Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Google opatentowało system, pozwalający na zaszczepianie robotom osobowości ludzi

Tłumaczyła Marta, nasza nowa zdeklarowana tłumaczka 🙂 Bóg zapłać. 🙂

 

 

“System ten pozwala robotom na “pobieranie osobowości” online, także od osób zmarłych. Pobieranie odbywa się w ten sam sposób, w jaki pobieramy aplikacje. Roboty mogą mieć różne osobowości, które będą odpowiadać zdywersyfikowanym grupom użytkowników.

Zgodnie z treścią patentu, system Google umożliwia skopiowanie osobowości właściciela danego robota, znanej gwiazdy lub ukochanej, nieżyjącej osoby. System bazuje na środowisku w chmurze, z którego osobowość jest pobierana bezpośrednio do maszyny. Osobowość może być modyfikowana w zakresie nastrojów, stopnia zadowolenia, cech dominujących, jak również poziomu strachu, konsternacji, zamyślenia, kpiny, itd.

Przyjaciele będą w stanie sklonować swoje roboty poprzez powielanie ich osobowości. ‘Osobowość i stany emocjonalno-nastrojowe mogą być dzielone z innymi robotami. Istnieje też możliwość skopiowania osobowości danego robota na inne roboty’.

‘W trakcie podróży do innego miasta, użytkownik może wyposażyć robota znajdującego się w miejscu, w którym przebywa, w osobowość swojego robota’. Łatwo pobieralna osobowość będzie dostępna w każdym miejscu, do którego się uda. Osobowość nadaje robotom ludzką naturę. Robot może zostać zaprogramowany w taki sposób, aby prezentował się i komunikował w określony sposób. Cechy te mogą być dowolnie zmieniane w spersonalizowanym interfejsie.

Google posiada kilka firm, które zajmują się rozwojem robotyki. W ich portfolio znajdziemy m.in. robota o nazwie Atlas. Ten niemal 2 metrowy robot o masie 150 kg potrafi chodzić, biegać, skakać, a nawet otwierać drzwi.

W dniach 5-6 czerwca tego roku w Kalifornii 7 robotów wzięło udział w olimpiadzie robotów, w której współzawodniczyły w warunkach katastrof naturalnych, do których niegdyś mogą zostać wysyłane. Nagrody w łącznej kwocie 3,5 miliona dolarów zostały wręczone 3 najlepszym zawodnikom.

‘Celem zawodów jest doprowadzenie do przełomowych badań oraz rozwoju hardware’u i software’u, które umożliwią robotom pełnienie najbardziej niebezpiecznych prac w strefach zagrożenia. Dzięki temu akcje ratunkowe nie będą się wiązać z narażeniem życia ludzi.’

Atlas jest chlubą Boston Dynamics (Google). Ta potężna maszyna, zbudowana z 28 hydraulicznie przytwierdzonych wiązań i posiadająca zdolność widzenia stereoskopowego, jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie robotów, jaki został kiedykolwiek zaprojektowany.

Instytut IHMC na Florydzie nie pozostaje w tyle. Zainspirowani szybkością geparda, wytrzymałością koni, zwinnością małp i różnorodnością ludzi, IHMC pracuje nad robotami, które są szybkie, sprawne i zbudowane tak, aby ich zdolności motoryczne odpowiadały lub przewyższały zdolności ludzi. W Olimpiadzie Robotów organizowanej przez rząd USA, robot Ian zaprojektowany przez IHMC, zdobył drugie miejsce. Jury doceniło jego umiejętność płynnego chodzenia, noszenia węża strażackiego oraz prowadzenia samochodu.”

Updated: 29 lipca 2015 — 21:26

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Dla wielu brzmi to zapewne tak “pięknie”, jak komunizm w swoich założeniach. Nietrudno przewidzieć, że takie utopijne aspiracje ostatecznie okażą się być najgorszym koszmarem. Roboty o nadludzkiej motoryce? Coś potwornego. Totalitarne państwo policyjne z pewnością nie pogardzi takimi funkcjonariuszami…

 2. Ostatnio temat ten poruszany jest w wielu filmach rzekomo “science fiction” takich jak:”Transcendensja,”Ex Machina”,”Chappie”,”Automata” i innych.
  Widać,nadchodzi czas uświadamiania populacji z tą nowinką techniczną,zapewne dostępną już wiele lat temu.
  Na szczęście to wszystko dla naszego dobra 😉

 3. Dla mnie brzmi to jak fizyczny pojemnik na demony :/

 4. Science fiction is real. Przyjacielu Piotrze jak zwykle znikąd i bez autorytetu braterskiego, ale proponuję zamieszczać źródła oryginału, by ludzie mogli sprawdzić. Wiesz, że nie chodzi o mnie… mam nadzieję 😉 Pozdrawiam i pytam kiedy zjazd, bo chcę się nawrócić, a jak zawracam to do Was mnie ciągnie jak mysz do sera. Niech Bóg zmiłuje się nad moim przewrotnym sercem.

  1. Robercie, nie potrzeba zjazdu abyś się nawrócił, Uwierz w sercu swym, że Chrystus jest Panem i że Bóg go wskrzesił z martwych, a następnie miłuj braci i siostry, a także wszystkich ludzi, a przede wszystkim Boga. To jest nawrócenie, uświadomienie sobie, że Jezus umarł za ciebie, odkupił cie, a także to, że teraz chcesz umrzeć dla ciała i tego świata i żyć nowym życiem, jako chrześcijanin. Chociaż zjazd mógłby ci pomóc 🙂
   Piotrze, widzę, że na twoim blogu jest już trzech tłumaczy 🙂 Bądźcie bracia i siostry błogosławieni w tym, co robicie!
   Szalom!

 5. “a nawet otwierać drzwi.” wystarczy wetknąć kawałek gwoździa pod dzwiami i już nie otworzy :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: