Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ON jest!!!

Z niesłychana przyjemnością prezentuje Wam filmik, który chyba będę oglądał codziennie rano. Zakochałem się w nim kilka miesięcy temu i od razu zleciłem tłumaczenie Julce. Niestety nie znalazłem czasu na osadzenie napisów, ale zrobił to przyjaciel ze zjazdu – Łukasz. Dziękuję wielce obojgu.

Oto filmik ukazujący kim jest Bóg. Niesamowicie uświadamiający i pełen emocji.

 

 

Bardzo sie cieszę, że jestem otoczony ludźmi, którzy pomagają mi w tym wszystkim. Nie są bierni. Mam także na myśli wszystkich odwiedzających blog Chrześcijan. Wasza tu obecność buduje mnie i umacnia w wierze. Wiem, że moja działalność zagraża niewidzialnemu światu złych istot zwanych demonami. Dlatego jestem atakowany poprzez żonę. Proszę o modlitwę za nią, aby to Jezus Chrystus nią rządził a nie demony.

 

 

 

Kiedy pierwszy raz oglądałem ten filmik Erica Ludy, wzruszyłem się tak, jak zawsze wzruszam się przy piosence o narodzinach Jezusa – The Power Of Love. Wiem że utwór Frankie Goes to Hollywood powstał w innym celu, ale teledysk jest jednoznaczny – narodziny Wielkiego Boga.

 

Słuchajcie, jesteśmy jednym ciałem Jezusa. Bóg jest z nami! On jest!

Updated: 24 lipca 2015 — 09:51

23 komentarze

Add a Comment
 1. Może nie w temacie ale właśnie przeczytałam dziś bardzo dobrą książkę chrześcijańską o kobiecie, która wyszła z najgorszego bagna jakie może wpaść człowiek i nawróciła się głosząc Ewangelię wśród prostytutek i ludzi zagubionych, uzależnionych. Bardzo budująca lektura.
  Nigdy się nie poddawajcie, nadzieja umiera ostatnia!
  Byłam czarownicą- historia prawdziwa- DOREEN IRVINE
  http://echomatkibozejniepokalaniepoczetej.com/embnp/pages/assets/files/2011-10/bylam_czrownica.pdf

 2. Wspaniały film 🙂 Bardzo dziękuję za jego przygotowanie i udostępnienie. Potrzebna i dobra robota Bracie. Niech Pan Ci błogosławi.
  Z Bogiem

 3. Film faktycznie dobry, ale czy nikt nie zauważył, że polskie napisy nachodzą na źródła?

  1. tak, to kwestia chyba programu.

   1. Polecam Movie Maker, tam coś takiego tylko na własne życzenie. 🙂

 4. Świetne i prawdziwe, wzruszyłem się od tego, a rzadko to robię. 🙂
  Dziękuję wam za ten film!
  Szalom!

 5. notabene, Scottie nagrał utwór o Pozostawionych:

  http://www.erfministries.com/music_8.php

 6. Piotrze, wiedz, że my, Twoi prawdziwi bracia i siostry w Chrystusie Jezusie jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoją pracę. Za to, że mimo przeciwności prowadzisz to dzieło ku chwale Pana. Nie boisz się demaskować zwierzchności demonicznych i dajesz wspaniały przykład na to, że ci, którzy szczerze, z całego serca pragną naśladować Pana Jezusa Chrystusa, przed zwierzchnościami strachu nie czują. Najgorsze są te momenty słabości, te sekundy, kiedy pojawiają się podszepty typu “to mnie przerasta”, “znów zgrzeszyłem i zawiodłem Pana Boga”… Pan z pewnością wysłucha naszych gorących próśb o szczególną łaskę dla Ciebie w tym ciężkim czasie!

  1. Dziękuję!
   Ja akurat jakoś wielce nie zgrzeszyłem, ale małżonkę ponosi.
   Co do bloga to często sobie zadaje pytania czy:

   jestem odpowiednią osobą
   czy pastorowie nie są bardziej święci
   czy w ogole taka osoba jak ja powinna prowadzic ewangelizacje..
   itd

   1. Obalanie podszeptów demonicznych czas start!

    Czy jesteś odpowiednią osobą?
    Sprawdź! Czy ten blog działa, czy pomaga ludziom i czy jest chrześcijański. Jeśli te trzy odpowiedzi są twierdzące, to jesteś odpowiednią osobą. (Tak, są twierdzące 🙂 )

    Czy pastorowie nie są bardziej święci?
    Bracie, jeśli rozumieć pastorów jako kapłanów, to my wszyscy, łącznie z tobą, jesteśmy pastorami, a święci to wszyscy zbawieni 🙂

    Czy taka osoba jak ty powinna prowadzić ewangelizację?
    Każdy powinien. Ty to robisz. 🙂

    Szalom!

 7. Przemyslaw Mach

  będziemy się za ciebie Piotrze modlić i za twoją żonę musisz być cierpliwy i dobry dla niej zło dobrem trzeba zwalczać nie możesz zapominać że ona jest cały czas podpięta do duchowego skynetu a z niego tak łatwo nie idzie się wylogować czasami potrzeba lat żeby złamać zabezpieczenia

  1. właśnie skynet…
   Musze iść na ten film, tzn terminatora. Może jutro pójdę. czytałem na eng stronie iz skynet już działa i jest relany. Zbierają wszystkie rozmowy telefonów komórkowych, komunikatorów, smsy, etc. Pomyślcie jaka to władza. Na każdego mogą miec haka.

   Dlatego jedynym zbawcą jest Jezus Chrystus. Uczepiłem się Go jak dziecko spódnicy mamy 🙂

 8. Dzięki “GŁOS KOŚCIOŁA” bardzo budujący film niech JEZUS nasz PAN nam błogosławi chwała JEMU NA WIEKI!!

 9. Przemyslaw Mach

  Piotrze ale z tego co czytałem jeden z twoich artykułów to pisałeś że byłeś na tym filmie razem z dziećmi

 10. Keep good work Detective ! 🙂

 11. Bardzo wzruszające 🙂
  “Słuchajcie, jesteśmy jednym ciałem Jezusa. Bóg jest z nami! On jest!”
  Tak , właśnie tak!
  Na modlitwę zawsze możesz liczyć Detektywie 🙂
  Szkoda, że znowu nie będę mogła raczej spotkać się z Wami w tym terminie 🙁
  Tak bardzo bym też chciała się ochrzcić..
  Kochani – niech Wam wszystkim Bóg błogosławi..

 12. Filmik daje chwilowego kopa, uniesienie emocjonalne, coś jak występy mówców motywacyjnych. Nie wiem czy łechtanie swojej sfery emocjonalnej takimi rzeczami można nazywać uwielbieniem. Zauważyłem że filmiki tego typu jak te Erica Ludy, czy przykładowo ,,Jesus Christ is my King”(That’s My King Dr. S.M. Lockridge) mają naprawdę sporo wyświetleń i dobrych ocen. Takich rzeczy jest masa. Kojarzy mi się to z wzniosłymi wpisami Biblijnymi ludzi na fb. Przykładowo w komentarzach pod cytatami Biblijnymi coś w stylu ,,Amen”!, ,,Chwała Bogu!” napisane przykładowo przez dziewczyne wyglądająca na zdjęciach jak prostytutka, i która ”lubi” i wstawia rzeczy raczej nieodpowiednie. Skojarzył mi się ten fragment:

  ,,Obłudnicy! Dobrze prorokował o was Izajasz w słowach:
  Lud ten czci mnie wargami, ale serce ich daleko jest ode mnie.” Mateusza 15:7-8

  Po sobie zauważyłem że jestem w stanie oglądać takie wzniosłe filmiki, motywować się a dosłownie chwilę później i tak jestem w stanie zgrzeszyć.

  1. Guzzik, w jednym się zgodzę. Nawet mam takich bliskich znajomych, którzy rozczulą się przy tego typu filmikach jak przy utowrze Awesome God, a diabła mają za skórą i to jest oszukiwanie siebie.

   Natomiast to co zauważyłem u Ciebie. Stajesz się monotematyczny. Twoje komentarze dotycza albo charyzmatyków albo podejrzeń o zwiedzenie. Przemyśl to sobie

   Eric Ludy ma sporo dobrego nauczania, krytycznego a film He Is pokazuje kim jest Bóg w 10 minut. Nie uważam tego filmiku za coś niedobrego. Wiadomo, że obejrzenie go zbawienia nie da.
   Mogę się założyć że Ty także grzeszysz a szukasz czarownic wśród chrześcijan. Sam zresztą napisałeś, że masz tak samo. Nie ładnie. mało tego oskarżasz WSZYSTKICH, bo nie uściśliłeś grupy, oglądającyh ten filmikm lub wzruszających się o czczenie tylko wargami Boga. Masz taka pewność, że wszyscy to robią? gdybyś byl sprawiedliwy w ocenie to napisałbys mniej więcej tak:
   Ten filmik stwarza zagrożenie dla nie ugruntowanych chrześcijan, nie znających biblii i nie czyniących dobrze. …

   Film nie ejst nie zgodny z Biblią. Mnie uświadamia kim jest Bóg!

   W kościołach także wielbią Boga a grzeszą. Nie oskarżajmy samych siebie jako całości. W tym momencie stajesz się taki sam jak on:

   https://www.youtube.com/watch?v=C5WpjRt46UI

   mówi prawdę ale oskarża.

   co ja zrob ię, że kocham Boga za to kim jest i co dla nas zrobił…

   1. admin: ,,Natomiast to co zauważyłem u Ciebie. Stajesz się monotematyczny. Twoje komentarze dotyczą albo charyzmatyków albo podejrzeń o zwiedzenie. Przemyśl to sobie”

    Tak, też to zauważyłem, natomiast napisałem też że zauważam negatywności we własnej osobie, nie tylko w innych, tak jak napisałem wcześniej: ,,Po sobie zauważyłem że jestem w stanie oglądać takie wzniosłe filmiki, motywować się a dosłownie chwilę później i tak jestem w stanie zgrzeszyć.” Zauważam dużo negatywnych rzeczy. Zastanawiałem się skąd się to bierze, może z tego że od jakiegoś czasu czuje nienawiść i wstręt do jakby to określić ”natury” ludzkiej, do negatywności dotyczących mojej osoby jak i innych, i doszukuje się tego wszędzie. Mam dużo ciemnych myśli. Mam też przekonanie że ignorowanie nieprzyjemnych rzeczy, kamuflowanie ich, emocjonowanie się samymi pozytywami jest żałosne i naiwne. Być może w jakimś sensie muszę zmienić swoje nastawienie.

    ,,mało tego oskarżasz WSZYSTKICH oglądającyh ten filmikm lub wzruszających się o czczenie tylko wargami Boga.”

    Nie, nie wszystkich, nigdzie nie napisałem że wszystkich. Podałem cytat który akurat mi się skojarzył z tym tematem, natomiast nie miałem na myśli że wszyscy ludzie oglądający/robiący takie filmiki czczą Boga tylko wargami. Moją wcześniejszą wypowiedzią chciałem opisać moje obserwacje, i doświadczenia co do takich wzniosłych, emocjonalnych rzeczy. Chodziło mi o to, że to może być tylko chwilowe uniesienie, rozrywka która nic nie znaczy, co sam z resztą przyznałeś, że w niektórych przypadkach sam to dostrzegasz.

    1. Guzzik, szanowałem zawsze Twe wypowiedzi.

     “Nie, nie wszystkich, nigdzie nie napisałem że wszystkich” Tak, nie, ale nie uściśliłeś grupy, że “są tacy”, że “jest takie zagrożenie”.

     Wiesz tak można oskarżyć każdego a wtedy ofiara Jezusa idzie do kosza bo nikt z nas nie ejst bezgrzeszny nawet po nowo narodzeniu. Masz dobre spostrzeżenie, ale nie odpowiednio sformułowane. To jest nie zdrowa krytyka, rzekłbym demoniczna. Trzeba ludziom dać szansę.
     Ja sam zmieniłem się najbardziej w tym roku a blog prowadzę 3 lata prawie…

 13. Kolejny raz oglądam to przepiękne, wzruszające uwielbienie.

  Absolut, Droga, Prawda, Życie… MIŁOŚĆ.

  “O głębokości bogactwa i mądrości, i poznania Boga! Jakże niezbadane są wyroki jego i nie wyśledzone drogi jego! Bo któż poznał myśl Pana? Albo któż był doradcą jego? Albo któż wpierw dał mu coś, aby za to otrzymać odpłatę? Albowiem z niego i przez niego i ku niemu jest wszystko; jemu niech będzie chwała na wieki. Amen.” (Rzym. 11:33-36)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: