjaciel poinformował mnie o dodatku do gazety Fakt. Ponoć jest to medalik tzw matki boskiej.

Gazeta plotkarska, dla nizin, z niemieckim kapitałem dodaje prezent skłaniający do bałwochwalstwa Polaków.

Przypadek? czy to tylko jest uderzenie w target? NIE. to jest akcja łamiąca Prawo Boga, aby spadło na polaków przekleństwo. Bóg zawsze za bałwochwalstwo karał.

Ostatnia kwestia to tekst wolna-polska.pl.

Pokazuja oni, że Izraelem jest kościół katolicki.

Prawdopodobnie takich wydarzeń, spraw jest więcej.

Oni mają już wszystko przygotowane. Teraz dokonują tylko prania mózgów.

Czuwajmy.

 

Updated: 31 sierpnia 2015 — 20:58

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Módlmy się do Boga Ojca za pośrednictwem Jezusa Chrystusa o mądrość i dar wytrwania

 2. Filmik “Ucznia Jahwe”…
  To beznadziejny kanał, co rusz tylko przepowiada apokalipsę,i pisze że o ile USA,UE,Kanada,Izrael, Ukraina,Australia,Turcja,Irak,muzułmanie są po stronie zła to Rosja, Chiny,Iran, Białoruś, Wietnam,Uzbekistan, Kuba itp.są po stronie dobra i mówią o walce złego zachodu z dobrym wschodem wersety biblijne,i podnieca się tym,że minister obrony Rosji podczas parady zwycięstwa wykonał znak krzyża.

  1. uważajcie na niego, ta jakiś półkatolik czy jak.. argumentowałem mu z Pisma, to przeklął mnie od protestantów i nakazał przysięgać – tak tak – przysięgać na Jahwe – jak nie przysięgniesz mu, to twoje zdanie nie ma dla niego znaczenia…

   natomiast intronizacja – jak można króla królów intronizowac czy ogłaszać toż to herezja.
   Raz, że On i tak jest Władcą całego świata i każdego narodu. Dwa – jeśli ludzie w tym narodzie odrzucają Go, tak, jak Izrael w Ziemi Obiecanej odrzucił Jahwe – to i tak “nie będzie króla w Izraelu” (czyli będzie – ale nie będzie królem dla tych ludzi, królem ich serc).

   A teologia zastąpienia – że KRK zastąpił izraela już na wieki to tradycyjna teoria katolicka, powiazana z antysemityzmem niestety widać histoprycznie, to takie coś: kościół to żydzi duchowi, a żydzi fizyczni to nie żydzi, chyba że przyjdą do kościoła…
   http://www.gotquestions.org/Polski/teologia-zastepstwa.html

  2. widzeicie, to jest katolick i typ myślenia – bez bazy Pisma Św -bo np gdzie tam jest robienie “znaku krzyża”? To jakiś niemal magiczny gest w teologii KK

 3. Jeśli koniec świata jest blisko to kiedy w końcu? mam dosyć czekania a wiele razy się zawiodłem a we wrześniu pewnie będzie powtórka….

  1. Mateusz, konca swiata nigdy nie będzie.
   Biblia wyraźnie mówi: najpierw wielki ucisk, następnie 1000letnie krolestwo a ostatecznie finalowa walka kiedy szatana zostanie wtracony do piekla raz na zawsze. To tak w skrocie.

   Ty7 nie oczekuj konca swiata, ale badz zawsze gotowy na spotkanie z Jezusem.

   1. Ale skoro Jezus ma wrócić to dla ludzi to będzie tak jakby koniec..

   2. adminie a czy szatan nie miał przypadkiem cierpieć tylko przez ten okres 1000 letniego królestwa a po tym okresie miał nastąpić właśnie armagedon a szatan miał totalnie zginać a nie być dręczony wiecznie ? wydaje mi się ze w bibli gdzieś się o tym mówi ale nie jestem pewny

    1. Kamilu,p
     przeczytaj 20 rozdział księgi Objawienia=Apokalipsy

     1. pomyliło mi się z
      (20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

   3. w sumie to będzie koniec świata ale szatańskiego ;]

  2. Uważam,że nie ma sensu tak namolnie czekać na te czasy tylko być na nie gotowym i tyle.

 4. Dziękuję za wyjaśnienie tego wątku. Ja wysłałem ten link do filmu. Jak wspominałem od niedawna poznaje Boga na nowo tzn pochodzę od rodziny wierzącej ale sam odwróciłem się od Boga. Teraz chce na nowo go poznać i przyjąć do serca. W dniu kiedy natknąłem się na ten film myślałem że obecność tam pozwoli mi wziąść udział w czymś ważnym. Teraz jednak zrozumiałem że nie tędy droga. Twój blog wiele mi daje i dzięki Twoim wpisom otwierają mi się oczy. Niech Bóg ci błogosławi i wszystkim Twoim czytelnikom.

 5. Te medaliki w fakcie (i obrazki SWIETEGO oczywiscie papieza JPII) sa juz od dluzszego czasu dodatkiem do faktow. Wiem, bo niestety babcia z dziadziem zbieraja te pierdolki. 🙁

 6. A co z trzema dniami ciemności? nie musi to być przed ponownym przyjściem Chrystusa?

  1. Trzy dni ciemności?
   To chyba jakiś katolicki wymysł.

 7. Bardzo ciekawa strona, odkryłam ją wczoraj i czytałam chyba z połowę dnia. Tylko przykro czytać to, w jaki sposób o sobie piszesz. Bardzo przykro :/

  1. Moje życie zostało wywrócone a ja jestem na każdej płaszczyźnie poniżony, bo kiedyś pewną osobę przyjąłem taką jaka była finansowo i moralnie. Tak więc w ten sposób o sobie pisząc piszę prawdę.
   Wiem ze Bóg na to pozwala aby mi cos pokazać, przetestować. Wiem że w oczach Boga mam wartość. W tym świecie jestem kim jestem a i niebawem może dokona się sprawiedliwość.

   Jeszcze jedna sprawa. Walka z tym światem ma swą cenę. Ten świat jest przeciw nam. Co innego chodzic do kościoła, modlić się, a co innego uświadamniać, ewangelizować. Tam gdzie szedł Paweł apostoł były wszędzie rozruchy na on sam był więziony, bity, statek na którym płynął tonął. Świat go nienawidził. Zawsze jednak wychodzil z tego cało.

   Nie porównuje się do Pawła, ale chce pokazac pewien mechanizm.

 8. jeśli dobrze zrozumiałem, ten gość twierdzi, że III wojna swiatowa ma zatuszowac zalamanie gospodarcze:

  1. Mikke ostrzega o tym już od wielu miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: