Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tak Papież Watykan I Kościół Katolicki Topił i Gotował

Updated: 10 sierpnia 2015 — 20:24

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Witam. Ja mam kilka pytań odnośnie modlitwy. Otóż jestem jeszcze świeża w poznawaniu prawdyi do niedawna modlilam się pacierz i różaniec, no bo od dziecka byłam przyzwyczajona do Maryji. Teraz chce tego zaprzestać, ale nie wiem za bardzo jak się modlić do Boga? Proszę o kilka wskazówek.
  I mam jeszcze pytanie: co sądzisz odnośnie Michała Archaniola? I czy u ciebie na ścianach wisi np. Krzyż, czy totalnie nic?
  Pozdrawiam

  1. Krzyż od zarania dziejów reprezentuje słońce i boga-słońce, baala. Biblia mówi: “Przeklęty, kto zawisnął na drzewie.” Jezus wziął przekleństwo grzechu należne nam na siebie, więc dokonał pełnej ofiary na symbolu szatana/boga-słońce/baala. Krzyż przedstawiający martwego “Jezusa” sugeruje, jakoby Jezus nie zmartwychwstał, co jest esencją satanizmu (np. ich hasła “Bóg umarł”,”Bóg nie żyje”, itd.).

   Chrześcijanie modlą się bezpośrednio do Boga. “Albowiem jeden jest pośrednik między Bogiem a ludźmi – człowiek Chrystus Jezus”. Jezus też mówił o proszeniu Ojca w Jego imieniu.
   Co do modlitw, jest tzw Ojcze nasz w formie jak w Biblii. Jednak wszystko powinno być świadomą szczerą rozmową z Bogiem.

   Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.

   P.S. właśnie widzę że odpisał już wcześniej Przemol. W pełni się zgadzam 🙂

   1. Fantasto Danielu bredzisz jako żywo czy to ciebie miała na myśli ms. Doda. Mówiąc ze ktoś był napruty ziołami. Jeśli chodzi o kościół i religię rzymsko katolicką stworzoną przez cesarza Konstantego i jego żonę w 325 roku między Bogiem a ludźmi niema pośredników. Bóg jest wszędzie i wie wszystko, dlatego nie potrzebuje pośredników. Wszystko, co robisz i myślisz jest z woli boga a on niema sklerozy jak ty, choć mówią, że jesteś kopią jego.
    – Dalej – od zarania dziejów Krzyż był największym przekleństwem na ziemi. Dzięki Kościołowi Rzymskiemu, którego członkowie dopuszczali się ludobójstwa na narodach w tym i na chrześcijanach Izraela karmiąc nimi lwy i bestialsko mordując na arenach sportowych. Jednym z pierwszych Bogów wymyślonych przez ludzi faktycznie było słońce ale symbolem Boga słońca nie był krzyż tylko symbol nazistowskiej swastyki z odwróconymi końcówkami, symbol ten miał różne przeobrażenia lecz nigdy nie był to krzyż. Hitler miał ambit zostać nowym bogiem na ziemi i wzorował się na historii Rzymu.
    Chrześcijaństwo jest religią Izraela a nie państwa włoskiego.
    – Jaki jest prawdziwy Bóg Rzymu którego się wyparli na korzyść Izraela – ? na pewno nie wiesz to Byk Serapis, Na jego chwałę każdego roku w grudniu zabijano byka jedzono jego ciało i pito jego krew – mówi ci to coś? – Jakiego Boga wyparli się Polanie..? Polacy choć wyparli się swoich bogów to czczą jeszcze każdego roku i w każdym mieście odbywają się uroczystości oddają hołd ku czci prastarego Boga Matki Wszystkich Bogów a jak każdemu wiadomo MATKA JEST TYLKO JEDNA – a jest nią ,,MARZANNA”.
    – Zanim włosi skomponowali tzw. Biblie prawowici wyznawcy chrześcijaństwa wiedze o Bogu i Życiu czerpali z bibli BARABASZA która została zakazana przez Rzym..
    Barabasz serdeczny kolega Jezusa…

    1. “Fantasto Danielu bredzisz”

     Proszę na przyszłóść z większa milością się wypowiadać do oponentów.

  2. hej, tu są ciekawie i zwieźle omówione różne zagadnienia – http://www.gotquestions.org/Polski/pytania-dotyczace-modlitwy.html

  3. Pan Bóg to jest Osoba, trzeba się do Niego tak zwracać jak małe dziecko z kochanym ojcem rozmawiało.

   Każdy człowiek ma zaprogramowaną część swojego mózgu która odpowiada za słuchanie Boga, to się nazywa sumienie. Jeśli twoje sumienie mówi dobre rzeczy, zgodne z Pismem, każe ci służyć innym, stawia innych pierwszym miejscu, taki głos jest od Boga.

   Jeśli przychodzą ci na myśl rzeczy złe, samolubne i nienawistne w stosunku do innych takie myśli są od szatana lub z cielesnego instynktu.

   Niby prosty mechanizm, ale wiadomo że w praktyce rzeczy dobre są trudniejsze od złych i łatwiej nie słuchać niż słuchać.
   pozdrawiam.

   1. Dziękuje bardzo za podpowiedzi 😉 u mnie w rodzinie kult Maryji jest praktykowany i na scianach wiszą rożne obrazy, postaram się delikatnie uświadomić mamę, choć wątpię ażeby chciała w to uwierzyć, nie mówię już o ciotkach/babci bo pewnie by mnie wysmialy. A cieżko nie mieć w swoim towarzystwie kogoś kto tez chciałby się w to zaglebic i zrozumieć jak bardzo jesteśmy oszukiwani przez kościół.

 2. ja ci powiem że jak się modlisz do Boga to módl się do niego normalnie własnymi słowami rozmawiaj z nim jak rozmawiasz zawsze z normalnym człowiekiem rób to ze szczerego serca

  różańce i inne wynalazki na ścianach nie są ci potrzebne bo modlić mamy się w duchu co do pacierzy to jest to powtarzanie tych samych słów jak mantrę i takich modlitw na pewno nikt nie słucha może po za wyjątkiem demonów

  czytaj Biblię proś Boga żeby wskazał ci kierunek w życiu
  jakim masz iść i czego unikać proś go oto żeby pomógł ci założyć zbroję bożą

  najważniejsze jest to żeby mieć pragnienie poznanie Boga to w tedy on ci się w życiu ukarze ale do tego potrzeba ogromnej cierpliwości wiem to po sobie

  a co do Michała Archanioła to co byś chciała o nim wiedzieć ja osobiście na takich istotach duchowych bym się nie skupiał najważniejszy jest Jezus Chrystus

 3. Nie lepiej zrobić dla tych memów jakiś oddzielny dział ?….

 4. Ja sie tutaj z jednym waszym stwierdzeniem niezgadzam, Odnosnie Michała Archanioła. Przeciesz to jest Jezus… Objawienia… Z głosem archanielskim zstapi… Urodził sie jako 1-anioł. Stad przedimek arch.. Nosił imie w niebie Michał a zstepujac na ziemie przyjał imie Jezus. Poszukajcie w Bibli

  1. “z głosem archanielskim” to jest tłumaczenie Biblii ŚJ mające na celu potwierdzenie tego, że Jezus nie jest jednorodzonym Synem a tylko stworzonym aniołem. We wszystkich innych przekładach jest “na głos archanioła”. Jest to zasadnicza różnica. “Bóg tak umiłował świat, że syna JEDNORODZONEGO /nie stworzonego/ dał, aby każdy, kto w niego wierzy, nie zginął ale miał żywot wieczny”.

 5. Domyslam sie że zaraz nastapi wala odzewu odnosnie Archanioła Tes 4:16. Wiem że takie myslenie rowniesz wystepuje u śj… Ale uważam że skoro Jezus jest pierworodnym Boga to musi byc Archaniołem. A co wy na ten temat myslicie biorac pod uwage Biblie?

  1. BG 1 Tym.3-16 ” BÓG objawiony jest w ciele, usprawiedliwiony jest w duchu, widziany jest od aniołów, głoszony jest poganom, uwierzono mu na świecie, wzięty jest w górę do chwały”. Kto jest tym Bogiem objawionym w ciele. Oczywiście, że JEZUS. Jak więc można głosić, że jest aniołem ???

 6. Odnosnie krzyza i tgz ,,swietych,, obrazkow oprucz tego co już napisali forumowicze dodam że jest to łamanie 10-przykazan. Ludzie oddaja im cześć, kłaniaja sie zamiast Bogu. Jest to na dodatek ryty wizerunek osoby która znajduje sie w niebie a mamy własnie taki zakaz w tych przykazaniach.

 7. Bardzo ci dziekuje Magdalenko za wyjasnienia 🙂 miłego dnia 🙂

  1. Bardzo proszę 🙂

 8. NIe zgadza sie w wielu miejsach z SW Jehowy ale w tym wypadku mają bezporną rację. w oryginalnym przekładzie inter-literalnym choćby stad:

  http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/13/chapter/4/verse/16

  W tym zdaniu wyraz νφωνη (glos) jak tez σαλπιγγι (trąba) sa w mianownikach (proponuje zajrzec do slownika greckiego niedowiarkom) a nie dopełniaczu czy bierniku wiec oryginalnie poprawne gramatycznie brzmienie tego cytatu brzmi:

  “Gdyż sam Pan na rozkaz, z glosem(mianownik) archanioła i trąbą(mianownik) Boga zstąpi z nieba….”

  Każde inne tłumaczenie jest niestety ale niepoprawną gramatycznie manipulacją. zreszta sama Biblia Króla Jakuba tez tak jak wyzej oddaje to tłumaczenie:

  For the Lord Himself will descend from heaven with a shout, with the voice of an archangel , and with the trumpet of God

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: