Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijne proroctwa łamią wszelkie bariery

Co prawda umieszczałem ten filmik ale w wersji ENG. Mój przyjaciel Dawid Arraivalda natrudził się aby przetłumaczyć cały filmik:

 

 

N iech ten filmik będzie także odpowiedzią dla malkontentów negujących moje zajmowanie się czasami końca.

Idę dobrą drogą i Chwała Bogu.

Zakończenie jest the beściarskie. Piekne porównanie Lota i Sodomy. Bóg nie pozwoli na pomieszanie sprawiedliwych z nie sprawiedliwymi!!!!

Ducha nie gaście!

 

1 Tesal

 

Ducha nie gaście, 20 proroctwa nie lekceważcie! 21 Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie! 22 Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła.

Wiecie co. Ciężko mi sie żyje ostatnio, ale coś mi mówi: wytrzymaj jeszcze trochę.

Updated: 27 sierpnia 2015 — 22:06

18 komentarzy

Add a Comment
 1. No dzieki Piotr obejrze .

 2. Dawid Arrivald moglby przetlumaczyc tez moj filmik czy nie da rade fakt trwa troche dluzej 1:28 minut , ale jakby dal rade to Chwala mu za to , Niech Bog Nas blogoslawi !

  1. Jaki to filmik z czystej ciekawości? 🙂
   Ogólnie jak chodzi o masowego tłumacza to niestety nie ja, chociaż mam zamiar jeszcze skończyć (jestem w połowie) 1h 40min materiał.

 3. Tu kolekny dowod na to ze wg mnie powtarzam to tylko moja osobista opinia WU zacznie sie w 2022 roku Wielki Deszcz Meteorytow w maju http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/za-7-lat-dojdzie-duzego-deszczu-meteorow-bedzie-nawet-10-tysiecy-spadajacych-gwiazd-godzin . Beda znaki na niebie , niebiosa zostana wstzrasniete tak bedzie z przyjsciem wielkiego i starsznego dnia Pana , nigdy wczesniej nie bylo takiego zjawiska i jeszcze w maju bedzie krwawy ksiezyc tez 2022 r . Pozdrawiam Dobrej Nocy z Panem Bogiem 🙂

 4. https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/08/27/eksperyment-pozbywam-sie-calego-nowego-testamentu-zostawiam-same-pisma-jana/

  Robię eksperyment i w tym momencie WYWALAM cały Nowy Testament i ZOSTAWIAM tylko pisma Jana. Co mi wychodzi?

  1. Dokładnie, problem taki, że część z tych ludzi znajduje w Jana:
   “Na to rzekł im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, jeśli nie będziecie jedli ciała Syna Człowieczego i pili krwi jego, nie będziecie mieli żywota w sobie.”
   6:53

   I interpretują 100% dosłownie (chociaż w NT nikt nie przemieniał chleba w prawdziwe ludzkie ciało, ani wina w prawdziwą krew), że picie krwi to satanizm. I konkluzja -> odrzucenie Jana -> odrzucenie Jezusa -> odrzucenie NT.

   1. To wszystko to też kwestia braku HERMENEUTYKI przy czytaniu Pisma, które jest pismem starożytnym. Sami sobie ustalają założenia interpretacyjne albo czytają we współczesnym duchu – jak leci, bez znajomości szerszego kontekstu – prorockiego, kulturowego, historycznego, frazeologicznego tamtych czasów, a o hebrajskim i grece koine nie wspomnę.

    1. Dokładnie. Zakładają też, że wszyscy ci ludzie, którzy dogłębnie badają i studiują Pisma są w błędzie, a tylko oni nagle nawrócili się 2 lata temu i odnaleźli prawdę absolutną. Takich ludzi są miliony, ja preferują jednak standardowy fundament.

     1. jak się chce coś widzieć wg swoich założeń spiskowych etc to widzieć nawet Chrystusa jako ufo – wzorem tych “badaczy” starożytnych kosmitów.. – sęk w tym że mają wstępny dogmat że wszystkie byty pozaziemskie to istoty z krwi i kości jak ludzie, bez dowodu.

 5. Link tutaj https://www.youtube.com/watch?v=Ts0g3K9LZns , bardzo dobry dokument o wladzy i wplywach Watykanu na swiecie gosc opiera sie o Zachariasza i Biblie Krola Jakuba .

 6. To jak Arrivald przetlumaczyl bys jakis co ten film ?

  1. Hej, tak jak mówiłem, pytałem raczej z ciekawości. Mi tłumaczenia opornie idą, a 1h 28 min to katorga.

   1. Tłumaczenie filmów to masakra. Bardzo dużo zabawy z “dopasowywaniem” napisu do mówionego tekstu, nie raz trzeba kilka razy poprawiać…

    1. Zgadza się, ale głównym problemem jest to, że często ciężko zrozumieć co mówią ze słuchu w danym fragmencie.

 7. Mam nadzieję, że to już nie długo!

 8. Jak myślisz może już nadejść we wrześniu?

 9. Niee, niemozliwe za wczesnie , jedynie krach .

 10. Musi najpierw nastąpić totalny chaos(kontrolowany z ukrycia oczywiście), by zaprezentować światu Antychrysta jako “panaceum” na wszystkie bolączki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: