Bardzo proszę wszystkich chrześcijan o modlitwę z wiarą. Dla Boga wszystko jest możliwe. Proszę o o modlitwę za Olę.

Cytuje jej mail do mnie:

 

“Detektywie,
Wróciłam z zagranicy i od razu trafiłam na ostry dyżur okulistyczny skad zabrano mnie do kliniki.w trzy dni straciłam wzrok w lewym oku,lekarze przewidują długotrwały pobyt w szpitalu i długie leczenie-radzą nie wierzyć w cuda.to ich zdanie.ja wierze w co innego.byli u mnie bliscy chrześcijanie i modlili sie o uzdrowienie.co dzien dziękuję Panu Jezusowi za cud uzdrowienia,choc prawie nie widzè.wierzè glèboko i ufam Panu. Proszè jedynie o modlitwę i wsparcie duchowe-tak jak często sama modliłam sie za innych z bloga.
Dzieki i pozdrawiam,
Ola-ta,ktora nie mogła zajechać na zjazdy i ubolewala”

 

 

Szatan robi wszystko żebyśmy się nie ochrzcili, nie wierzyli. Ola próbowała kilka razy przyjechać na nasz zjazd, aż szatan zechciał spróbować jej to wyperswadować w okrutny sposób.

Ja na pierwszy zjazd, wiedzą to nieliczni doświadczyłem pewnego dramatu życiowego. Juz na zjeździe byłem zdołowany maksymalnie.

 

Wszystko w Jezusie jest możliwe.

 

Boże Ojcze prosimy Cię w imię Jezusa Chrystusa, prosimy Cię o uzdrowienie chorego oka Oli. Ty Panie wszystko możesz. W Tobie wszystko jest możliwe.

 

Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. (Lk 11, 9-10)

 

Jana 14

(12) Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Kto wierzy we Mnie, dokona też dzieł, których Ja dokonuję, a nawet większych od tych dokona, bo Ja odchodzę do Ojca. (13) I o cokolwiek poprosicie w imię moje, spełnię, aby Ojciec został uwielbiony w Synu. (14) O cokolwiek Mnie poprosicie w imię moje, Ja to spełnię. (15) Jeśli Mnie miłujecie, będziecie przestrzegali moich przykazań

 

Uprzejmie poproszę aby dzisiaj o godzinie 20.00 każdy chętny znalazł czas i pomodlił się o odzyskanie wzroku Oli.

 

 

Poproszę o deklaracje modlitwy w komentarzach.