Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ISIS pokazuje dziecko podcinające gardło żołnierzowi syryjskiemu

 

Jest to któraś z rzędu POKAZÓWKA  ISIS.

Gdyby to było jakiekolwiek inne państwo, to USA natychmiast by je zajęło (ISIS)  jak Irak, Afganistan, Egipt.

Jedno jest pewne, bez względu na to czy to miało miejsce czy nie, sataniści chcą wzbudzić w nas nienawiść do muzułmanów. Módlmy się o tych morderców z ISIS, aby się nawrócili, aby Jezus Chrystus zmienił ich serca i na stałe w nich zagościł.

 

Poprzez demoralizację kapłanów kościoła rzymskiego, ich pedofilie, zachłanność na pieniądze, chciwość itp skutecznie odsunęli, zniechęcili ludzi do Boga.

Polityczny syjonizm wkracza w etap nienawiści ze światem ISLAMU, a niebawem może rozpocznie się militarny atak wzajemny, kiedy reszta świata będzie zajęta kryzysem.

Wszystko robią zgodnie z Planem III wojen światowych.

 

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Następnym krokiem będzie światowy kryzys ekonomiczny i w końcu nadejdzie antychryst “rozwiązujący” problemy świata. Oczywiście prawdopodobnie będzie zapowiedziany przez niby Marie do czego wykorzystają zapewne technologie Blue Beam.

4 komentarze

Add a Comment
  1. Teresa z Torunia

    Moim zdaniem te całe ISIS (swoją drogą ciekawa nazwa) to jest twór podobny do sławnej Al-Kaidy stworzonej przez USA na potrzebę walki z ZSRR za czasów wojny w Awganistanie. Teraz na celowniku jest Syria ale potem znowu będzie Rosja – wystarczy tylko śledzić co mówią osoby na tzw. świeczniku władzy, co wymknie im się niechcący podczas przemówień. Po drugie to jest kolejny krok do realizacji właśnie tego planu III wojen…

    Tak na marginesie – czytając plan 3 wojen nie zastanawialiście się czasami nad pytaniem “kto za tym stoi ?”. Czy jest możliwe aby przez tyle wieków stali za tym tylko ludzie ?. Z pokolenia na pokolenie przejmowali władzę i dbali o realizację planu ?. To nie jest możliwością. Za tym musi stać siła, która znajduje się poza czasem, która w każdym pokoleniu wybiera sobie odpowiednie jednostki (predyspozycje), które zapewnią jej realizacje tego planu…

    1. Tereso, wiemy to doskonale. Powiem ci tylko, że Lucyfer nie jest poza czasem. Chciałby być bo tak będzie sobie uciekać przed swoim sądem.

  2. Obama przyznał publicznie, że to USA szkoli żołnierzy Państwa Islamskiego po czym bialy dom wydal oswiadczenie, ze sie “pomylil”
    https://youtu.be/bcGz1a76Clk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: