Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bogini Kali, wojna i czepienie się Jezusa.

Powstaje coraz bardziej klarowny obraz września 2015.

Mainstreamowe strony informują głównie o dwóch tendencjach:

 

1. Spodziewanym kryzysie ekonomicznym

2. Przygotowaniach do wojny.

 

O pierwszym punkcie nieco napominałem ostatnio i jest to jasne.

Co do przygotowań do III wojny światowej, to rozpoczęły się one mniej więcej tuż po wyborze Bergoglio na papieża:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/wojna-w-syrii-przesadzona.html

Przypieczętowaniem i potwierdzeniem był wybuch wojny na Ukrainie:

http://detektywprawdy.pl/2014/03/19/dlaczego-ukraina-i-co-dalej/

Co się dzieje teraz?

W Polsce jest wiele nowo powstałych dyrektyw na wypadek wojny. Przez dekady nie martwiono się tym, aż tu nagle teraz posłowie piszą ustawy na wypadek wojny. Rozwijałem kiedyś temat.

Duda jest za mocną współpracą z NATO.

Na scenie międzynarodowej wiadomości z kilku ostatnich dni:

1. Cztery rakiety uderzyły w północną część Galilei. Ponoć stał za tym Iran odpalający rakiety z terytorium Syrii.

Ogień po ognia rakietowego na Golan

Izraelska armia atakuje zas Syrię:

2. Korea Południowa ewakuuje ludność cywilną z terenów przygranicznych z Koreą Północną.

Evacúan a civiles en Corea del Sur más allá de la frontera norte

 

Napięcia rosną ponownie między Korei Północnej i Południowej, a oba narody zaczęły wymianę rakiety i ognia artylerii na całej  ich granicy, według Ministerstwa Obrony Korei Południowej.

Urzędnicy twierdzą, że to pierwszy konflikt zbrojny między dwoma krajami w ciągu pięciu lat.

 

3. Przedwczorajsza deklaracja NATO wspierająca Ukrainę:

http://nato.int/cps/en/natohq/news_122159.htm?utm_source=facebook&utm_medium=smc&utm_content=Ukraine&utm_campaign=smc

4. Sataniści zapowiadają wojnę na Empire State poprzez umieszczenie wizerunku bogini Kali , boginin wojny i zniszczenia:

5. Rosja i Chiny prowadza największe ćwiczenia w historii:

 Buques chinos en Vladivostok dan inicio a un ejercicio naval conjunto con Rusia

6. Tajemniczy wybuch o sile bomby atomowej

 

7. Rosja dostarcza Iranowi system rakietowy S-300.

http://pl.sputniknews.com/swiat/20150819/849217.html

Inna rakieta tego kraju to ss -17 Satan

 

To nie będzie nasza wojna:

“Każdy może przecież sie pomylić”… “pomylic” z podjęciem decyzji o wojnie…

 

Naśladowcy Jezusa walczą tylko w jeden sposób: duchowy:

Efezjan:

12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość4, 15 a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju5. 16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. 17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże6 – 18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych 19 i za mnie, aby dane mi było słowo, gdy usta moje otworzę, dla jawnego i swobodnego głoszenia tajemnicy Ewangelii, 20 dla której sprawuję poselstwo jako więzień, ażebym jawnie ją wypowiedział, tak jak winienem.

 

 

Obecnie mamy gorący czas polityki: referendum i wybory do sejmu. Jak zauważyliście wcale się tym nie zajmuje.

Nie tylko z tego powodu

Na polskim podwórku jest to prawica i lewica. Zarządcy ci sami.

Bardziej zależy mi na własnym zbawieniu. Staram się…

 

Dlaczego musi być wojna, którą rozpocznie prawdopodobnie kryzys?

Po pierwsze w wyniku ogólnoświatowego zamieszania Izrael odzyska całkowicie Jerozolimę, by zbudować III świątynię, w której zasiądzie Antychryst.

Po drugie antychryst będzie tym, który wg proroka Daniela zawrze przymierze z wieloma. Będzie on tym rozjemcą, kochanym przez świat.

 

Wiem, że gro czytających, dopóki nie zobaczy czegoś na systemowym onet.pl (własność TVN), to nie uwierzy w to co ja pisze. Jeśli onet poda info o III wojnie światowej, to tylko w momencie jej rozpoczęcia.

 

Kochani Bracia i Siostry.

Mam świadomość, iż takie wiadomości wzbudzają strach, ale my pozbawieni fizycznej broni i środków na przetrwanie mamy swego Obrońcę i Opiekuna – Jezusa Chrystusa. Musimy sie czepić Go jak niewiasta dotykająca Jego szaty:

 

Mt 9

 

A oto niewiasta, która od dwunastu lat cierpiała na krwotok, podeszła z tyłu i dotknęła się kraju szaty jego. Mówiła bowiem do siebie: Bylebym się tylko dotknęła szaty jego, będę uzdrowiona. A Jezus, obróciwszy się i ujrzawszy ją, rzekł: Ufaj, córko, wiara twoja uzdrowiła cię. I od tej chwili niewiasta była uzdrowiona.

 

Dziękuję Ci Boże Ojcze za Prawdę, która mnie wyzwoliła. Dziękuję za to, że teraz nie jestem zajęty wyborami i polityką, ale modlitwami o mą przyszłość.

Dziękuję Ci Boże Ojcze, za to, że mogę uświadamiać ludzi żyjących tym światem, by zawrócili ze ścieżki beztroski, konsumpcji, “piękna” tego świata”.

Dziękuję za możliwość i przywilej ochrzczenia moich czytelników, którzy tym samym uczynili to co twój syn Jezus Chrystus.

Chwała Bogu Ojcu.

22 komentarze

Add a Comment
 1. ten obrazek z klaunem ze skrzydłami to TO SAMO co jest na okładce karcianki illuminati, klown ponad czerwoną i niebieską stroną.

  PS List do Rzymian 13 – mówi że każda władza jest od Boga – nawet jakieś perfidne, pozakulisowe rządy służb?

  1. właśnie niedawno zapytał mnie o to pewien Brat na zjeździe.

   “każda władza jest od Boga”

   (1) Każda dusza niech będzie zwierzchnościom wyższym poddana: boć nie masz zwierzchności, tylko od Boga; a te, które są zwierzchności, od Boga są postanowione. Gdanska

   (1) Każdy człowiek niech będzie poddany swoim władzom. Tylko w Bogu bowiem władza ma swe źródło. Bo Bóg ustanowił wszystkie władze, które istnieją. (2) Dlatego ten, kto władzy się sprzeciwia, przeciwstawia się zarządzaniu Boga. A ci, którzy się przeciwstawiają, ściągną na siebie wyrok. Poznanska

   ażeby to rozumiec nalezy znać ST

   Czy prorok Daniel w niewoli przeciwstawiał się swym władcom?
   Czy Józef w Egipcie przeciwstawiał sie swym władcom?
   a Mojżesz?

   Władza jest za przyzwoleniem Boga, aby dokonał się Boży Plan. Hitler mordował Żydów, ale Ci 1900 lat wcześniej powiedzieli Piłatowi wybierając Barabasza: Jego krew (Jezusa) na dzieci nasze. Tak będzie i podczas WU.

   1. “Czy prorok Daniel w niewoli przeciwstawiał się swym władcom?”
    Niby nie, ale:
    – odmówił spożywania pokarmów poświęconych bałwanom
    – modlił się do Boga mimo wyraźnego zakazu króla

    1. Tak jeśli cos nie jest zgodne z PraemBozym możemy odmówić władzy.

  2. I jeszcze jedna sprawa. Nie wiem czy będę dobrze zrozumiany, ale oglądalność tego bloga też jest od Boga.

   1. czy dobrze rozumiem.. – satanisci przejmują kontrolę np nad maistem – czyli to oznacza że Bóg do tego dopuścił? (nie w sensie że to przez Boga, ale przede wszystkim z woli satanistów)?

    1. Bóg im zezwolił. Starożytny Egipt i Babilon tez były satanistyczne

     1. Zastanawiałem się, i nadal się nad tym zastanawiam. Jeśli dobrze rozumiem, to wychodzi na to, że Bóg ma pod kontrolą absolutnie wszystko, w sensie że nie walczy on z szatanem, tylko wykorzystuje go jak pionka do spełniania swojego planu? Czy Boga można porównać do Szachisty, który gra pionkami z obu stron szachownicy według swego upodobania? Ludzie ogólnie myślą, że Bóg konkuruje z Szatanem, obrazki typu Jezus siłujący się z Szatanem. Ale przecież Szatan jest tylko stworzeniem, kim on jest w porównaniu do Boga, żeby mógł w ogóle być nazwanym ”przeciwnikiem”?

      Księga Izajasza 45:7
      ,,Ja tworzę światłość i stwarzam ciemność, Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście, Ja, Pan, czynię to wszystko.” – Biblia Warszawska
      ,,Który czynię światłość, i stwarzam ciemności; sprawuję pokój, i stwarzam złe. Ja Pan czynię to wszystko.” – Gdańska

      Zatem czy wszystkie złe, jak i dobre rzeczy są zamiarem Bożym? Czy Jeśli przyjąć, że wszelka władza(władza nadana przykładowo Hitlerowi i innym zbrodniarzom) pochodzi od Boga(jest zgodna z jego zamierzonym planem), to dlaczego nie przyjąć, że przykładowo choroby również są jego wolą? Można znaleźć świadectwa ludzi którzy twierdzą, że choroba, czy przykładowo bycie inwalidą na wózku, było dla nich zbawienne jeśli chodzi o Wiare, i dziękują oni za to Bogu.

      Pamiętam obrazki w stylu ,,Nie martw się. Twoja aktualna sytuacja jest Bożym zamiarem” Zatem jeśli przykładowo ktoś został właśnie zgwałcony, poważnie zachorował, czy właśnie stracił rodziców będąc dzieckiem, i zobaczy taki obrazek, to czy jest to na miejscu?

      1. to jest ciekawe podsumowanie – http://www.gotquestions.org/Polski/dualizm.html

       człowiek ma wolę, jest to oczywiste, nie jesteśmy tylko jak nakręcone robociki, i to wielka tajemnica jak to działa równolegle z Bożą wolą – jest jakiś dział teologiczny zajmujący się tym zagadnieniem, zapomniałem nazwy. Osobiście wierzę że Bóg jako Bóg Prawdziwy ma moc uczynić między swoją wolą a ludzką odpowiedni balans, równowagę, żeby sytuacja była sprawiedliwie wymierzona, zbalansowana, natomiast jakie są szczegóły – widocznie to nie dla nas, nie ma tego w objawieniu Pisma Św.
       Bóg to Bóg – jako Duch ma nieograniczone możliwości i sposoby, “myśli moje to nie myśli wasze” – to inny poziom niż nasz, całkiem. Pismo opisuje mniej więcej te prawa, tak jak opisujemy akademicko działanie grawitacji – ale jak to się dzieje sczegółowo, to już inna sprawa.

     2. Rozumiem, czyli Bóg dość “mocno” szanuje ludzką wolę.
      Czyli chrześcijanie nie mogą sami obalać władz satanistów? Eksponować owszem, ale rebelia i przelew krwi już nie?

     3. Myslalem ze hitler mordowal chrzescijan przede wszystkim a większość żydów przezyla holokaust to przeciez jest klamstwo

      1. Jedno nie wyklucza drugiego

  1. m.in.życie w państwie policyjny i takie tam …

 2. Dobry utwor budki wstawiles Demony Wojny i trafny do sytuacji Kristof.

  1. tak bardzo pasujący kawałek, jeden z moich ulubionych BS. W ogóle poruszający wpis…

  2. Usłyszałem go w ten weekend w Łebie pijąc kawę. Wczesniej może słyszałem z 10 lat temu.
   W Łebie zacząłem się nad tym tekstem zastanawiać. Tak właśnie działa Duch Święty.
   Niby coś przypadkowego, ale nie jest to przypadek jak szukasz Boga, modlisz się codziennie…

 3. To prawda , duzo zrozumialem dzieki Tobie admin dzieki 🙂

 4. Pytanie do prezydenta Andrzeja Dudy. Co pan myśli o ustawie w sprawie interwencji sił obcych na terenie polski? Czy nie trzeba się z tego wycofać? .Naród jest suwerenem TAK?
  Czy naród polski jest suwerenny? Jeśli jest suwerenny to wobec kogo? I komu się poddaje?
  Ustawa z marca 2015 o możliwej mobilizacji powołania do wojska każdego Polaka, mężczyzny (zabezpiecza byt rodziny). Prezydencie Duda da się to cofnąć?
  Referendum: chcesz iść na wojnę i porzucić swą rodzinę?
  Chcesz powtórzyć zbrodnie żołnierzy (braci) którzy oddali już krew?
  Ile jeszcze potrzebujecie mordów na ziemi Słowian żeby diabeł i was i nas wykończył?
  Mam nadzieje że to przeciwieństwo w tych pytaniach
  Panie Duda to nie lepiej zapytać Polaków czy nawzajem nie będą się zabijać?
  Pan Duda jest „katolikiem kocha Polskę i Polaków i miłuje Boga i Syna jego Chrystusa i bliźnich!”

 5. Aby w pełni zrozumiec dopuszczanie zła przez Boga musimy w pełni pojac władze. Cofnijmy sie w czasie. Eden Bog sprawuje władze nad ludzmi. Szatan kuszac Ewe oskarża Boga o kłamstwo wobec ludzi i kwestjonuje jego władze mowiac – zjadajac jabłko stana sie jak Bóg. Tym samym nie beda potrzebowali jego władzy nad soba. Żeby rozwiazac ta kwiestie dopuscił aby ludzie żadzili sie sami z Szatanem, nie zabił ich odrazu ponieważ zarzadził aby napełnili ziemie a Jego zamierzenia zawsze sie wypełniaja. Dlatego odbywa sie sad nad tym swiatem aby oczyscic imie Boga i ukazac wszystkim skutki odrzucenia władzy Boga i grzechu. Odnosnie wypowiedzi- Czy Ojciec gra sam z soba w szachy? Nie, gra z szatanem tyle tylko że sam wymyślił ta gre i zna każdy ruch:) odnosnie władzy mamy jej słuchac ponieważ pochodzi od Boga. Ale musimy miec rozeznanie bo uznajac .,pusta,, władze bedziemy uznawac szatana ponieważ on jest władca tego świata. A wiec wpierw miejmy w sercu władze Boga a potem ludzka.

 6. Cd. Dano nam przykazanie czcij ojca i matke. Jeżeli postepuja oni zle lub nakłaniaja was do złego, mimo że odrzucacie zło a dalej ich szanujeci to wtedy szanujecie Boga-bo tak nakazał. I tak samo jest z władza. Uznajac ja i szanujac uznajemy i szanujemy władze Boga która w Edenie odrzucilismy. Mozna o tym pisac i pisac. A propo sory za błedy i składnie zdan wiem że kulawo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: