Dziękuję Julce za tłumaczenie 😉

Trailer tego nie dokończonego filmu wrzucam co jakiś czas od kilku lat. Autor tego scenariusza w dziwnych okolicznościach zmarł…

 

 

Stefan Stanford

Zbliża się wrzesień 2015, teraz zostały tylko 2 tygodnie przygotowywań na potencjalne wielkie wydarzenie, ANP przygląda się kilku filmom, które powstały niedawno i posiadają wspólny motyw, który możemy zaobserwować w całej Ameryce, masowy transport i tworzenie pojazdów i sprzętu wojskowego w Ameryce jak zbliżamy się do września.

Razem z milionami Amerykanów mamy silne przeczucia w naszych sercach, że będziemy świadkami czegoś historycznego w historii naszego kraju, musimy się zapytać czy się mylimy albo czy Ameryka wkrótce zmieni się w coś przypominającego dystopijny świat ukazany w filmie „Gray State” Davida Crowleya(nieżyjącego) jak widzimy w pierwszej wersji na dole artykułu. Podobieństwa jakie widzimy w dzisiejszej Ameryce patrząc również w możliwą przyszłość, a tym filmem są paraliżujące.

GrayState3.jpg

W pierwszym filmie poniżej od Texas Watch widzimy dosłownie setki i setki pojazdów wojskowych zaparkowanych po obu stronach drogi blisko torów kolejowych w pobliżu Texarkana w Teksasie. Kamerzysta pyta się „Jade Helm?”, a komentujący na filmie dzieli się takimi myślami jak „wygląda, że wybuchnie wojna w USA, po co im tyle pojazdów?” i „to nie jest normalne, po co im tyle pojazdów w jednym miejscu w ramach ćwiczeń, kiedy podczas wojny nie ma potrzeby na tyle pojazdów w jednym miejscu?”, ustaliliśmy, że ten film najpewniej był kręcony przy Red River Army Depot, a te pojazdy mogą w ogóle nie być związane z Jade Helmem 15.

1 marca 2015, dwa tygodnie przed pierwszym artykułem opublikowanym przez ANP 13 marca 2015 odnośnie Jade Helm 15, opublikowaliśmy artykuł nazwany: „Tysiące pojazdów wojskowych ustawionych przed podziemnym bunkrem w Ameryce – Na co teraz się przygotowują?” Ustaliliśmy, że film poniżej był najprawdopodobniej nagrany przy bazie Armii Teksasu, ale nie byliśmy stanie ustalić, czemu te pojazdy są tak ustawione i jak jeden komentator powiedział:

„nie są nawet zaparkowane za zamkniętym i strzeżonym ogrodzeniem. Poważnie się zastanawiam czy nie są zostawione dla ISIS jak wszystkie inne pojazdy zostawione dla nich w Iraku. To niewiarygodne, mamy otwartą granicę z ISIS, a teraz te pojazdy tylko czekają aż zostaną przez nich zabrane…”

Znacznie więcej poniżej w tym drugi film przysłany do ANP przez Johna Faverego, czytelnika ANP, który nagrał ten film w Easton w Pensylwanii tego, co może być skonfiskowaną bronią, kolejne porównanie do filmu „Gray State” wydarzenia, które rozwija się na naszych oczach w Ameryce.

Następny film został przysłany do ANP przez Johna Faverego, który był w Easton w Pensylwanii. Co to za sprzęt na tych ciężarówkach?

Kilka dni temu podróże lotnicze zostały zawieszone zarówno w Baltimore i w Waszyngtonie powodując opóźnienia w ruchu na wschodnim wybrzeżu. 8 lipca United Airlines zawiesiło wszystkie swoje podróże lotnicze na kilka godzin po „usterce komputera”. Więcej „testów”? W „Gray State” podróże lotnicze i transport również w dużej zostały zatrzymane.

GrayState1.jpg

All News Pipeline opublikował ostatnio kilka artykułów o tym, co może się stać, jeśli Ameryka zostanie zaatakowana impulsem elektromagnetycznym albo będzie całkowite załamanie gospodarcze. „Gray State” pokazuje, że podczas stanu wojennego/kryzysu te sama „prawa przetrwania” będą stosowane… pomyśl o „stanie wojennym” w Ameryce, czy naprawdę wierzymy, że nasze sklepy będą wyglądać inaczej niż tak?

GrayState4.jpg

Kilka miesięcy temu ANP powiadomiło o tajemniczej reklamie wypuszczonej przez AARP, w której w tle telewizja oznajmia „stan wojenny” w Ameryce. Czy był to bardziej przewidujący program? Czy przez zamieszki i przemoc w takich miejscach jak Baltimore i Ferguson spodziewają się większego bezprawia w całym kraju? Czy jest coś, co możemy zrobić jako przebudzeni i pokojowi Amerykanie, żeby upewnić się, że to się nigdy nie stanie?

GrayState2.jpg

Pierwszy film poniżej to oficjalny zwiastun Gray State. Po zobaczeniu wszystkiego, co widzimy w całej Ameryce przez ostatnie kilka lat, ten zwiastun jest bardzo trudny do oglądania i naprawdę ściska nas za gardła i powoduje pustkę w sercach. Drugi film poniżej to pełna, pierwsza wersja „Gray State” dla tych, którzy jeszcze jej nie widzieli. Czy tak będzie wyglądać przyszłość Ameryki po tym jak „wszystko zmieni się z dnia na dzień”? Módlmy się, żebyśmy byli daleko poza czymś takim jako ludzkie istoty żyjące w 2015r. w Ameryce.

 

Ostatni zestaw zdjęć poniżej jest również zrzutem ekranu ze zwiastuna Gray State i pokazuje Amerykę pod okupacją wojskową. Oczywiście modlimy się, żeby to się nigdy tu nie wydarzyło – czy jest to w ogóle możliwe w Ameryce?

GrayState7.jpg

GrayState6.jpg

 

GrayState5.jpg