Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Duże miasta USA gotowe do wprowadzenia Szariatu.

Wierzyć się nie chce, ale to chyba prawda:

z translatora:

 

Podczas gdy niektóre miasta w Teksasie i innych południowych stanach  przyjęły rozporządzenia, które chronią ich obywateli od pełzania praktyk zgodnych z Szariatem, miasta takie jak Seattle czynią odwrotnie.

Burmistrz Seattle demokrata Ed Murray był tak zaniepokojony tym, że muzułmanie i inni mieszkańcy nie kupowali w jego mieście wystarczająco dużo domów, że miał komitet zbadać, jak to może być naprawione.

Jednym z zaleceń komisji: Banki muszą oferować kredyty hipoteczne “szariatu” dla  rosnącej społeczności muzułmańskiej w Seattle.

Muzułmanie są zabronione przez ich prawa religijnego, szariatu, z odsetek od pożyczek, więc muszą być oferowane pożyczki zorganizowane w taki sposób, że interes nie jest częścią pakietu.

28-członek komisji zaleca miasta zwołał przywódców społeczności kredytodawców i do zbadania możliwości zwiększenia dostępu do kredytów Szariat z wymogami,  Puget Sound Business Journal poinformował .

“Będziemy współpracować w celu opracowania nowych narzędzi do muzułmanów, którzy nie mają możliwości korzystania z konwencjonalnych produktów hipotecznych z powodu ich przekonań religijnych,” powiedział Murray, na niedawnej konferencji prasowej.

“Coraz więcej kredytodawców oferują finansowanie Szariat-zgodny, według raportu USA Today” Journal donosi. “Sektor wzrosła do ponad $ 1.6 biliona aktywów na całym świecie w ciągu ostatnich trzech dekad, a analitycy zobaczyć potencjał dla dalszego rozwoju jak liczba muzułmanów w Stanach Zjednoczonych i Europie rośnie.”

Administracja Obamy, przy pełnym poparciu Kongresu, jest następujące polityki imigracyjnej, która umożliwia co najmniej 100 tysięcy muzułmanów w kraju co roku, według danych US Census.

Read more at http://mobile.wnd.com/2015/07/major-u-s-city-poised-to-implement-islamic-law/#qwsxa8d9SrkTPrvg.99

http://mobile.wnd.com/2015/07/major-u-s-city-poised-to-implement-islamic-law/
Szatan jest mistrzem podziałów. Potrafi skłócić ludzi z tego samego miasta w imie patriotyzmu klubowego piłki nożnej (vide konflikty Widzew Łódź – ŁKS, Legia-Polonia), tudzież tej samej grupy etnicznej np(Polska-Ukraina).
Teraz USA będą podzielone.
Updated: 24 lipca 2015 — 08:32

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: