Nadciąga wielkimi krokami słynny wrzesień 2015. Mam jakieś dziwne przeczucie, że pochwycenie może być właśnie wtedy. Daty nikt nie zna, ale czas można szacować. Podkreślam, jest to moje przeczucie, a nie przekaz proroctwa. Może wypływa ono z oczekiwania, a może z całokształtu.

Dziś pomyślałem, że taki CERN może być wykorzystany właśnie do owego pochwycenia. W razie czego powiedzą światu, że to CERN spowodował zniknięcie tysięcy ludzi. Może przy okazji wylądują “dobrzy kosmici” ratując świat przed “nie dobrymi kosmitami”. Popatrz na mój tekst o filmie Transformers.

 

 

Za tydzień w sobotę może odbędzie się nasz zjazd.  Osoby chętne niechaj piszą na mojego maila zgłoszenie (Imię+miejscowość). Ewentualnie dopisek o chęci ochrzczenia się.

 

Zauważam coraz więcej zła wokół siebie i to czasem pod płaszczykiem wiary. Tu podzieliłbym ludzi na dwie kategorie: tych co mają Ducha Świętego i tych którzy nie mają, a ich wiara opiera się tylko o wieczorny koncert życzeń do Boga.

Widzę także  jak świat nas nienawidzi. Ostatnio miałem chwilę zwątpienia.Wypływa to z faktu, iż jestem obecnie testowany przez Boga i czasem wydaje mi się jakby go nie było przy mnie. Jednak za bardzo to wszystko jest logiczne. Wiem, że Bóg ma swój plan dla mnie i dla wszystkich przepełnionych Duchem Świętym. Wiem, że wszyscy grzeszymy, ale przecież Jezus nie przyszedł do zdrowych. to co nas różni od tego świata to głównie brzydzenie sie grzechem. Ludzie z tego świata jeśli grzeszą, to i tak nie maja poczucia winy,  nawet nie widzą swego grzechu.

 

 

Pamiętajcie o tym jak upadacie. Pan Jezus nas zbawił a zbawienie to: wyciągnięcie z nie korzystnych okoliczności. Są nimi: śmierć, choroby, grzech i cały ten świat w rękach księcia tego świata. Pan Jezus chce nas od tego uwolnić i upadki będą się zdarzały. Jeśli jednak zgrzeszyłeś, pokutuj. Bóg jest miłosierny i wybacza.

 

Czasem pytają mnie ludzie jakie będą kryteria pochwycenia?

Wg mojej oceny: relacja z Bogiem, porzucenie tego świata, wyznanie, że Jezus jest naszym Panem.Oczywiście bezspornym kryterium jest to, że musimy czynić wolę Ojca.

Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie.