Mój przyjaciel ze zjazdu Krzysiu, napisał na naszym forum-chrzescijan.pl niesłychanie ciekawy tekst o ugandyjskim kapłanie katolickim przebywającym niedawno w Polsce – John Baptist Bashobora.

Polska ma niestety bardzo żyzne podłoże pod kult maryjny.

 

Oto bardzo cenny komentarz Krzyśka:

 

Słuchajcie bracia i siostry, demon czy zwierzchność stojąca za kultem maryjnym w Polsce i na świecie odradza się, myśleliśmy że jak pomodlimy się kilka razy w piątek to wygramy, otóż nie, błędna logika. Dlatego, że po pierwsze kult maryjny występuje nie tylko w naszym kraju,i choć na krótko zwierzchność ta straciła siły i moc,nasze modlitwy wyrządziły jej sporo problemów i szkody to jednak dostała wsparcie z krajów w których ten kult kwitnie,i dostrzegam odradzanie się i zbieranie siły, mało tego przypuszcza uderzenie w nasz kraj, mało tego, dostrzegam to że Bóg daje nam sygnał że źle robimy i mamy z tym walczyć zaraz wszystko wyjaśnię :) otóż:

18 lipca 2015 odbyły się kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE na Stadionie Narodowym w Warszawie.
www.ojciecjohnbashobora.pl/?rekolekcje,5
18 lipca odbyły się rekolekcję wyjaśnię w skrócie co się na nich działo,następnie media piszą około godziny 18 tej przeszły nad Polskę potężne burze które spowodowały ogromne szkody tak było i w sobotę i w niedzielę czy to przypadek :) jak dla mnie nie czym jest burza ?Majestat Boga wśród burzy Psalm 29
1 Psalm. Dawidowy.
Przyznajcie Panu, synowie Boży,
przyznajcie Panu chwałę i potęgę!
2 Przyznajcie Panu chwałę Jego imienia,
na świętym dziedzińcu uwielbiajcie Pana!
3 Głos Pański ponad wodami,
zagrzmiał Bóg majestatu:
Pan ponad wodami niezmierzonymi!
4 Głos Pana pełen potęgi!
Głos Pana pełen dostojeństwa!
5 Głos Pana łamie cedry,
Pan łamie cedry Libanu,
6 sprawia, że Liban skacze niby cielec
i Sirion niby młody bawół.
7 Głos Pana rozsiewa ogniste strzały,
8 głos Pana wstrząsa pustynią,
Pan wstrząsa pustynią Kadesz.
9 Głos Pana zgina dęby,
ogałaca lasy:
a w Jego pałacu wszystko woła: “Chwała!”
10 Pan zasiadł [na tronie] nad potopem
i Pan zasiada jako Król na wieki.
11 Niech Pan udzieli mocy swojemu ludowi,
niech Pan błogosławi swój lud, darząc go pokojem.

jak widzicie głos Pana rozsiew strzały ogniste (pioruny wyładowania które mogą rozpalić las),głoś Pana zgina dęby,łamie cedry libanu,nie muszę chyba komentować połamanych drzew i tak dalej…
www.se.pl/wiadomosci/polska/gwaltowne-bu…ki-wideo_646104.html
Psalm 31
7 Nienawidzisz tych, którzy czczą marne bóstwa,
ja natomiast pokładam ufność w Panu.

PYTANIE SIĘ NASUWA CZYM TO BYŁO SPOWODOWANE?

Jezus na stadionie 2015 Warszawa. Co się działo na tym stadionie? bardzo dużo ludzi, kapłanów,biskupów,arcybiskupów i już to mnie zaciekawiło Co się działo? w skrócie oglądałem tylko pierwsze 3 godziny dalej mi się odechciało.
Najpierw zaczęło się od niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,później zaczyna się od różańca, który prowadzi kapłan,mówi by oddać się pod opiekę maryji,mówią popatrzcie się na scenę po prawej stoi kopia jasnogórskiego obrazu, przywieziona przez ojców Paulinów z Jasnej Góry,królowa narodu mówią jest obecna na naszych narodowych rekolekcjach,powierzmy się jej opiece,następnie odmawai się różaniec zdrowaś maryjo,( totalne bluźnierstwo to co działo się w sobotę na stadionie),kiedyś składało się ofiary demonom zwierzchnościom,i to powodowało ich siłę dziś kilka tysięcy ludzi odmawia przez godzinę różaniec zdrowaśki i to daje taka samą siłę tej zwierzchności co składanie dzieci w ofierze wiem mocne to słowa ale nie zamierzam patrzeć biernie jak diabeł próbuje ludzkie dusze pociągnąć za sobą do jeziora ognia.Dalej gadka dotknij Panie naszych serc przez ręce maryji,śmią mówić potem przyjdź do nas Panie w mocy Ducha Świętego,potem dalej odmawiają różaniec.Potem mówią pod twoja obronę uciekamy się święta boża rodzicielko-TOTALNE ZWIEDZENIE ( naszą obrona i tarczą jest Bóg nasz Ojciec dla tych co wątpią PSALM 91) Dalej jest przybycie ekscelencji biskupa Henryk Hoser gospodarz tego miejsca,mówi o obecności Jezusa na stadionie,mówi o duchu który sprawił że Jezus zmartwychwstał,i że to ten sam duch kościoła,mówi że tym kościołem są konsekrowani,kilkaset kapłanów,biskupi i w ciągu całego dnia będziemy wzywać tego ducha,ten duch przyjdzie by ożywić uleczyć nas,uświęcić,otwórzmy nasze serca umysły by duch święty mógł przeniknąć ciemność która w nas zalega,przyjdz duchu święty poruszaj się w nas.

TO CO DZIAŁO SIĘ NA STADIONIE TO BYŁO ŚWIĘTOKRADZTWO,BLUŹNIERSTWO,BAŁWOCHWALSTWO OBRAZA PRZECIWKO BOGU OJCU STWORZYCIELOWI NIEBA I ZIEMI,PRZECIWKO SYNOWI BOŻEMU I PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU.

Wystąpił tam też sławny na cały świat ojciec Bashobora z Ugandy co ciekawe człowiek ten ma ciekawą historię mówił na stadionie o Jezusie o Bogu Ojcu,czynił wiele cudów nawet zmartwychwstanie,ale jednocześnie znalazłem pl.wikipedia.org/wiki/John_Baptist_Bashobora
dalej wierzycie w takich ludzi,uzdrawiają czynią cuda mówią o sobie ojciec (pytam jaki ojciec człowiek uczony po takich szkołach nie wie że jeden jest Ojciec ten który jest w niebie)
Ew.Mateusza
Otóż wy, nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. 9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. 10 Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus. 11 Największy z was niech będzie waszym sługą. 12 Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.
„(…) Obawiam się jednak, ażeby, jak wąż chytrością swoją zwiódł Ewę, tak i myśli wasze nie zostały skażone i nie odwróciły się od szczerego oddania się Chrystusowi. Bo gdy przychodzi ktoś i zwiastuje innego Jezusa, którego myśmy nie zwiastowali, lub gdy przyjmujecie innego ducha, którego nie otrzymaliście, lub inną ewangelię, której nie przyjęliście, znosicie to z łatwością” [II Kor. 11:3-4]
takich ludzi teraz będą nam przysyłać aby zniszczyć ten kraj
www.google.pl/search?q=ojciec+bashobora&…2_nwxgIVRI1yCh0DbwbZ
ci ludzie też uzdrawiali:
www.fakt.pl/na-co-naprawde-zmarl-uzdrowi…tykuly,217822,1.html naprawdę coraz więcej będzie oszustów,i ludzi na usługach diabła uważajcie.Pytanie jakie mi się nasuwa,dlaczego ojciec bashobora nie potępił obrazu maryjnego koło siebie na wystąpieniach,oni wpuszczają do naszego kraju tylko tych których mają pod kontrolą ludzi diabła,zwodzicieli,swoja drogą oglądając ten materiał zauważyłem że po różańcu do maryji ludzie tam zasypiali,rozmawiali o czymś innym wogule nie byli zainteresowani tym o czym ojciec bashobora mówił o Jezusie Chrystusie,nawet gdyby mówił prawdę to i tak ten rytuał na początku z różańcem zrobił swoje.

TE BURZE TO GŁOS BOGA OSTRZEŻENIE,BŁOGOSŁAWIE WAM DESZCZEM OBFITYMI PLONAMI,DAJE WZROST WASZYM ZBOŻOM,OWOCOM I WARZYWOM ALE JAK BĘDZIECIE ODDAWAĆ CZEŚĆ ZWIERZCHNOŚCI MARYJNEJ DOPROWADZĘ DO GŁODU I NIEURODZAJU,GDYŻ NIE BĘDĘ TOLEROWAŁ ODDAWANIA CZCI DEMONOM CZY ZWIERZCHNOŚCIOM,GDYŻ TO NIE ONE DAJĄ WAM DESZCZ SŁOŃCE I WZROST WASZYM ROŚLINOM I ZWIERZĘTOM.

Kolejne rekolekcje w tym roku w Polsce:
(prawdopodobnie nie będzie innych rekolekcji aż do wiosny 2016)
11-13.08 – Nowa Sól
Informacje i zapisy na www.rekolekcje-nowasol.pl
15.08 – Msze Święte w kościele Bożego Ciała w Łomży o 12.00 i 18.00
17-21.08 – Zambrów – WARSZTATY POSŁUGI CHARYZMATYCZNEJ
Informacje i zapisy na www.wpc.jezusnastadionie.pl
22.08 – Zambrów – rekolekcje ewangelizacyjne
Kościół pw.Ducha Świętego przy ul. Papieża Jana Pawła II 1a
Informacje na www.wspolnota-juda.pl

PROSZĘ ROZPOWSZECHNIAJCIE TE DWA ARTYKUŁY GDZIE SIĘ TYLKO DA,MUSIMY POŁĄCZYĆ SIŁY W MODLITWIE GDYŻ ZWIERZCHNOŚĆ I DEMON MARYJNY SIĘ ODRADZA NABIERA SIŁ,DO UDERZENIA.

Zgadzam się z Krzyśkiem. To że odwiedził Polskę znany charyzmatyk i na spotkanie z nim przyjechali biskupi oraz arcybiskupi świadczy o potędze “jego” mocy.
Kochani Bracia i Siostry, jeśli założymy, że kościół rzymski jest okreslany w Biblii jako nierządnica i Babilon a jego rytuały podczas mszy tzw świętej sa rodem z Babilonu, to śmiało możemy powiedzieć, jest to okultyzm. Nad Polską zaszły faktycznie czarne chmury. Módlmy się  w trzy kolejne piątki o 20.00 o ochronę Polski przed zwierzchnościami demonicznymi, o otworzenie Polakom oczu na prawdę, która ich wyzwoli.