Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Więcej niż sen – Historia Mohammeda, muzułmanina który porzucił islam

Niesamowicie wzruszająca historia i wielki pokaz działania Boga. Filmik umieścił Haper na naszym forum-chrzescijan.pl, za co mu wielce dziękuję, gdyż znalazłem z dwie bardzo ważne odpowiedzi na moje problemy.

Ten film wiele mi uświadomił.

Pomijając brak skutków wypicia trucizny (jak obejrzycie, to będziecie wiedzieli o co chodzi)wg słow z ewangelii:

 

19 Oto dałem wam władzę stąpania po wężach i skorpionach, i po całej potędze przeciwnika, a nic wam nie zaszkodzi.

 

..uświadomiłem sobie jak daleko mi do takiego człowieka jak ten z filmu. Niedawno miałem okazje być poniżonym i pokrzywdzonym  przez bliską mi osobę. Zbuntowałem się i “walczyłem” słownie, nie przyjąłem z pokorą ataku. Bohater z filmu wyrzucony z domu posłusznie bez urazy wyszedł z domu, ponieważ wyrzucił go ojciec. Jakże mi daleko do takiej postawy….Często ostatnio rozmawiam z Bogiem mówiąc, że źle sobie wybrał tego orędownika ewangelii i prawdy w internecie. Prosiłem kilka razy aby mnie zwolnił z tego, żebym sobie żył tak, jak umiem zyć, bo ciężko jest być chrześcijaninem. Chrzest wiele mi pomógł, jest przemiana, prawie zero agresji na chamstwo innych, więcej pokory, ale w dalszym ciągu ciężko mam wrażliwe JA. Uczę się jednak poddawania woli Boga, uczę się odrzucania goryczy.

Wiem także, że Bóg ma swój plan wobec mojej osoby.

 

Chrześcijaninem nie jest łatwo być…

 

Polecam ten filmik celem dokonania introspekcji własnego ja.

 

 

Updated: 27 lipca 2015 — 21:25

5 komentarzy

Add a Comment
 1. whandall łukasz

  Nie jest to łatwa droga ale też nikt nie powiedział źe bedzie łatwo. Był taki werset że prorok nie głosi w domu bo nikt go w nim nie uznaje, niepamietam tylko jaki ( moja droga ukryła biblie w śmieciach…na moje pytanie usłyszałem odpowiedz -przeciesz sam ja wyrzuciłeś nie widziałeś..) o samym Jezusie mówili że to tylko zwykły syn cieśli.. W przeciagu 5min słyszałem -skończ czytać te piep… opowieści oraz -rozwale ci zaraz ten tel o sciane.. Jest cieżko, sam czesto pytam Boga dlaczego akurat ja poznałem prawde a nie nikt inny..ale zobowiazałem sie walczyć każdego dnia… I pocieszam sie wypowiedzia z bibli nie przytocze bo niemam gdzie znalesc ze żony beda uświecone poprzez meżów i odwrotnie. Szatan dobrze wie gdzie bardzo nas boli… Ale skoro Bóg tak chce, tak bedzie.najważniejsze żebysmy cały czas walczyli. Nie jestescie sami ,damy rade. Trzymaj sie adminie 🙂

  1. Najlepiej cytatów biblijnych szukać w googlach, piszesz swoimi słowami mniej wiecej z pamięci cytat, dodajesz na końcu “biblia” i w 95% przypadków na 1 miejscu wyskoczy dokładnie ten cytat o ktory chodziło.

   1. Dla wszystkich polecam pobrac sobie program E-sword. Mozna w nim pobrac Biblie w wielu jezykach w tym takze polską (Biblia gdańska). Jest w nim narzędzie do szukania wersetów, a nawet pojedyńczych słow. Ja mam na komputerze i tablecie i jestem mega zadowolony. Swietne narzędzie do studiowania słowa. mozna porownywac wersety w innych przekładach obcojęzycznych. Z Bogiem Bracia i Siostry.

 2. Przepraszam, że piszę zawsze nie na temat związany z wpisem Pana Piotra, ale muszę o tym poinformować.

  http://zbawienie.forumotion.com/t40p45-sodoma-i-gomora

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Petro_Olijnyk_%28wojskowy%29

  ENEJ

  Trzeba mieć jednak diabelskie wsparcie żeby robić karierę. Nie ma siły. Każdy musi być w coś ubabrany, żeby się wybić.

 3. film niedostępny…;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: