Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szkoły w Columbus chcą wprowadzić uwierzytelnianie przez linie papilarne w stołówkach

Tłumaczyła Julka. Dziękuję 😉

lunchtime-fingerprints

Justin Lee

Dział Obsługi Żywności Szkół Miasta Westerville powoli wprowadza biometryczne skanowanie palców w kilku szkołach w Columbus, Ohio, według raportu This Week Community News.

Dział najpierw zainstaluje system linii papilarnych w szkołach Blendon Middle, Longfellow Elementary i Pointview Elementary co będzie kosztowało 3,731 dolarów na trzy budynki.

Nowy system umożliwi uczniom korzystanie z ich linii papilarnych w celu uzyskania dostępu do ich kont posiłków podczas lunchu, zamiast używania ich dowodów tożsamości.

Technologia ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa kont posiłków uczniów, usunięcie błędów biurowych i długich kolejek, i oferowanie bezproblemowej metody identyfikacji uczniom podczas kupowania posiłków.

System linii papilarnych początkowo będzie używany przez 1100 uczniów. Kiedy okręg uzna to za sukces, rozprzestrzeni go na pozostałe szkoły podczas roku szkolnego 2015/2016.

„Jedną z zalet nowego systemu jest skrócenie czasu zarządzania i utrzymywania kart obiadowych w szkole podstawowej przez nauczycieli, sekretarki i pracowników kuchni, a w gimnazjum i liceum biometryczny skan zajmujący ułamek sekundy kontra uczeń wpisujący swój numer tożsamości” powiedziała Kari Dennis kierowniczka usług żywnościowych i zaopatrzenia. „Zawsze szukamy sposobów na poprawę usług w naszych stołówkach”.

Okręg szkolny odnośnie obaw prywatności podkreślił, że same odciski palców uczniów nie będą przechowywane.

Zamiast tego palec wskazujący będzie skanowany jako obraz identyfikujący, który będzie przetwarzany na liczbę binarną, która zostanie zaszyfrowana i przechowywana z takimi samymi zabezpieczeniami jak inne szkolne dane.

Okręg szkolny oznajmił, że wszystkie dane o liniach papilarnych zostaną usunięte, kiedy uczeń zmieni lub skończy szkołę, a odcisków palców nie będzie można odtworzyć ani udostępnić innym zakładom.”

 

Po ostatnich newsach widać, że świat NIBY nie jest do końca przygotowany  na WIELKI UCISK, aczkolwiek wcale być nie musi na wstępie WU. Wszak znamię bestii ma być “zaoferowane” po 3,5 roku, a to bardzo dużo jak na postęp technologiczny i “okolczykowanie” mas chipami. Skoro 70 lat temu zakończyła się II wojna światowa, w której to zginęło w obozach kilka milionów chrześcijan oznaczonych numerami, to jak szybko mogą w czasach obecnych oznaczyć ludzi chipami…

Pieniądze na to mają i to nie jest problemem. Problemem także  nie jest bariera technologiczna. Problemem dla nich jest zgoda świata na rządy totalitarne. To co robią aktualnie, to przygotowują na przyjęcie znaku bestii. Przygotowują technologicznie i moralnie. Trwa wielka akcja marketingowa: płatności telefonami, zachipowane psy, w Szwecji zachipowani ludzie mają wstęp do biurowców itd.

To co im brakuje jeszcze to obrót bezgotówkowy, ale, takowy mogą wprowadzić w każdej chwili wywoławszy światowy kryzys.

 

Notabene, to także ciekawa liczba – 70 lat od zakończenia II w ś.

Niedawno nawet myślałem, że mogą rozpocząć III 1 września…

Updated: 28 sierpnia 2015 — 08:26

1 Comment

Add a Comment
  1. U mnie w pracy w Niemczech juz to jest -skanowanie dłoni zamiast normalnych podpisów..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: