Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy w związku ze zbliżającym się wrześniem 2015 ten film pokazuje nam przyszłość Ameryki po tym jak „wszystko zmieni się z dnia na dzień”?

Dziękuję Julce za tłumaczenie 😉

Trailer tego nie dokończonego filmu wrzucam co jakiś czas od kilku lat. Autor tego scenariusza w dziwnych okolicznościach zmarł…

 

 

Stefan Stanford

Zbliża się wrzesień 2015, teraz zostały tylko 2 tygodnie przygotowywań na potencjalne wielkie wydarzenie, ANP przygląda się kilku filmom, które powstały niedawno i posiadają wspólny motyw, który możemy zaobserwować w całej Ameryce, masowy transport i tworzenie pojazdów i sprzętu wojskowego w Ameryce jak zbliżamy się do września.

Razem z milionami Amerykanów mamy silne przeczucia w naszych sercach, że będziemy świadkami czegoś historycznego w historii naszego kraju, musimy się zapytać czy się mylimy albo czy Ameryka wkrótce zmieni się w coś przypominającego dystopijny świat ukazany w filmie „Gray State” Davida Crowleya(nieżyjącego) jak widzimy w pierwszej wersji na dole artykułu. Podobieństwa jakie widzimy w dzisiejszej Ameryce patrząc również w możliwą przyszłość, a tym filmem są paraliżujące.

GrayState3.jpg

W pierwszym filmie poniżej od Texas Watch widzimy dosłownie setki i setki pojazdów wojskowych zaparkowanych po obu stronach drogi blisko torów kolejowych w pobliżu Texarkana w Teksasie. Kamerzysta pyta się „Jade Helm?”, a komentujący na filmie dzieli się takimi myślami jak „wygląda, że wybuchnie wojna w USA, po co im tyle pojazdów?” i „to nie jest normalne, po co im tyle pojazdów w jednym miejscu w ramach ćwiczeń, kiedy podczas wojny nie ma potrzeby na tyle pojazdów w jednym miejscu?”, ustaliliśmy, że ten film najpewniej był kręcony przy Red River Army Depot, a te pojazdy mogą w ogóle nie być związane z Jade Helmem 15.

1 marca 2015, dwa tygodnie przed pierwszym artykułem opublikowanym przez ANP 13 marca 2015 odnośnie Jade Helm 15, opublikowaliśmy artykuł nazwany: „Tysiące pojazdów wojskowych ustawionych przed podziemnym bunkrem w Ameryce – Na co teraz się przygotowują?” Ustaliliśmy, że film poniżej był najprawdopodobniej nagrany przy bazie Armii Teksasu, ale nie byliśmy stanie ustalić, czemu te pojazdy są tak ustawione i jak jeden komentator powiedział:

„nie są nawet zaparkowane za zamkniętym i strzeżonym ogrodzeniem. Poważnie się zastanawiam czy nie są zostawione dla ISIS jak wszystkie inne pojazdy zostawione dla nich w Iraku. To niewiarygodne, mamy otwartą granicę z ISIS, a teraz te pojazdy tylko czekają aż zostaną przez nich zabrane…”

Znacznie więcej poniżej w tym drugi film przysłany do ANP przez Johna Faverego, czytelnika ANP, który nagrał ten film w Easton w Pensylwanii tego, co może być skonfiskowaną bronią, kolejne porównanie do filmu „Gray State” wydarzenia, które rozwija się na naszych oczach w Ameryce.

Następny film został przysłany do ANP przez Johna Faverego, który był w Easton w Pensylwanii. Co to za sprzęt na tych ciężarówkach?

Kilka dni temu podróże lotnicze zostały zawieszone zarówno w Baltimore i w Waszyngtonie powodując opóźnienia w ruchu na wschodnim wybrzeżu. 8 lipca United Airlines zawiesiło wszystkie swoje podróże lotnicze na kilka godzin po „usterce komputera”. Więcej „testów”? W „Gray State” podróże lotnicze i transport również w dużej zostały zatrzymane.

GrayState1.jpg

All News Pipeline opublikował ostatnio kilka artykułów o tym, co może się stać, jeśli Ameryka zostanie zaatakowana impulsem elektromagnetycznym albo będzie całkowite załamanie gospodarcze. „Gray State” pokazuje, że podczas stanu wojennego/kryzysu te sama „prawa przetrwania” będą stosowane… pomyśl o „stanie wojennym” w Ameryce, czy naprawdę wierzymy, że nasze sklepy będą wyglądać inaczej niż tak?

GrayState4.jpg

Kilka miesięcy temu ANP powiadomiło o tajemniczej reklamie wypuszczonej przez AARP, w której w tle telewizja oznajmia „stan wojenny” w Ameryce. Czy był to bardziej przewidujący program? Czy przez zamieszki i przemoc w takich miejscach jak Baltimore i Ferguson spodziewają się większego bezprawia w całym kraju? Czy jest coś, co możemy zrobić jako przebudzeni i pokojowi Amerykanie, żeby upewnić się, że to się nigdy nie stanie?

GrayState2.jpg

Pierwszy film poniżej to oficjalny zwiastun Gray State. Po zobaczeniu wszystkiego, co widzimy w całej Ameryce przez ostatnie kilka lat, ten zwiastun jest bardzo trudny do oglądania i naprawdę ściska nas za gardła i powoduje pustkę w sercach. Drugi film poniżej to pełna, pierwsza wersja „Gray State” dla tych, którzy jeszcze jej nie widzieli. Czy tak będzie wyglądać przyszłość Ameryki po tym jak „wszystko zmieni się z dnia na dzień”? Módlmy się, żebyśmy byli daleko poza czymś takim jako ludzkie istoty żyjące w 2015r. w Ameryce.

 

Ostatni zestaw zdjęć poniżej jest również zrzutem ekranu ze zwiastuna Gray State i pokazuje Amerykę pod okupacją wojskową. Oczywiście modlimy się, żeby to się nigdy tu nie wydarzyło – czy jest to w ogóle możliwe w Ameryce?

GrayState7.jpg

GrayState6.jpg

 

GrayState5.jpg

Updated: 21 sierpnia 2015 — 21:27

8 komentarzy

Add a Comment
 1. gość który nakręcił ten film podczas popełniania samobójstwa strzelił sobie w głowę 4 razy uważam że to bardzo dobry wynik przy strzelaniu sobie w głowę samemu inni potrafią tylko raz strzelić sobie w głowę

  ogólnie film jest cały ukończony ale FBI przejęło wszystkie kopie i oryginały

  1. nie wiedziałem że ukończony…
   Wg ostatnich informacji zbierali kasę na film

 2. z tego co ja się dowiedziałem to został on ukończony chyba że to info było omylne ale nie zmienia to faktu że filmu nigdy nie obejrzymy Piotrze w jednym ze swoich wpisów ucieszyłeś mnie jak napisałeś że najbardziej skupiasz się na słowie bożym a nie żyjesz tymi informacjami czy będzie wojna lub kryzys czy nie to dobrze

  ja osobiście uważam że kryzys nastąpi nie wcześniej niż w 2016 roku dlatego że Unia musi wprowadzić bail-in to jest prawo które pozwoli zlikwidować depozyty wszystkich ludzi w Europie czyli to jest łatwy skok na kasę

  żyjemy w trudnych czasach ja za was wszystkich codziennie się modlę żebyście wytrwali do końca w Prawdzie

  ja doszedłem jakiś czas temu do takiego wniosku że nie szatan jest naszym problemem i wrogiem za razem tylko my sami jesteśmy dla siebie wrogiem on tylko może nam podpowiedzieć lub w jakiś sposób kusić ale tak na prawdę całe zło wypływa z naszego serca i umysłu a szatan to tylko głupie stworzenie

  ja staram codziennie się modlić z serca żeby to było szczere i prawdziwe a nie klepać modły jak mantrę tylko po to żeby odbębnić swoje

  musimy też uważać żeby nie stać się ludzmi religijnymi żeby nasza wiara i działanie nie stało się swego rodzaju
  rutyną żebyśmy wszystko robili z szczerością dla Pana żeby mieć udział w jego przybytku teraz ostatnio w moim życiu jest dość ciężko jeżeli sprawy duchowe módlcie się za mnie szczerze żeby Bóg mi pomógł i oczyścił mój umysł i serce z Bogiem kochani

  1. szatan nie jest głupim stworzeniem, jak często mawiają chrześcijanie. Ale to prawda, że każdy grzech popełniony przez człowieka, pochodzi z jego serca, szatan może tylko obudzić pragnienie jakiegoś czynu, przynieść na myśl coś obrzydliwego. Wierzący(nie ci narodzeni na nowo) popadają w rutynę po jakimś czasie, nudzą się i wracają do starego trybu życia, może jest jeden grzech którego się trzymają. Nie ufają Bogu, więc chcą usprawiedliwić w jakimś stopniu swój grzech kuszeniem, jednak demony nie mogą zrobić niczego bez naszego pozwolenia(nie mogą zgrzeszyć za nas). I myślę, że nawet największe kuszenie nie zmniejsza chociaż w najmniejszym stopniu występku, w krwi Chrystusa jest zwycięstwo. Nikogo nie atakuję i wiem, że pewnie wielu tutaj wyda się to dziwne, ale piszę to, co zaobserwowałem w “realu”. Trochę amerykański sposób myślenia, CHYBA tam jest więcej takich osób.

 3. Ja myślę że wydarzenia będą raczej w 2016(moze w 2017)w 2015 co najwyżej będzie prolog.

  1. Tak, co najwyzej preludium ale za to jakie.

   1. W USA będzie dużo rzeczy,ale to dopiero preludium do 2016-wtedy cały świat się zatrzesie.

 4. zobaczcie na to

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: