Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowy Porządek Świata – Gutek / Indios Bravos

Muzyk o NWO. Zabrakło wątku chrześcijańskiego, a tematu NWO nie da się badać bez Biblii. Nie poznamy prawdziwych przyczyn stworzenia rządu światowego jakim jest władza antychrysta otrzymana od szatana.

Nie mniej jednak w zalewie nijakości polskich artystów jest to coś pozytywnego. Módlmy się aby ten Gutek narodził się na nowo i poznał całą prawdę.

Updated: 20 sierpnia 2015 — 08:28

3 komentarze

Add a Comment
 1. NWO bez Biblii jest jak Nowy Testament bez Pawła.

 2. mentalna rewolucja? śmierdzi mi to new age, w które dużo ludzi wpada szukając informacji o spiskach, a nie mając żadnej wiedzy na temat Słowa Bożego.

  Polecam kawałek mojego kolegi Emace mówiący o czasach ostatecznych. Emace dobrze kuma co jest grane, zna Słowo Boże, a jak mu podesłałem serię wykładów śp. Dave Hunta to pochłonął wszystkie częsci – bardzo polecam te wykłady szczególnie nowonarodzonym i tym, którzy się wahają co do Jezusa i jego Słowa.

  Emace jest też świadom, że za tymi wszystki spiskami stoi szatan ze swoją hordą klakierów. W jednym z wywiadów zadano mu też takie oto pytanie:

  Od kilku miesięcy w internecie pojawia się temat “Illuminati w Polskim Hip-Hopie”. Interesujesz się tym trochę, czy serio ma to miejsce w Polsce?

  Emace: Zainteresowałem się tym to prawda. Jest wiele ciekawych artykułów dotyczących tego zjawiska. Wystarczy zaobserwować jak główny nurt rapu zaczął się zmieniać w którymś momencie. Myślę, że to zaczęło się w Polsce w 2006/2007. Od tego momentu zaczęła się produkcja ciuchów na skalę masową, tworzenie firm odzieżowych, kręcenie co rusz nowych klipów. Jednocześnie w teledyskach zaczęła pojawiać się symbolika illuminati. W 2012 roku najbardziej znani robią ciuchy z różnymi ciekawymi symbolami, przesycają takimi rzeczami teksty i klipy. Nie chcę się rozwodzić na ten temat. Możecie przecież poszukać w internecie ciekawych informacji na ten temat. Moim zdaniem ma to miejsce w Polsce i prężnie się rozwija.

  A tutaj wyżej opisany numer:

  “W owczych skórach wataha wilków działa
  w ramach tradycji, nie opartych na faktach”

  1. Chwała panu za niego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: