“Khazar Islands w Azerbejdżanie to archipelag sztucznych wysp na Morzu Kaspijskim, na których ma powstać nowoczesny kompleks mieszkaniowo-handlowy. Rozmach planowanej inwestycji sprawia, że nazywa się ją “nowym Dubajem” czy też “Wenecją Kaukazu”.

 

Poniższe fotki przypominają sceny z filmów sciene fiction jak np Kraina Jutra.

 

Wyglądem swym z lotu ptaka przypominają zarysy tzw kręgów zbożowych:

 

 

 

 

 

 

Bardzo prawdopodobnym jest, że osobniki nie przyjmujące znaku bestii będa mieszkały w fatalnych warunkach o ile nie obozach koncentracyjnych, a oddani systemowi szatana właśnie tu.

 

 

z wikipedi tłumaczyła Marta nie oczekując podziękowania 😀

 

Wyspy Chazarów to miasto przyszłości, położone na 41 sztucznych wyspach na Morzu Kaspijskim, 25 km na południe od Baku w Azerbejdżanie.

Firmą odpowiedzialną za realizację tego projektu jest Avesta. Miasto ma być domem dla  miliona osób. Według planów do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 150 szkół, 50 szpitali, liczne parki, centra handlowe i kulturalne, kampusy uniwersyteckie i tor wyścigowy Formuły 1. Inwestycja obejmuje również budowę najwyższego drapacza chmur na świecie – the Azerbaijan Tower. Przewidywany koszt budowy wieży, która będzie największą atrakcją wysp, wynosi 2 miliardy dolarów.

Realizacja inwestycji pochłonie 100 miliardów dolarów. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na trzęsienia ziemi 9 stopnia. W planie miasta przewidziano również 150 mostów oraz duże lotnisko, które ma połączyć wyspy ze stałym lądem.

Prezes Avesty, Ibrahim Ibrahimov, powiedział reporterom, że amerykańscy, tureccy, arabscy i chińscy inwestorzy już teraz okazują zainteresowanie projektem miasta, nazywanego przez niego “Nową Wenecją”.

Budowa miasta ma zostać ukończona między 2020, a 2025 rokiem.

Chazarowie, to Żydzi, którzy Żydami nie są wg Apokalipsy:

 

http://detektywprawdy.pl/category/chazarowie/