Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miley Cyrus pali Biblię na scenie by „promować tolerancję”

Kolejny przejaw postępującego satanizmu, na który ludzie są ślepi. Przetłumaczył Jacek.

Miley Cyrus burns Bible on stage to 'promote tolerance'

T”uż po zakończeniu wywiadu, w którym Miley Cyrus wyznała, że jest „najmniej krytykancką osobą na świecie” dodając, że „wykazuje zrozumienie i akceptuje każdego”, piosenkarka rozpoczęła kolejne show podpalając Biblię.

 

Na początku swojego niedawnego koncertu w Staples Center w Los Angeles, Cyrus wkroczyła na scenę z Biblią i wyciągnęła ją w kierunku publiczności, mówiąc : „Oto hołd dla wszystkich miłośników Jezusa na świecie”. Następnie podpaliła jej strony, wykrzykując „Hillary ’16!” tuż przed rzuceniem Pismem Świętym o ziemię. Gdy zabrzmiała muzyka, Cyrus zaczęła śpiewać, przykucnąwszy nad płonącą Biblią, wykonując seksualnie prowokacyjny taniec polegający na agresywnym wymachiwaniu biodrami i tyłkiem, znany pod nazwą ”twerking”.

 

Parę chwil później na scenie zapadła ciemność, rozświetlona jedynie dwoma dużymi, czerwonymi odwróconymi do góry nogami krzyżami, zwykle kojarzonymi z kultem szatana. Cyrus tańczyła wokół dużego rekwizytu o fallicznym kształcie, używając go jak striptizerka rury, jednocześnie rozbierając się. W tym momencie około 1/5 publiczności wstała i wyszła, mówiąc reporterom MTV czekającym w holu, że pokaz ten był ekstremalnie ordynarny i stąd nie czuli się komfortowo w tym środowisku.

 

Po zakończeniu koncertu Cyrus powiedziała dziennikarzom, że jej czyny miały na celu podniesienie świadomości i zrozumienia poniewieranych segmentów społeczeństwa. „Jako że jestem wzorem dla milionów ludzi, to nie znam innego lepszego sposobu, aby wyrazić ogrom miłości, którą darzę świat. Jeśli jakieś beksy są tym zasmucone, to są idiotami i mam nadzieję, że pozdychają” – powiedziała Cyrus nim wystawiła na bok swój język i sugestywnie rozwarła nogi przed kamerami.

 

Liberalne media nazwały ten koncert „aktem odwagi”, rozpatrując artyzm występu jako „zdecydowanie najwspanialszy przykład nowej, oświeconej kultury, nieograniczonej przez stary regulamin promujący bigoterię, strach i nienawiść”.

 

Pewien konserwatywny komentator, który akurat uczestniczył w tym koncercie określił go mianem „śmiecia nie nadającego się do oglądania.” Cyrus odpowiedziała na tę jedną krytyczną opinię narzekając na trwający,ogromny ucisk wynikający z różnicy wyznawanych przez nią i przez konserwatystów religijnych wartości, stwierdzając, że „dokładnie o to chodzi, kiedy mówię, że chrześcijanie nie tolerują opinii wyrażanych przez ludzi od nich lepszych. A jeśli tym miłośnikom Jezusa było nie w smak to, co pokazałam zeszłej nocy, to tylko poczekajcie aż zobaczycie, co zaplanowałam na mój kolejny show.”

Updated: 8 sierpnia 2015 — 17:55

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak taka odważna to niech spróbuje spalić koran…

  1. lewactwo boi się, takie jest odważne w paleniu Słowa Bożego, a wobec “ciemnoty religijnej” agresywnej już odważne nie jest.
   Niech ci wariaci zajrzą do słownika – tolerancja to znoszenie czegoś, a nie akceptacja!
   Skoro ona akceptuje wszystko, to czemu nie akceptuje Biblii?
   2gie primo – jak można akceptować rzeczy sprzeczne ze sobą?

   Oni chorują na “brain-dead”.
   np ja toleruję czyjeś zdanie, uznaję wolność każdego i godność, nawet jak plecie bzdety, ale nei szanuję tych bzdetów i jeśli mogę to próbuję je naprostować.
   Oni chcą zamykać usta prawdzie i rzetelnej dyskusji – żeby czasem nie ujrzeć fałszywości swojego stanowiska, światopoglądu, stylu życia.

  2. Dokładnie o tym samym pomyślałem 🙂 Wszyscy tacy tolerancyjni, multikulti odważni inaczej czepili się jak rzep psiego ogona i poniewierają biblię. Zadziwiające jest to że nikt nie zrobił tego samego z koranem. Prawdopodobnie obawa przed utratą głowy chłodzi temperamenty “postępowców”!

   1. https://www.youtube.com/watch?v=bgpp6GCJIUw – zobaczcie jak wychodzi z miśka opatrzonego w wizjer typu oculus (podobny obraz niedzwiedzia z wizjerem przewija się w różnych miejscach symbolicznych w analizach google earth Marka i spekuluje się że symbolizuje udział Rosji w nwo, a wizjer to narzędzie do uwielbiania nowego idola – obrazu z obj Jana) – a potem wystawia język – symbol kali – wschodniego bożka zniszczenia.

 2. Nie wiem, jak Wy, ale ja mam ochotę puścić pawia czytając to.

  1. nie chodzi mi składnię Jacka, a samą treść. Żeby była jasność 😀

   1. Uffff… Odetchnąłem z ulgą 😀 gdyż byłem lekko zmęczony ogarniając ten artykuł, ale koniecznie chciałem, żeby Admin wrzucił go od razu. A i myślę, że w tym wypadku odruch wymiotny jest jak najbardziej prawidłowym objawem 😉

  2. Marta to czemu trzymasz to biedne zwierzątko w domu? Puść go natychmiast 🙂

 3. To jest ich ( ludzi tego typu) 5 minut, tutaj i teraz, pózniej będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ich wola i wybór.

 4. Zastanawiam się jaką kolejną “gwiazdę” zaserwują nam iluminaci, do czego chcą się jeszcze posunąć, jakie wynaturzenie promować. Macie jakąś koncepcję?

  1. Jeśli chodzi o USA, to śledzone przeze mnie kanały trutherskie mają na celowniku pewną “wschodzącą gwiazdę”, komediantkę Amy Schumer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: