Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Spotkanie w Wiśle.

Z początku byłem zasmucony, ponieważ było nas tylko 5 osób. Przewaga kobiet 3/2 🙂

Po ochrzczeniu Kuby trochę omówiłem kilka zagadnień. W międzyczasie i po omówieniu owych tematów doszło do przedstawienia kilku świadectw, które utwierdziły mnie w mojej pracy a zwłaszcza w temacie agresywnych kobiet.

Otóż przedstawiono mi dwa świadectwa, w których to w pierwszym przypadku żona alkoholika zmieniwszy swą naturę na łagodną sprawiła, że mąż wyszedł z alkoholizmu.

W drugim przypadku moja czytelniczka co prawda nie wyciągnęła męża ze swej choroby, ale swą postawą doprowadziła do tego, że przestał chodzić do baru pić z kolegami a przynosi do domu co dziennie po 5-6 piw. Widząc jej łagodność (była dominująca) i uległość zaczął się jej otwierać, mówić o swych problemach i powiedział “że dobrze mi sie z tobą rozmawia, więc wolę w domu być”. Oby się wyzwolił. Daj mu Panie Boże. Proszę o modlitwę za tego mężczyznę.

Teraz żałuję, iż doradzałem znajomej odejście od męża alkoholika. Kierowałem sie wtedy własną gorycza ponieważ mnie okradł a było to 3 lata temu bodajże. Cóż i moja przemiana trwała.

Zresztą czym się różni odejście chrześcijanki od męża alkoholika, od pozostawienia niepełnosprawnego dziecka w domu dziecka?

Pociągnę jeszcze temat metamorfozy kobiet. Wszystko się zaczęło od moich wpisów o kobietach agresywnych a następnie o Duchu Izebel i skończywszy na kobietach wyzwolonych. temat był kontrowersyjny ale zdradził pułapkę szatana.

Kobiety, które się nie zgadzały ze mną, buntowały i buntują po prostu nie narodziły się na nowo. Nie pokazują owoców ducha. Niestety, ale powyższe świadectwa stoją po mojej stronie.

W przeciwieństwie do zborów moje nauczanie jest negowane. W zborze kiedy pastor coś mówi nikt nie neguje, jest poważanie.Każdy może mi dowalić, mimo, że ja piszę bezosobowo o kobietach agresywnych czy hip hopie.

Tutaj każdy wybiera sobie to, co mu pasuje, a nie to co jest prawdą. Ooo ciekawie pisze gość o apokalipsie, o wojnie etc.

Tak było z tematem agresywnych kobiet i tak było z tematem hip hopu, gdzie rzesza fanów zaatakowała mnie a ja wtedy dowiedziałem się kto jest tak na prawdę ich bogiem. Bogiem może być Korwin Mikke, piłka nożna etc. Wszyscy akceptują blog, ale do momentu skrytykowania ich boga.

Wtedy dowiaduje się albo w komentarzach jaki to jestem albo w mailach. Tworzony jest mój portret psychologiczny i każdy jest w tym specjalistą. Demony podpowiadają jak to zrobić w przypadku urażenia bożka.

 

Słowa Anny po spotkaniu w Wisle, z którymi i ja sie zgadzam. Było to budujące spotkanie. Chwała Bogu Ojcu.

Dzisiaj byłyśmy w Zborze i opowiadałyśmy o wczorajszym naszym spotkaniu byli pod wrażeniem, że są ludzie tak poszukujący tak pragnący bliskości z Naszym Panem Jezusem Chrystusem. Pokazałam zdjęcia ze chrztu 🙂

Super było Cię poznać, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Wczorajszy dzień był czasem błogosławionym :)”

 

Fot.

 

wisla-chrzest

 

 

 

 

 

 

 

Kuba złożył także swoje świadectwo. Opowiedział on o tym, że co prawda nie pił alkoholu itp, ale miał pasję – majsterkowanie, co sprawiło, iż był tak pochłonięty, że nie miał czasu dla swych dzieci. Dodatkowo byl oczytany w książkach typu new age, potęga podświadomości itp.

Była tez Kasia nowonarodzona, która co prawda nie wzięła chrztu, ale przyjechała ze Śląska specjalnie aby pogadać z innymi chrześcijanami.

Anna i jej koleżanka to na prawdę Bogu oddane kobiety. Po nich widziałem co tj miłość do Boga i co to są owoce Ducha.

Widze w Was tą potrzebę przebywania z ludźmi takimi jak my, gdzie się mówi o Bogu, a nie o piłce nożnej czy która aktorka jak schudła.

Notabene, Kuba powiedział, że żona widząc jego zainteresowanie Bogiem, zaproponowała mu pójście do psychiatry….

No niestety świat nas nie rozumie.

Proponuję zatem wpisywać nazwy miejscowości wojewódzkich, gdzie ktos z Was chciałby spotkać się z innymi.

Updated: 24 sierpnia 2015 — 11:50

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotrek, ja też dopiero po lekturze Twoich wpisów zrozumiałam jaka powinna być kobieta. Do Pisma Świętego zajrzałam dopiero po lekturze Twojego bloga, więc był on pierwszym źródłem informacji. A zmiana w moim Andrzeju? Stosunki układają się o wiele inaczej. Teraz on widzi, że musi przejmować inicjatywę i zmężniał, wydoroślał… mniej się kłócimy. Prawda, że koleżanki nienawrocone tego nie rozumieją.

  1. Ustosunkuje się do tego w 2 komentarzach:

   “Prawda, że koleżanki nienawrocone tego nie rozumieją.”

   Biblie można czytać, można ja doskonale znać, demony tez znają. Kościół rzymski równiez czyta słowo Boże:

   Ksiadz: Pan z wami.
   Wwierni: I z duchem twoim.
   K. Słowa Ewangelii według…
   W. Chwała Tobie, Panie.

   K. Oto słowo Pańskie.
   W. Chwała Tobie, Chryste (Chryste znaczy mesjasz, nie używają imienia Jezus)

   Oto słowo pańskie. Jakie jednak kościół daje owoce? sami wiecie.

   Tak więc możesz czytac Biblię, modlić się, ale jesli nie będzie owoców ducha, to będzie oznaczać brak ponownego narodzenia.

   Dużo daje chrzest i ja wiem, że nie jest on tylko symbolem ale realną przemianą.

  2. “Piotrek, ja też dopiero po lekturze Twoich wpisów zrozumiałam jaka powinna być kobieta. Do Pisma Świętego zajrzałam dopiero po lekturze Twojego bloga, więc był on pierwszym źródłem informacji. ‘

   Niechaj Bóg Ojciec Was błogosławi.
   Chwała Bogu za tę przemianę. Bardzo się z tego cieszę, że plan szatana sie nie powiódł na Waszych osobach.

   ” A zmiana w moim Andrzeju? Stosunki układają się o wiele inaczej. Teraz on widzi, że musi przejmować inicjatywę i zmężniał, wydoroślał… mniej się kłócimy”

   to jest bardzo wazny temat. Mówil o tym Dereck Prince, umieszczałem wykład jego o tym, rozmawiałem z Kesją i to będziej jeden z ważniejszych moich tekstów niebawem. Przejęcie pałeczkli przez mężczyznę. Mężczyźni obecni uciekają od odpowieedzialności.

   1. Mężczyźni muszą wreszcie otworzyć oczy!
    “W czasach gdy mężczyzni pozwolili feministkom zwieśc resztę kobiet, muszą oni wziąśc się w końcu w garśc. Mężczyzni muszą w końcu stać się mężczyznami. „Zmieszany Intelektualista” jest typowym młodym człowiekiem szukającym kobiety która „uwierzy w niego”. Czy ktoś widzi jakie to jest żałosne? Czy on nie widzi jak wiele władzy oddaje jakiemuś nieznajomemu tylko dlatego że ma cycki?

    Większośc kobiet jest niepewna i szuka prawdziwego faceta. Jak ma respektować, a już tym bardziej pokochać kogoś kto szuka jej akceptacji? Mężczyzni szukają szacunku u innych mężczyzn, szacunku z uznania dla ich pracy, umiejętności i osiągnięć. Kobiety nie są najlepszymi ludzmi od oceniania mężczyzn. ”
    źródło: https://radtrap.wordpress.com/2011/05/06/jestes-facetem-nie-zachowuj-sie-jak-ciota/
    Wulgaryzm zbędny, ale problem bardzo dobrze omówiony. Problem, który narasta od lat 60 tych /rewolucji seksualnej/ ale, ze zjawiska nie piętnują a wręcz gloryfikują środki masowego przekazu, dotarliśmy tu, gdzie jesteśmy:(
    Boże, Królu i Panie, przywróć wreszcie SWÓJ porządek i uwolnij nas od zgnilizny tego świata.

   2. Derek Prince? Co sądzisz o “uwolnieniach” podczas jego kazań, które przypominają manifestację mocy kundalini?

    1. nie mam takiego rozeznania, ale widzialem i ejst to podejrzane

 2. Jestem z Krakowa i chciałabym spotkać i poznać się z innymi prawdziwie wierzącymi.

 3. Piotrze przepraszam cię za nie tkóre moje komentarze dotyczące września wiem że się starasz dla nas a twoją pracę niestety neguje ale ten artykuł pokazał moją obłudę i za razem głupotę najbardziej martwię się że tak dużo ludzi się z tego powodu trwoży tym wrześniem ja jestem już pewny na 100% że kryzys uderzy w przyszłym miesiącu

  ale ja chcę pokładać całą nadzieje w Bogu co do wojny to ona nie jest tak do końca bez sensu bo dzięki niej mamy szansę wydać na prawdę dobre owoce i pokazać że w trudnych chwilach dla całych społeczeństw my jako chrześcijanie potrafimy nieść dobro i miłość której brakuje innym przez to że nie znają żywego Boga Jezusa Chrystusa pozdrawiam cię bracie serdecznie jeżeli Bóg pozwoli to w tym roku przyjadę do ciebie oczywiście jeżeli będziesz chciał Szalom

 4. Tak jakoś smutno mi się zrobiło jak już poszliście z plaży (w Łebie), bo liczyłam na to, że trochę porozmawiamy. Też przyjechaliśmy tak późno, bo akurat miałam urodziny, trzeba było obiad razem zjeść itd.. Cieszę się z najwspanialszego prezentu jaki mogłam dostać w tym roku (chrzest i spotkanie Was). Szczerze, od serca chciałabym przebywać z ludźmi, którzy bardzo się starają podążać za Chrystusem. Jednak otaczają mnie same osoby, które po prostu albo zaniedbują kompletnie swą wiarę co powoli człowieka demotywuje jak i osoby, które pokładają swą wiarę w katolicyzmie. Nie mam nikogo, a raczej nie mamy (z Tomaszem) kogoś do kogo byśmy mogli pojechać i po prostu cieszyć się z tego spotkania, bo nie było ono czasem “zmarnowanym”. Chcielibyśmy żyć dla Boga i dzielić się tym życiem z innymi, a jak pojechaliśmy do Was do Łeby to po prostu czułam, że mogłabym z Wami siedzieć cały dzień i miałabym o czym rozmawiać jak i miałabym czego słuchać. W końcu by to nie były bzdury o których nie chcę rozmawiać i których nie chcę słyszeć. Mam nadzieję, że nie ostatni raz jesteś w woj. pomorskim i jeszcze się zobaczymy może nawet w większym składzie niż był. (A raczej na pewno licząc tego szkraba z brzucha :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: