Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jesteśmy na progu NWO. Od października nowa waluta światowa. Ważny film.

Po konsultacji i pomocy Dawida Arrivalda przekaz z tego bardzo ważnego filmu jest następujący:

1. Papież wydaje niebawem bo 25 września  tajemniczą encyklikę, której każdy katolik ma rzekomo sie podporządkować, a jak nie to ekskomunika. To może być ostatnia faza albo tuż przed Wielkim Uciskiem, albo tuż po. Owa encyklika nakłoni katolików i zapewne ekumenistów do wzięcia znamienia bestii. To może nastąpić w ciągu roku.

2. 20 października ma wejść w czasie mega kryzysu światowa waluta ustanowiona przez MFW.

 

Niestety ENG

 

Gniew Boży nadchodzi i wykona się rękami antychrysta, nad rozpasaną dobrami materialnymi ludzkością, pozbawioną Boga.

Nie krytykuje innych bo sam taki byłem. Raczej ostrzegam. Szukałem prawdy i zgodnie ze Słowem Boga owa prawda mnie wyzwoliła.

“Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli” Jana 8

Bóg Ojciec mnie pociągnął za co mu Bardzo Dziękuję.

 

Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który Mnie posłał;” Jana 6

 

Jeśli jeszcze nie wyznałeś, że Jezus jest twoim Królem i Panem to zrób to natychmiast:

http://detektywprawdy.pl/2015/03/22/jezus-nadchodzi/

http://detektywprawdy.pl/2015/01/15/jezus-chrystus-jest-krolem/

Nie narodzonym na nowo polecam szczególnie ten filmik w tekście:

 

http://detektywprawdy.pl/2014/08/20/czy-chcesz-byc-zbawiony/

 

I pamiętaj:

 

WIEDZA O BIBLII I SPISKACH NIE ZBAWIA!!!!

Jeśli krzywdzisz inne osoby słowem lub czynem, to nie ma w Tobie Ducha Świętego. Jesteś przegrany.

 

Upamiętaj się!

Wszystko zaczyna się od upamiętania. Przekonują nas o tym: Jan Chrzciciel, Jezus Chrystus, Piotr, Paweł i Jan. Upamiętanie zawsze poprzedzało – poprzedza także dziś – zbawienie.

Prawdziwe upamiętanie pociąga za sobą zupełną przemianę życia i jest procesem czterostopniowym, sprawiając:

(a) wstyd i głębokie załamanie z powodu osobistych grzechów;

(b) usprawiedliwienie, które jest aktem Bożej Łaski i obejmuje tych, którzy uwierzyli, że Jezus Chrystus jest Ofiarą zadośćuczynienia za nasze grzechy;

(c) przemianę umysłu połączoną z poznaniem i zrozumieniem woli Bożej;

(d) zmianę stylu życia zapoczątkowującą życie w harmonii ze Słowem Bożym.

Upamiętanie oznacza zmianę, jest nawróceniem się, które dokonuje się dzięki Bożej pomocy, Bożemu wsparciu (DzAp 11,18; 2 Tym 2,25; Rz 2,4). Tak więc do upamiętania należy dążyć!

„A gdy to usłyszeli, byli poruszeni do głębi i rzekli do Piotra i pozostałych apostołów: Co mamy czynić, mężowie bracia? A Piotr rzekł do nich: Upamiętajcie się i niechaj się każdy z was da ochrzcić w imię Jezusa Chrystusa na odpuszczenie grzechów waszych, a otrzymacie dar Ducha Świętego.” (DzAp 2,37. 38)

źródłó: http://www.kchds.pl/index.php?show=21&art=105

 

Upamiętajcie się i

 

niechaj się każdy z was da ochrzcić w imię Jezusa Chrystusa

na odpuszczenie grzechów waszych,

a otrzymacie dar Ducha Świętego.”

 

Chrzest nie jest tylko symbolem i jakimś nic nie znaczącym bierzmowaniem niczym w KRK. Jest deklaracją publiczną i wypełnieniem woli Ojca, tak jak to uczynił Jezus. Nasz Pan, nie musiał się ochrzcić, ale kazał Janowi dokonać chrztu. Czy wobec tej informacji nadal uważasz, że chrzest jest tylko symbolem? Jezus poddał się woli Ojca.

 

Jeśli czytasz tylko teorie spiskowe o NWO i nadal nie interesuje Cię Bóg, to radź sobie sam/a.

 

 

 

44 komentarze

Add a Comment
 1. Świetny tekst. Dzięki. 🙂

  1. dzięki
   Zobacz Magdalena:

   http://fakty.interia.pl/raporty/raport-tasmy-wprost/informacje/news-nowa-odslona-afery-abw-o-podsluchu-w-willi-tuska,nId,1875357

   PIS ma dostać władze absolutną a wiadomo, że jest to arcy prokatolicka partia. W sam raz na NWO z papieżem na czele.

   1. PIS wygra wybory i będzie obowiązkowa służba wojskowa do wojny z ruskimi

    1. A jak myślisz co z osobnikami z kat. D?

     1. kategoria D – niezdolny do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju

      Wtedy nie będzie pokoju. Ja za wojny bankierów ginął nie będę, co ciekawe pełno jest takich “paryjotuf”, podjudzanych przez tych syjonistów do wojny z “ruskimi”.Oni na pewno polecą na to. My znamy prawdę i możemy stawiać opór.

      Dlatego samodzielne rządy PiS-u to będzie tragedia. Komorowski to syjonista, ale Duda to radykalny syjonista, co jest najgorsze, od samego początku PiS prowokował Rosję i czynił wszystko, by podlizać się USraelczykom (choć Rosja i USA to jedno i to samo – Hegel). Po co Kaczyński jeździł na Gruzję, na Ukrainę? Wiadome.

      Pierwsi do wojny pójdą ci katolicy, co siedzą ciągle przy “najświętszym” sakramencie i słuchają Radia MaRyja/Trwam/gazetki katolickie typu niedziela/ksiądz przy ambonie – nie dość że mają wyprane mózgi przez kościół, to jeszcze słuchają PiS-owców, który podżegają do wojenki.

      1. Nic dodać, nic ująć. Opór i tylko opór z naszej strony. Niech Bóg Ojciec ma nas w opiece.

   2. Piotrze 🙂 Nie wiem czy pamiętasz, ale przed wyborami prezydenckimi pisałam, że kampania wyborcza jest “dziwna” i wygląda na to, że wszyscy grają na Dudę. Teraz wszystko wskazuje na to, że grają na zwycięstwo PiS. Biorąc pod uwagę planowane wydarzenia m.in. ŚDM w Krakowie i inne, ta partia jest w tych planach najbardziej potrzebna. Moim zdaniem Polsce przeznaczono w planach “elit” dużą rolę. Jaką ? – trudno powiedzieć.

 2. UWAGA WAŻNE! Co sądzicie o Windowsie 10? Ponoć inwigiluj on swoich użytkowników na masową skalę.Czy to też część NWO? Najpierw nowy masowy system (obecnie 70 mln użytkowników, teraz jakaś nowa encyklika papieża, potem nowa światowa waluta – wydaje mi się, że to się jako ze sobą wszystko łączy.Czekam na wasze opinie, w Chrystusie.

  1. Miałam dokładnie taka samą myśl w trakcie czytania wpisu Piotrka. Również myślę, że to wszystko może mieć ze sobą związek. Co do Windows 10 to jeżeli ktoś już go zainstalował może w ciągu miesiąca wrócić do poprzedniego.
   Detektywie – dzięki za Twój wpis.

   1. Dziękuję za dziękuję.
    Zwłaszcza że w nocy w komentarzu mnie tak ktos zbeształ i zagroził, że powininem go podac na policje.

    1. No to zawsze miło dla odmiany otrzymać podziękowania 🙂
     Czyżby to zbesztanie miało związek z wczorajszym “wrzącym” tematem?

     1. “No to zawsze miło dla odmiany otrzymać podziękowania”

      no ba 😀

      “Czyżby to zbesztanie miało związek z wczorajszym „wrzącym” tematem?”

      wielce możliwe. Po tym co napisał jestem na 100% przekonany o jego zdemonizowaniu…

      1. Od wczoraj zastanawiam się czy modlitwy za człowieka który ich sobie nie życzy mają również moc?

   2. NWO,a co niby innego?

    Ale nie ma strachu,jak się ma czyste sumienie nie ma co się bać.

    Co najwyżej powsadzaja chrześcijan do więzień,ale co oni mogą zrobić?

  2. Ponoć? A co powiesz na taki zapis w polityce prywatności M$ nowego win10? – znalezione na branżowych portalach
   “Będziemy uzyskiwać dostęp, ujawniać i zachowywać osobiste dane, w tym należące do ciebie treści (takie jak zawartość twoich e-maili, inna prywatna komunikacja i pliki w prywatnych folderach), kiedy będziemy w dobrej wierze uważać, że jest to konieczne”.
   Dla mnie to wystarczy. Aby tego systemu nie instalować.
   Wszech ogarniająca inwigilacja moim zdaniem służy do wyszukiwania i identyfikowania Chrześcijan. Przecież żyjemy w świecie upadłego. W PRL SB i UB też miały programy “dezintegracji kościoła katolickiego” także zwalczanie religii to nic nowego w świecie służb. Wbrew pozorom te zaawansowane systemy nie służą do likwidowania siatek przestępczych, terrorystycznych czy pedofilskich jak się nam od zawsze wmawia. Palnar, nic nie stoi na przeszkodzie abyś zrobił sobie osobną partycję na dysku i zainstalował jakąś dystrybucję linuxa. Jedna z najprostszych w obsłudze to Linux Mint. Takich rzeczy warto uczyć się już dziś. Bo jak myślisz co będzie jak wygaśnie wsparcie dla Win 7 i 8, 9 ( czyli dystrybucja poprawek bezpieczeństwa) ? Będzie trzeba migrować na nowszy system. Jak użytkownicy będą się opierali to “ktoś” ich zmusi do migracji wypuszczając w sieci wirusy atakujące starsze wersje systemu. A także nie będzie już sterowników do nowych podzespołów komputerowych. Uważam że warto uczyć się anonimowości, prywatności ( w tym bezpiecznych form komunikowania się) i obsługi programów szyfrujących. Taka wiedza przyda się szybciej niż się wielu osobom wydaje.

   1. podpisuje się pod słowami Krzyska.
    Windows 10 jest przełomowym windowsem a sam fakt, że jest darmowy jest wielce wymowny.
    Znającym ENG proponuje poszukać w eng YT info.
    Ja widziałem jeden filmik ale nie mogę znaleźć.
    Nie wiem czy nie był to ten:

    https://www.youtube.com/watch?v=LaZMznZvJAs

    tudzież ten:

    https://www.youtube.com/watch?v=WxSiGWNvIJg

    Jak ktoś by mógł streścić w kilku punktach, byłbym wdzięczny i wstawie jako artykuł ostrzegawczy

   2. Obecnie siedzę na 7.Windows 10 to bardzo ciekawy temat.Moim zdaniem można tu znaleźć pewną analogię do znaku bestii.Jak wiemy bez tego znaku/pieczęci/symbolu/znamiona nie będzie można funkcjonować, np nie będzie można będzie handlować, kupować, sprzedawać, płacić, korzystać z lekarza itd.Windows 10 mówi nam to samo: Nie masz Windowsa 10? Nie masz dostępu do Directx 12, do wielu programów, ogólnie cały świat komputerowy zacznie się kręcić wokół W10 a posiadanie tego systemu będzie przepustką do tego świata.Moim zdaniem to kolejny próba przygotowania ludzi na czipowanie, przyjęcie znaku bestii.Bo niby sprawa jest prosta – dostajesz za darmo system, istalujesz i co ci chodzi? Tak samo będzie ze znakiem bestii – przyjmujesz i masz do wszystkiego dostęp.Myślę, że warto zainteresować się linuxem, bo wsparcie dla w7 kończy się za 5 lat, chociaż myślę, że ludzie tak łatwo nie odpuszczą.Do dzisiaj trochę ludzi siedzi nadal na XP.

    1. Jedynym wyjściem żebyś nie był szpiegowany to odłączyć komp od sieci…

     1. Są też systemy OS, jak Linux 🙂

   3. zostać przy win 7,nei instaluj żadnych aktualizacji z windows update,i będziedz miał spokój

    ja tak robię,każdą aktualizację odrzucam jeśli chodzi o taką,która prowadzi do darmowej ukrytej aktualziacji,ze uruchomisz system i instalacja win 10 wyskoczy,zainstaluj obojętnie jaki antywirus,ja korzystam z avira

  3. Windows 10 automatycznie zainstalował się na moim komputerze, miałam problem z niektórymi programami po instalacji, często gdy wchodziłam na strony o tematyce NWO strony po chwili się same zamykały, kamera na laptopie często sama się zapalała… informatyk zgrał mi nowy system i całkowicie zablokował W10. Pozdrawiam

  4. Zapewne tak. Uważam, iż wykorzystują i wykorzystają wszystkie możliwe sposoby, by podporządkować sobie nas. Ja natomiast mam inne pytanie, ktöre nurtuje mnie od kilku tygodni: Jak przestać martwić się o przyszłość?

 3. Musimy być twardzi. Boże miej nas w Swej opiece.

 4. Aby zwyciężać zło dobrem trzeba troszczyć się o cnotę męstwa – Ks. Jerzy Popiełuszko https://youtu.be/aBj0CwUXb3Y.

 5. Ech, a ja nadal nie dokończyłem procedury apostazji 🙁 …

  Czytam, że za odrzucenie bredni żydomasona Bergoglio należy się ekskomunika, a podczas wizyty w mojej jezuickiej parafii jasno zakomunikowałem, że całkowicie i bez cienia wahania odrzucam KRK, ich hierarchów i dogmaty, ale zapewne z tego powodu nie ekskomunikują? Czy jeśli nie dokonałem apostazji to jestem przeklęty i żyję w ciężkim grzechu? Mam takie obawy… Choć de facto nigdy nie czułem się w sercu katolikiem, ich sakramenty nigdy nie miały dla mnie żadnego znaczenia i odkąd tylko pamiętam coś mnie odrzucało od KRK, ale nie umiałem tego nazwać. Teraz już potrafię: fałsz.

  1. papierki nie mają znaczenia, apostazji się dokonuje jako wyraz sprzeciwu wobec krk i żeby pokazać rodzinie kto jest najważniejszy w twoim życiu. Ale do piekła za brak podpisanego papierka nie pójdziesz:)

   1. Wiesz Jawa, dość dużo z tym zachodu, a i świadków dwóch znaleźć byłoby pewnie trudno, chociaż paru łodziaków tudzież łodzianek czyta Detektywa(pozdro Diana 🙂 ). A rodzice doskonale wiedzą, co myślę o KRK. Natomiast narasta we mnie chęć właśnie okazania jawnego sprzeciwu wobec katolickiego fałszu, zwłaszcza w obliczu takich artykułów jak ten.

    1. To nadal jest tak, że potrzebujesz 2 świadków, tzn. sztywnie się tego trzymają? Eh… Próbowałeś bez, tak pytam?

  2. tak? powinni cię ekskomunikować jako heretyka, ale robią ci problemy?

 6. Bardzo dobry tekst. Obyśmy wszyscy wytrwali w wierze. Mnie ostatnio ciężko jakoś, sił brakuje. Piotr dziękuję za blog i Wam za komentowanie, to dodaje sił w takich chwilach.

 7. Mędrcy tego świata zstąpili Boga big bangiem, to możliwe że dostaną jakiś BIG bang…

 8. Bardzo chcę sie ochrzcić ale jak i kiedy -jestem już od dawna gotów na to.Przeszedłem już te etapy.

  1. a skad jestes Bracie

 9. Skad wiadomo o tej encyklice? Nie otwiera mi sie filmik na komorce niestety. 🙁

 10. Chciałam jeszcze dodać ze w następnym roku nie będzie już Roamingu na terenie UE. Wszystkie rozmowy będą jak krajowe!

 11. Pytanie do prezydenta Andrzeja Dudy. Co pan myśli o ustawie w sprawie interwencji sił obcych na terenie polski? Czy nie trzeba się z tego wycofać? .Naród jest suwerenem TAK?
  Czy naród polski jest suwerenny? Jeśli jest suwerenny to wobec kogo? I komu się poddaje?
  Ustawa z marca 2015 o możliwej mobilizacji powołania do wojska każdego Polaka, mężczyzny (zabezpiecza byt rodziny). Prezydencie Duda da się to cofnąć?
  Referendum: chcesz iść na wojnę i porzucić swą rodzinę?
  Chcesz powtórzyć zbrodnie żołnierzy (braci) którzy oddali już krew?
  Ile jeszcze potrzebujecie mordów na ziemi Słowian żeby diabeł i was i nas wykończył?
  Mam nadzieje że to przeciwieństwo w tych pytaniach
  Panie Duda to nie lepiej zapytać Polaków czy nawzajem nie będą się zabijać?
  Pan Duda jest „katolikiem kocha Polskę i Polaków i miłuje Boga i Syna jego Chrystusa i bliźnich!”
  Panie Duda kocha pan Polskę to chyba ją pan znasz ( głupi ludzie już wiedzą co knuje szatan a wy jeszcze nie?!!!! )to ja zapytam tak czy pan udaje głupiego i nic nie wie czy celowo wprowadza w błąd: “Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm(Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. (Pogrubione to już się dzieje)!
  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”
  Zapytam dlaczego nie ma pytania w referendum:
  1.Polacy czy chcecie iść na wojnę po to żeby się mordować nawzajem w imię „ Bóg, honor ojczyzna”?
  2. Polacy czy zgadzacie się na „legalny” napływ imigrantów ze świata arabskiego, który jest nam obcy i wrogi?
  Podsycanie nienawiści i chorych ambicji oraz braku perspektyw na życie powoduje iż do wojska powołacie desperatów i agresorów co będą się wyżywać na niewinnych ludziach!
  Wmawiacie im , że będą walczyć za Polskę której już nie ma?
  Jeśli Pan Duda kocha ludzi i wyznaje Boga i Syna Chrystusa to nie dopuści do rozlewu krwi zgodnie z przykazaniem miłości „ Miłuj Boga z całego serca i duszy a bliźniego jak siebie samego!”
  Panie Duda czy był pan 27.01.2014 w Krakowie na zgromadzeniu sanhedrynu ? Czy to jest dozwolone na terenie Rzeczpospolitej Polski? Co knujecie co ustalacie za plecami Polaków?
  Mało kto to zna ale czy pan zna plan III wojen światowych? .Nie wiem czy to prawda ale ktokolwiek to napisał i kiedykolwiek to scenariusz tego planu jest realizowany! ( patrz mason Pike 33). Pike stopień 33 to wtajemniczenie, plany bezpośrednie od złych mocy które są przeciwne do naszego Zbawiciela Chrystusa.
  Czy wie Pan że tyrani z Ukrainy są wysłannikami z USA i fałszywego izraela? Wszelkie mieszanie się w sprawy Ukrainy i Rosji grożą wojną a Pan już występuje w sprawie Ukrainy jak by to nasi bracia byli ( Ukraina mieszanka wybuchowa agentów syjonistów którzy podsycają nienawiść do wszystkich którzy tam są np. Banderowcy!)
  Polacy popatrzcie na prezydenta Dudę i zawołajmy do niego „Prezydencie nie miej krwi na twych dłoniach na nas Polakach i innych narodach słowiańskich!”
  Prezydencie służy pan Bogu i Synowi Chrystusowi i zna pan słowo jego i przykazania to na pewno do wojny i ludobójstwa nie dojdzie! Mając wzgląd na Chrystusa Zbawiciela nie dopuści pan do bratobójczej walki między Polakami ani z jakimkolwiek narodem !!
  Jest pan za Polakami a nie za ukrainą czy rosją cz unią europejską!
  Módlmy się do Boga Najwyższego i jego Syna Chrystusa by uchronił Polaków od wojny, módlmy się nieustanie do Chrystusa !
  Kto chce wojny z kim i po co? A pan po której stronie stoi Bóg czy szatan?

 12. Witam
  Oto co wypełzło z mojej chorej głowy odnośnie NWO. Nie jesteśmy u progu nowego porządku gdyż już dawno ten próg przekroczyliśmy i jeśli już to jesteśmy w przedpokoju! Przegrzebałem internety i nie znalazłem nic o nowej encyklice papy francisa a tym bardziej nic o jakiejkolwiek nowej walucie światowej. Śledzę co nieco wykresy par walutowych surowców i indexów i co widzę jak mówią fachowcy nadchodzi korekta a jeśli się mylą to gruba zwała :)Ruchy na niektórych parach walutowych w tym tyg wynosiły ponad 1000 pips i to w niecałą godzinę! Nie chcę tu zawracać Wam tym głowy ale powiem tylko że takie ruchy są niespotykane lub ekstremalnie rzadkie. Póki co “grubasy” kręcą taką kasę że nie jest dla nich opłacalne wprowadzenie jednej światowej waluty i jeszcze długo nie będzie. Choć odwracając kota ogonem i idąc tropem elektronizacji czipizacji czy jak to zwał to warto się zainteresować BITCOINem. Elementy ujednolicania i inwigilacji szarej masy ludzkiej można zauważyć wszędzie. Piszecie o WIN 10 a to tylko wierzchołek góry lodowej. Informacje o tobie zbiera każda badziewna aplikacja których mamy w głupim tel od groma dodatkowo powiązanie kont internetowych (poczta, zakupy email bank itp) sprawia że kilku mądralińskich gentelemenów wie o nas po prostu wszystko. Póki co nie potrafią tylko określić jak często korzystamy z kibelka ale i to wkrótce ulegnie zmianie. Co do samego znamienia bestii to póki co nie ma opcji by to wprowadzić i jeśli dobrze rozumuję takie znamie musi być przyjęte świadomie czyli teorie odnośnie wstrzykiwania implantów przy jakimś szczepieniu odpadają gdyż byłoby to robione bez naszej wiedzy. Dodatkowo nie da się po prostu nadać znamienia ponad 7 miliardom ludzi! I tu niestety mój chory umysł podpowiada, że jeśli sie nie da to trzeba zmniejszyć liczebność populacji tak by można to było zrobić i kontrolować stadko! Stąd właśnie wszystkie chore pomysły świń uznających się za władców świata: chemtrails, śmieciowe jedzenie, GMO, coraz gorsza jakość świadczeń medycznych, delegalizacja naturalnych środków wspomagających ludzki organizm (ziołolecznictwo, naturoterapia itp), szprycowanie umysłu chorą medialną propagandą propagującą wszelkie wynaturzenia i dewiacje jak homoseksualizm,pedofilia,kazirodztwo itp co prowadzi do zakłócenia naturalnego BOSKIEGO porządku rzeczy i rozbijania rodzin,WOJNY, rzekomo naturalne klęski żywiołowe spowodowane zmianami klimatycznymi (HAARP!)i na koniec cream de la cream (na co WARTO zwrócić uwagę i bacznie obserwować) – warzenie nowej potrawy w kociołku etnicznym i narodowościowym. Kociołek to Europa a przyprawia się naszą zupkę bardzo pikantnie przyprawami z samego południa. Niestety ale taka sytuacja doprowadzi bardzo szybko do wrzenia i kolejnych konfliktów. Ale chyba o to właśnie chodzi? Upakować jak największą ilość ludzi na jak najmniejszym terenie nie zważać na kolor skóry, kulturę, obyczaje, dorzucić nieco kasy dla biednych imigrantów i czekać na nieunikniony konflikt i oczywiści ingerencję “pokojową”! Pytanie tylko czyja??!

 13. oglądam sobie ten film z artykułu i on jest o kryzysie 2012 roku, że niby Ameryka zbankrutuje wtedy. Tyle że tak się póki co nie stało. Tak czy inaczej to film z 2011roku

 14. Pieniądze to nie wszystko

  Trochę z innej beczki: Czy medytacja w celu oczyszczenia umysłu jest dobra, bracie lub siostro?

  1. W celu oczyszczenia umysłu zacznij wielbić i dziękować Boga wprowadź post to Cię oczyści i przybliży do Pana
   Medytacja jest demoniczna i pięknie demony ją wykorzystują,żeby odciągnąć ludzi od Stwórcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: