Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kali na Empire State i znani ludzie.

 

Updated: 14 sierpnia 2015 — 16:55

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Chyba nie sprawdzałem jeszcze znaczenia tego wystawionego języka, ale jeżeli gwiazdeczki illuminatów nagminnie to czynią, to musi być ku temu wyraźny powód. Zbieżność z wizerunkiem tego bożka z pewnością nie jest przypadkowa.

  1. kali tym językiem wsysała krew raktabijy (taki diabeł hinduski) czyli jego repliki (jak krwawił to sie kopiował), reprezentuje zniszczenie i coś jak sąd.

   a z Biblios coś takiego znam:
   izajasza 57
   (4) Z kogo się naigrawacie? Przeciwko komu rozdziawiacie usta, wywieszacie język? Czy to nie wy jesteście dziećmi odstępstwa, potomstwem kłamstwa?

   1. Bardzo ciekawy trop odnośnie tego wywieszonego języka.
    Zerknijcie w google jak wygląda herb Anglii, jest na nim lew i jednorożec z wysuniętymi jęzorami.
    Co ciekawe w mitologii greckiej to Meduza przedstawiana była czasem z wysuniętym językiem
    Zamiast włosów miała węże, a jej spojrzenie zamieniało żywe istoty w kamień. Jedynym lekiem na to były właśnie łzy jednorożca.

    W książce Cathy Burns o symbolach okultystycznych i masońskich, autorka pisze, że
    Język (wystający) związany jest z ogniem, płodnością, władzą seksualną i duchową mocą. W krajach na całym świecie, przedstawienia bóstw lub masek z wystającymi językami oznaczały one aktywność duchowych sił- często unię męskich i żeńskich duchów. Takie obrazy były pogańskim rytuałem niezbędnym do wywoływania duchów [demonicznych]. Seksualne / duchowe siły reprezentowane przez gargulce z wystającymi językami, które zdobiły gotyckie katedry jak wierzono chroniły budynki przed innych potęgami duchowymi.

 2. No nie. Na Polsacie jest na żywo “Disco pod Gwiazdami” właśnie. Oczywiście mnóstwo gwiazd pięcioramiennych odwróconych rogami do dołu. Ale… jest jedna zawieszona nad wszystkimi w kierunku do widowni z rogami do góry.

  1. Kiedyś za nic w świecie nie byłbym w stanie przełknąć, że coś takiego jak swojsko jednak brzmiące diskopolo może być muzycznym dnem ostatecznym. No, ale skoro do tego bawi się teraz taka Ekipa z Warszawy… Taka muzyka jest popularna wśród niektórych prowincjonalnych ludzi, patologicznych dresów. Kiedyś wśród nich to był obciach, ale disko z pola “ewoluowało”, jak teraz widzimy w kryptosatanizm.

  2. “Pentagram zwrócony jednym wierzchołkiem ku dołowi zwany jest Pentagramem Odwróconym, Czarnym, lub Pentagramem Baphometha. Pentagram Baphometha przedstawia profanum – człowieczeństwo, odzwierciedla on wyższość żądz i emocji nad rozumem, jest powszechnie uważany za znak satanistyczny, chociaż często mylony z Pentagramem Białym.
   Biały Pentagram w okręgu (inaczej pentakl) uważany jest za amulet chroniący przed zgubnym wpływem magii oraz klątwami. Można go zauważyć na różnych talizmanach i amuletach oraz odnaleźć w wielu budowlach sakralnych, itp. Pentakl jest między innymi symbolem religii Wicca i innych tradycji pogańskich.”

   wiki

 3. hey zobaczcie – Hawking mądra głowa przyznał że “WIERZY w to że życie powstało spontanicznie (samo sobie) na ziemi”

  to jest także WIARA, sam dostojny Hawking to przyznał

  1. słynny plakat z czasów mody na z archiwum x,
   http://img0.joyreactor.cc/pics/post/full/i-want-to-believe-%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-art-215464.jpeg

   ja CHCE wierzyc (w ufo) – tak, chcą ufo, ale kto się zastanowi skąd to ufo? samo się zrobiło a potem zrobiło ludzi 😀

 4. Adminie, wiem że ten temat był poruszany w innym wpisie, ale zdecydowałem umieścić się to w najnowszym, żeby jak najwięcej osób to zobaczyło.

  Chodzi o tą słynną ostatnio misję Amighthywind. Znalazłem baaardzo obszerny tekst człowieka, który był aktywny członkiem tej misji przez 3 lata. Jeśli ktoś byłby chętny, żeby to przetłumaczyć, to byłoby dobrze. Dobrze by też było zrobić o tym wpis tutaj na blogu, ku przestrodze dla innych.

  Człowiek ten podaje 25 powodów przez które uważa Amightywind za misję fałszywą.

  Tutaj link: http://amightywindtrueorfalse.blogspot.com/

  Tekst jest długi, ale warty przeczytania, ponieważ nie pisze tego osoba z zewnątrz, która nic nie wie, ale były członek i to przez 3 lata.

  1. to te słynne objawienia prorockie Elisabeth?

 5. Przyjrzałam się jeszcze raz temu wizerunkowi Kali z wywalonym jęzorem. Przecież to jest głowa syczącego węża. Widzicie to? Przecież to ten sam wąż, smok starodawny ukazany może trochę w bardziej “urodziwy sposób”, pod postacią kobiety. I wszystko jasne.

 6. Nie wiedzałem gdzie to wkleić. Na głównej stronie youtube sie wyswietla. Ludzie w komentarzach chwala jeszcze ten pomysł…

  1. Cyt. “Czekamy na ciebie!”

   Odp. Buhaha
   Niedoczekanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: