Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bashobora i potężne siły demoniczne nad Polską.

Mój przyjaciel ze zjazdu Krzysiu, napisał na naszym forum-chrzescijan.pl niesłychanie ciekawy tekst o ugandyjskim kapłanie katolickim przebywającym niedawno w Polsce – John Baptist Bashobora.

Polska ma niestety bardzo żyzne podłoże pod kult maryjny.

 

Oto bardzo cenny komentarz Krzyśka:

 

Słuchajcie bracia i siostry, demon czy zwierzchność stojąca za kultem maryjnym w Polsce i na świecie odradza się, myśleliśmy że jak pomodlimy się kilka razy w piątek to wygramy, otóż nie, błędna logika. Dlatego, że po pierwsze kult maryjny występuje nie tylko w naszym kraju,i choć na krótko zwierzchność ta straciła siły i moc,nasze modlitwy wyrządziły jej sporo problemów i szkody to jednak dostała wsparcie z krajów w których ten kult kwitnie,i dostrzegam odradzanie się i zbieranie siły, mało tego przypuszcza uderzenie w nasz kraj, mało tego, dostrzegam to że Bóg daje nam sygnał że źle robimy i mamy z tym walczyć zaraz wszystko wyjaśnię :) otóż:

18 lipca 2015 odbyły się kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE na Stadionie Narodowym w Warszawie.
www.ojciecjohnbashobora.pl/?rekolekcje,5
18 lipca odbyły się rekolekcję wyjaśnię w skrócie co się na nich działo,następnie media piszą około godziny 18 tej przeszły nad Polskę potężne burze które spowodowały ogromne szkody tak było i w sobotę i w niedzielę czy to przypadek :) jak dla mnie nie czym jest burza ?Majestat Boga wśród burzy Psalm 29
1 Psalm. Dawidowy.
Przyznajcie Panu, synowie Boży,
przyznajcie Panu chwałę i potęgę!
2 Przyznajcie Panu chwałę Jego imienia,
na świętym dziedzińcu uwielbiajcie Pana!
3 Głos Pański ponad wodami,
zagrzmiał Bóg majestatu:
Pan ponad wodami niezmierzonymi!
4 Głos Pana pełen potęgi!
Głos Pana pełen dostojeństwa!
5 Głos Pana łamie cedry,
Pan łamie cedry Libanu,
6 sprawia, że Liban skacze niby cielec
i Sirion niby młody bawół.
7 Głos Pana rozsiewa ogniste strzały,
8 głos Pana wstrząsa pustynią,
Pan wstrząsa pustynią Kadesz.
9 Głos Pana zgina dęby,
ogałaca lasy:
a w Jego pałacu wszystko woła: “Chwała!”
10 Pan zasiadł [na tronie] nad potopem
i Pan zasiada jako Król na wieki.
11 Niech Pan udzieli mocy swojemu ludowi,
niech Pan błogosławi swój lud, darząc go pokojem.

jak widzicie głos Pana rozsiew strzały ogniste (pioruny wyładowania które mogą rozpalić las),głoś Pana zgina dęby,łamie cedry libanu,nie muszę chyba komentować połamanych drzew i tak dalej…
www.se.pl/wiadomosci/polska/gwaltowne-bu…ki-wideo_646104.html
Psalm 31
7 Nienawidzisz tych, którzy czczą marne bóstwa,
ja natomiast pokładam ufność w Panu.

PYTANIE SIĘ NASUWA CZYM TO BYŁO SPOWODOWANE?

Jezus na stadionie 2015 Warszawa. Co się działo na tym stadionie? bardzo dużo ludzi, kapłanów,biskupów,arcybiskupów i już to mnie zaciekawiło Co się działo? w skrócie oglądałem tylko pierwsze 3 godziny dalej mi się odechciało.
Najpierw zaczęło się od niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,później zaczyna się od różańca, który prowadzi kapłan,mówi by oddać się pod opiekę maryji,mówią popatrzcie się na scenę po prawej stoi kopia jasnogórskiego obrazu, przywieziona przez ojców Paulinów z Jasnej Góry,królowa narodu mówią jest obecna na naszych narodowych rekolekcjach,powierzmy się jej opiece,następnie odmawai się różaniec zdrowaś maryjo,( totalne bluźnierstwo to co działo się w sobotę na stadionie),kiedyś składało się ofiary demonom zwierzchnościom,i to powodowało ich siłę dziś kilka tysięcy ludzi odmawia przez godzinę różaniec zdrowaśki i to daje taka samą siłę tej zwierzchności co składanie dzieci w ofierze wiem mocne to słowa ale nie zamierzam patrzeć biernie jak diabeł próbuje ludzkie dusze pociągnąć za sobą do jeziora ognia.Dalej gadka dotknij Panie naszych serc przez ręce maryji,śmią mówić potem przyjdź do nas Panie w mocy Ducha Świętego,potem dalej odmawiają różaniec.Potem mówią pod twoja obronę uciekamy się święta boża rodzicielko-TOTALNE ZWIEDZENIE ( naszą obrona i tarczą jest Bóg nasz Ojciec dla tych co wątpią PSALM 91) Dalej jest przybycie ekscelencji biskupa Henryk Hoser gospodarz tego miejsca,mówi o obecności Jezusa na stadionie,mówi o duchu który sprawił że Jezus zmartwychwstał,i że to ten sam duch kościoła,mówi że tym kościołem są konsekrowani,kilkaset kapłanów,biskupi i w ciągu całego dnia będziemy wzywać tego ducha,ten duch przyjdzie by ożywić uleczyć nas,uświęcić,otwórzmy nasze serca umysły by duch święty mógł przeniknąć ciemność która w nas zalega,przyjdz duchu święty poruszaj się w nas.

TO CO DZIAŁO SIĘ NA STADIONIE TO BYŁO ŚWIĘTOKRADZTWO,BLUŹNIERSTWO,BAŁWOCHWALSTWO OBRAZA PRZECIWKO BOGU OJCU STWORZYCIELOWI NIEBA I ZIEMI,PRZECIWKO SYNOWI BOŻEMU I PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU.

Wystąpił tam też sławny na cały świat ojciec Bashobora z Ugandy co ciekawe człowiek ten ma ciekawą historię mówił na stadionie o Jezusie o Bogu Ojcu,czynił wiele cudów nawet zmartwychwstanie,ale jednocześnie znalazłem pl.wikipedia.org/wiki/John_Baptist_Bashobora
dalej wierzycie w takich ludzi,uzdrawiają czynią cuda mówią o sobie ojciec (pytam jaki ojciec człowiek uczony po takich szkołach nie wie że jeden jest Ojciec ten który jest w niebie)
Ew.Mateusza
Otóż wy, nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. 9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. 10 Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus. 11 Największy z was niech będzie waszym sługą. 12 Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.
„(…) Obawiam się jednak, ażeby, jak wąż chytrością swoją zwiódł Ewę, tak i myśli wasze nie zostały skażone i nie odwróciły się od szczerego oddania się Chrystusowi. Bo gdy przychodzi ktoś i zwiastuje innego Jezusa, którego myśmy nie zwiastowali, lub gdy przyjmujecie innego ducha, którego nie otrzymaliście, lub inną ewangelię, której nie przyjęliście, znosicie to z łatwością” [II Kor. 11:3-4]
takich ludzi teraz będą nam przysyłać aby zniszczyć ten kraj
www.google.pl/search?q=ojciec+bashobora&…2_nwxgIVRI1yCh0DbwbZ
ci ludzie też uzdrawiali:
www.fakt.pl/na-co-naprawde-zmarl-uzdrowi…tykuly,217822,1.html naprawdę coraz więcej będzie oszustów,i ludzi na usługach diabła uważajcie.Pytanie jakie mi się nasuwa,dlaczego ojciec bashobora nie potępił obrazu maryjnego koło siebie na wystąpieniach,oni wpuszczają do naszego kraju tylko tych których mają pod kontrolą ludzi diabła,zwodzicieli,swoja drogą oglądając ten materiał zauważyłem że po różańcu do maryji ludzie tam zasypiali,rozmawiali o czymś innym wogule nie byli zainteresowani tym o czym ojciec bashobora mówił o Jezusie Chrystusie,nawet gdyby mówił prawdę to i tak ten rytuał na początku z różańcem zrobił swoje.

TE BURZE TO GŁOS BOGA OSTRZEŻENIE,BŁOGOSŁAWIE WAM DESZCZEM OBFITYMI PLONAMI,DAJE WZROST WASZYM ZBOŻOM,OWOCOM I WARZYWOM ALE JAK BĘDZIECIE ODDAWAĆ CZEŚĆ ZWIERZCHNOŚCI MARYJNEJ DOPROWADZĘ DO GŁODU I NIEURODZAJU,GDYŻ NIE BĘDĘ TOLEROWAŁ ODDAWANIA CZCI DEMONOM CZY ZWIERZCHNOŚCIOM,GDYŻ TO NIE ONE DAJĄ WAM DESZCZ SŁOŃCE I WZROST WASZYM ROŚLINOM I ZWIERZĘTOM.

Kolejne rekolekcje w tym roku w Polsce:
(prawdopodobnie nie będzie innych rekolekcji aż do wiosny 2016)
11-13.08 – Nowa Sól
Informacje i zapisy na www.rekolekcje-nowasol.pl
15.08 – Msze Święte w kościele Bożego Ciała w Łomży o 12.00 i 18.00
17-21.08 – Zambrów – WARSZTATY POSŁUGI CHARYZMATYCZNEJ
Informacje i zapisy na www.wpc.jezusnastadionie.pl
22.08 – Zambrów – rekolekcje ewangelizacyjne
Kościół pw.Ducha Świętego przy ul. Papieża Jana Pawła II 1a
Informacje na www.wspolnota-juda.pl

PROSZĘ ROZPOWSZECHNIAJCIE TE DWA ARTYKUŁY GDZIE SIĘ TYLKO DA,MUSIMY POŁĄCZYĆ SIŁY W MODLITWIE GDYŻ ZWIERZCHNOŚĆ I DEMON MARYJNY SIĘ ODRADZA NABIERA SIŁ,DO UDERZENIA.

Zgadzam się z Krzyśkiem. To że odwiedził Polskę znany charyzmatyk i na spotkanie z nim przyjechali biskupi oraz arcybiskupi świadczy o potędze “jego” mocy.
Kochani Bracia i Siostry, jeśli założymy, że kościół rzymski jest okreslany w Biblii jako nierządnica i Babilon a jego rytuały podczas mszy tzw świętej sa rodem z Babilonu, to śmiało możemy powiedzieć, jest to okultyzm. Nad Polską zaszły faktycznie czarne chmury. Módlmy się  w trzy kolejne piątki o 20.00 o ochronę Polski przed zwierzchnościami demonicznymi, o otworzenie Polakom oczu na prawdę, która ich wyzwoli.
Updated: 23 lipca 2015 — 21:04

56 komentarzy

Add a Comment
 1. Gostek musi mieć niezłe chody u Lucyfera.

  1. tak, skoro zameldowali się aż arcybiskupi!

   1. Od początku węszyłem parszywe zwiedzenie. Ksiądz Bashobora EXPOSED.

  2. To akurat grzech przeciw Duchowi Świetęmu tak samo uczeni w Piśmie mówili o Jezusie .Zadam jedno pytanie
   A co jesli mówicie tak o działaniu Ducha Świętego czy myślisz .że wolno przeczyć Pismu i Słowom Pana Nie sądzcie abyście nie byli sądzeni? Usuń belkę ze swego oka a przejrzysz by usunać drzazgę z oka twego brata .siostry . czy ojca.
   Błogosław duszo moja Pana

 2. Te burze to dla nas doskonały pokaz Bożej Mocy.
  Powoli lecz coraz szybciej zbliża się pochwycenie i Antychryst.
  Módlmy się bracia w te Piątki tak, jak napisał Piotr.
  Szalom!

 3. Dlaczego mieszacie w to Kościół Katolicki? A może otwórzcie ludzie oczy i zobaczycie, że te katastrofy są skutkiem ustawy o in vitro? A Wielka Nierządnica to system stworzony przez finansjerę. Gdy ona upadnei, to ludzie będą biadolić, że nie bedą mogli sprzedawać. Czy za pośrednictwem Kościoła Katolickiego kupujesz nowy samochód, bierzesz pożyczkę czy płacisz podatki?

  1. Dlaczego w to nie mieszać katolicyzmu? Zarówno on, jak i ustawa są czynnikami związanymi z niszczeniem Boga w sercach ludzi. Wielka Nierządnica to KRK, a Bestia to system. KRK natomiast jako Wielka Nierządnica chwilowo ma nad nim władzę i ujeżdża Bestię.
   Szalom!

   1. Pawle,,90% to katolicy.
    Jesli oddają czesc demonowi podszywajacemu sie pod pokorna słuzebnicę,którą kochamy, Marię,nazywajacemu siebie Maryją i ządającemu dla siebie czci,to ich oczy są zaslepione i wybierają władzę,która przegłosowuje in vitro.
    Przeciez Komorowski w czasie poprzedniej juz kampanii nie krył swojej sympatii dla in vitro ale katolikom nie przeszkadzało i wybrali Bronisława i jego PO i PSL i SLD..a katolicki sanhedryn przyklepał.

  2. Pawel, za grzech balwochwalstwa i antybiblijne nauki tez finansjera jest odpowiedzialna? A skad w krk jest taki wielki przepych i bogactwo? Ktos im to przeciez sprzedawal i wykonywal, nie za darmo….

 4. Recydywa “Za dużo wódki……. ” https://youtu.be/J–i8mfYSCE.

 5. Przemyslaw Mach

  Kościół Katolicki to źródło okultyzmu i satanizmu i trzeba tą organizację piętnować i tępić tak jak się da

  1. Zdecydowanie tak! I to na nas, wraz z poznaniem Prawdy, spadł obowiązek demaskowania KRK. Tu trzeba być niezłomnym i absolutnie bezkompromisowym. A jest co obnażać, konfrontując ich szatańskie doktryny i zboczenia z tym, co objawił nam Bóg w swym Słowie.

   1. Wiesz że mówisz o Oblubienicy Chrystusa którą nabył swoja Świętą Krwią ,nie wiesz myślisz że mówisz o instytucji jesteś w błędzie instytucja nic nie znaczy bez wymiaru duchowego
    Prosze wyrzeknijcie się diabła ducha oskarżyciela który dniem i nocą oskarża i wciąga w to także ludzi

  2. Dzieci, gdyby nie kk to by was nie było, nie znalibyście Biblii. Zajmijcie się odbudowa waszych upadającech zborow. I generalnym ogarnieciem: co za szok – kościół katolicki czci Matkę swojego Pana. Ale News! Nie wiem skąd źescie się urwali? Z jakiej planety?

   1. Poprawka, gdyby nie Bóg, który zachował swoje Słowo dla nas nie znalibyśmy Biblii.

    1. nie słowo zostało spisane przez pierwszy kosciół który nie przestał istniec

  3. Wiesz że mówisz o Oblubienicy Chrystusa którą nabył swoja Świętą Krwią ,nie wiesz myślisz że mówisz o instytucji jesteś w błędzie instytucja nic nie znaczy bez wymiaru duchowego
   Prosze wyrzeknijcie się diabła ducha oskarżyciela który dniem i nocą oskarża i wciąga w to także ludzi

 6. Moj kolega byl na ty i mowil mi ze w momencie gdy boshobora ruszyl reka w stadion to automatycznie jemu i jego zonie zamknely sie oczy i uslyszeli taki tekst ” nie martw sie jestem przy tobie wiem co czujesz znam wszystki twoje problemy” po czym zaczelismy rozmawiac o maryji i katolicyzmie to gdy weszlismy na te tematy i powiedzialem mu jaka jest prawda i ze ja w to nie wierze co on to wybuchnol poniekad gniewem ale ktory chcial ukryc. Po dluzszej dyskusji musielusmy przerwac rozmowe a co lepsze od tamtego czasu nie rozpoczal ze mna znow tego tematu.

 7. Przede wszystkim burze mogły byc spowodowane manipulacją pogody – ja za dziecka nie pamiętam takich burz zeby trwaly 5 godzin i wszedzie pioruny co 10 sekund, skąd pewność, że są od Boga?

  Co do bashabory – nie mam znania. Oglądałem kiedyś parę filmików na youtube i OWOCE widziałem dobre… moja mama była tam na stadionie, muszę jej zapytać.

  1. czy owoce poważnego kapłana odstępczego kościoła mogą być dobre?

   1. twierdzisz, że jakiś procent katoli nie jest prowadzony przez Ducha Bożego? poważny osąd. po owocach ich poznamy, ja nie jestem w stanie wydać na niego osądu na NIE. niech Pan oceni, ale zbyt odważnym w osądach też być nie można, Piotrze.

    1. Lajcik, Vinyl 😀

     Trzeba sobie powiedzieć jedno:

     Miliony katolików ma lepsze serca niz wielu pysznych protestantów!
     Jednakże im wyżej sięgamy w hierarchii kościoła rzymskiego a raczej babilońskiego, gdzie na placu w Watykanie stoi oryginalny obelisk z satanistycznego Egiptu, tym wieksza mamy pewność satanizmu. Nie sądzę, aby jakikolwiek biskup nie był świadom zła, które czyni KRK.

     http://detektywprawdy.pl/hitler-i-watykan-na-zdjeciach/

     Lajcik, nie bądź naiwny. Ile masz w o gole lat, bo pisujesz od dawna a nie wiem z kim polemizuje.

     1. ależ chłopie, ja mam świadomość tych rzeczy.

      Co do stwierdzenia, że na poziomie biskupa każdy już czai bazę – szczerze wątpię. Niechby chociaż 5% biskupów był prowadzony przez Ducha Bożego. Na pewno są świadomi zła, pedofilii itd. Ale nie sądzę że niskie szczeble, nawet biskupie zdają sobie sprawy z tego do kogo naprawdę się modlą. Szatan jest mistrzem zwiedzenia. Wklejanie każdego pojedynczego zdjęcia księdza z podpisem że robi to i to, tak jakby robił to każdy z nich świadomie do niczego nie prowadzi, nie służy pouczeniu, zraża katolików do takich blogów. To moje zdanie.

      Mam 24 lata, jeśli to coś znaczy:)

   2. Co Ty pleciesz??? Znasz historię Kościoła? Jakiego odstępczego?? Doucz się a potem zabieraj głos publicznie.

    1. Polecam ten artykuł. Świetnie obnaża odstępczy kościół rzymskokatolicki, wszystkie kluczowe fakty w pigłuce:

     http://www.alberto.pl/index.php/religia-rzymskokatolicka/doktryny-niebiblijne/311-prawda-o-kosciele-katolickim.html

     1. Co w Tobie jest ze widzisz tylko zło w drugim człowieku? Światło razi tych którzy żyją w ciemnościach!

   3. Ile kościołów chciał miec Pan Jezus ,a ile załozył ?
    To ile ich jest?

    1. nie ma ani jednego kościoła, ponieważ określenie “kościół” pochodzi ledwo z XV wieku.
     Pan jezus założtył eklezję ponad denominacjami, tylko tych którzy czynią wole Ojca, a nie tych co podpiosuja liste obecności w kościele.

 8. Nie wiem czy ktoś słyszał co się stało gdy w Stanach podpisali ustawę o legalności związków homoseksualnych.

  1. słyszeli wszyscy. cały świat i mainstream media ustawili sobie tęczę na profilowe na portalach społecznościowych i w logach.

   1. “Elity” mają ułatwione zadanie. Ludzie podatni na manipulację, pranie mózgów, zrobili sobie niewymuszony “coming out”, jak mawiają homoseksualiści.

 9. chodzi mi Piotruś tylko o to, że czasem to jest przesada.

  jeśli chodzi o uświadamianie katolików to bardzo podoba mi się robota Giriona – nie krzyczy, nie beszta, nie wyszydza. Nie mówię broń Panie Boże, że Ty to robisz! Ale iluż z nas jest takich, którzy tłumaczą sobie siebie jako lepszego, bo opuścili babilon.

  Tak jak była przypowieść o tym który powiedział ‘ciesze się, że nie jestem tacy jak oni’ i o tym, który nie śmiał spojrzeć w niebo, tylko był skruszonym. Belki, drzazgi, dostrzegajmy je, wyciągajmy, albo lepiej – niech robi to za nas Duch Boży.

 10. “Skąd wziął się Ugandyjczyk ?
  On naśladuje wyczyny kaznodziei zielonoświątkowych, którzy zapoczątkowali uzdrawianie na stadionie.
  To się dzieje i przybiera na sile, choćby liczne w Polsce namioty uzdrowień.
  W tych namiotach każdy może poczuć siłe do uzdrawiania innych i każdy może przyjść po uzdrowienie.
  Warto wspomnieć doświadczenie św Pawła który usłyszał głos :
  Dość masz na łasce mojej.”

  Warto dodać że niektórzy zieloni prowadzą poważny dialog z watykanem –
  http://www.jesus-is-savior.com/Wolves/hinn_with_pope.gif

  często są to ci goście od tych charyzmaniackich i niebiblijnych cudów (święte śmiechy ruch wiary etc) – ciekawe. Znajomi reformowani mówią że ten sam duch stoi za charyzmaniackimi zielonymi i za odnowami w kk gdzie się wielbi maryję.

  1. jakaś charyzmatyczno-katolicka hybryda powoli powstaje – a te zjazdy na stadionach – to też typowo charyzmatyczne show

   1. Najgorsze, że pełen wiary dałem mamie “Na chwałę Bogu” i obiecała przeczytać. Tydzień później była na stadionie… nie wiem już co mam robić, ale wierzę!:D

    1. widzisz, społeczeństwo nasze jest tak mocno naelektryzowane katolicyzmem że nie widzi innych alternatyw, już zaczyna się ten czas – “mieszania” – płci (gender), biologicznego (hybrydy), duchowości (chrześcijańskiej ze wschodnią) – przyda się czemuś nalepkę “Jezus” i niby wszystko jest ok.

     1. Słusznie piszesz Adi..

   2. Jesteście biedni nie macie Życia w sobie ,bo mówi Pismo kto nie spożywa Ciała i Krwi nie bedzie miał życia w sobie ,trudna jest ta mowa? Czy i wy chcecie odejść? a nie wy juz odeszliscie .Kosciół tworzą grzesznicy usprawiedliwieni przez Krew Jezusa .

   3. Uwaga na szarlatana i zwodziciela przed którym ostrzegał David wilkerson Ben Hin czy jakos tak Panie Jezu zachowaj przed takimi zwodzicielami

 11. wczoraj wieczorem moja żona wróciła się po coś do mieszkania bo wychodziliśmy z rodziną coś zjeść i mówi, że pies zaczął bardzo piszczeć, więc poszła do niego od pokoju i słyszy za oknem w pobliskim pubie (mieszkamy w centrum Krakowa) dużo ludzi ogląda jakiś film na zewnątrz i wszyscy na cały głos krzyczą “lucyfer, lucyfer” mówi że się przestraszyła i pozamykała okna, zaczęła się modlić..

  Jakieś dziwne rzeczy się dzieją ostatnio.

  1. źle się dzieje, ale Bóg wszystko kontroluje.

 12. Piotrze mam prośbę ,nie potrafię otworzyć filmu który wstawiłeś -Imiona Boga-wychodzi błąd.

 13. Przede wszystkim nie było i nie ma żadnych uzdrowicieli.JEZUS i tylko JEZUS uzdrawia ręką Kapłana.Jeśli modlimy się do jakiegokolwiek świętego to też musimy wiedzieć że nie oni uzdrawiają ale wstawiają się za nami do Boga.Nie krytykujcie ale poznajcie wpierw Jezusa,zaproście Go do swojego życia a zobaczycie jak je przemieni.Chwała Panu!

  1. Wskaż mi gdzie jest tak napisane w Biblii że są jacyś święci w niebie którzy się za nami wstawiają, i że można się do nich modlić.

   Oczywiście zakładając że na tą chwilę ktokolwiek ze zmarłych jest w niebie.

   1. głównym powodem łatwego osadzania ludzi przez protestantów jest myślenie że maja jedyną słuszną interpretację Słowa Bożego a tak naprawdę kazdy zbór ma inną.
    Mając dookoła siebie takie mnóstwo świadków…

 14. Jesteśmy Krajem katolickim a Maryja Panna jest naszą Matką najukochańszą, która wstawia się za nami do Boga i zanosi nasze prośby do Niego.Wierzymy też w świętych obcowanie tzn. jeśli zanosimy modlitwy do Boga za ich wstawiennictwem, to mamy w nich oparcie i pomoc w naszych modlitwach, ale widzę, że wśród Polaków jest wiele manipulantów, tzw świadków Jehowy i innych, którzy nie pamiętają i nie znają historii, nie wiedzą nic o bitwie pod Grunwaldem, o obronie Częstochowy przed Szwedami, nie znają hymnu Bogurodzica Dziewica ITD. WSTYD POLACY, CI KTÓRZY ZA PIENIĄDZE MASONERII WYRZEKACIE SIĘ HISTORII I BOGA I NASZYCH PRAWD WIARY PAMIĘTAJCIE, ZE NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST ZAWSZE BÓG A MARYJA JEST NASZĄ MATKĄ I ZANOSZĄC MODLITWY NA RÓŻAŃCU MODLIMY SIĘ DO BOGA ZA JEJ WSTAWIENNICTWEM. NIECH WAS BÓG STRZEŻE I CHRONI PRZED ZGUBNYMI DROGAMI.

  1. Małgosiu kochana 🙂 Napisałaś:” Niech was Bóg strzeże i chroni przed zgubnymi drogami”. Niech Ciebie też prowadzi i strzeże przed zgubnymi drogami, niech poprowadzi Cię drogą PRAWDY. A tak po ludzku – nie szukaj PRAWDY wśród tzw. autorytetów” i nie polegaj na cudzym (ludzkim) słowie. Szukaj jej sama – w Piśmie Świętym i szczerej modlitwie do Jezusa- naszego Zbawiciela, który jest jedynym pośrednikiem do Boga.ON powiedział “Ja jestem drogą, prawą i życiem i nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze mnie”. Szukaj PRAWDY w Biblii, bo to jej jedyne źródło”.
   Przeszłam w swoim życiu wiele fałszywych dróg, aby odnaleźć tę JEDYNĄ i wierz mi – jest nią tylko i wyłącznie nasz PAN – JEZUS CHRYSTUS.
   Niech Cię Małgosiu 🙂 Duch Święty prowadzi i strzeże !

   1. Amen!
    Podpisuję się pod Twoimi słowami Magdaleno.

   2. Drogie Siostry w Chrystusie Panu, proszę określić skąd dokąd mamy “Pismo św”.? Kiedy to Pan Bóg zaczął,a kiedy skończył do nas mówić. Co wam daje władzę lub autorytet by o tym przesadzać? Pan zawsze dawał (głupiemu) człowiekowi swoich proroków, w każdej epoce.
    Niektórzy chyba lubią się uwsteczniac… Kto ma uszy niechaj słucha….
    Obysmy wszyscy powrócili do utraconego raju.
    Macie słuszność Jezus Chrystus jest drogą prawdą i życiem, na dodatek ten kto spożywa Jego Ciało i pije Jego Krew będzie miał w Nim życie wieczne.

 15. polecam Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny Ludwika de Montfort. Zaiste zacna lektura

 16. Karolina - katoliczka

  Już miałam pisać coś więcej, kiedy zorientowałam się że jestem na stronie świadków Jehowy. Rozbawiło mnie to trochę bo jestem katoliczką i śmieszy mnie za każdym razem jak przychodzicie do mojego domu próbując mnie nawracać 🙂 Nic do Was nie mam, ale nawracać wierzącego? Zdradzę Wam tajemnicę, łatwiej pokazywać ludziom dobro wypływające z Waszej wiary niż recytować Biblię, oto droga do sukcesu! Jak życiem świadczycie o Jezusie to jesteście wiarygodni, a jak będziecie wszystkich straszyć apokalipsą to nic tym nie osiągniecie. Przynajmniej nie będę kłóciła się z Piotrem bo już wiem z czego wynika jego komentarz, ale mam prośbę, nie oceniaj źle tych, którzy Ciebie nie oceniają i nie oczerniają czyli katolików. Jezusowi się to nie spodoba.. 😉 P.S. szkoda że nie wierzycie w Maryję bo ona z pewnością wierzy w Was. Z Bogiem 🙂

  1. Bardzo zabawna sytuacja 😀

   1. Głównym powodem zwiedzenia katolików jest ich nieznajomość Biblii. Przez co nie są w stanie zauważyć olbrzymich sprzeczności pomiędzy Pismem Świętym a doktrynami katolickimi. Jest to niestety duży sukces szatana że współcześni ludzie mają czas na wszystko, tylko nie na lekturę Biblii. Niestety tacy ludzie będą tego żałować przez całą wieczność, czyli w czasie który nigdy się nie skończy, w jeziorze ognia. Jak ktoś liczy na czyściec, to powinien się dowiedzieć że Bóg go nigdy nie stworzył.

 17. Nie szukajcie tego co dzieli bo tym który dzieli i zasiewa nienawiśc jest diabeł Szukajcie tego co łączy
  a jest to wiara w Pana Jezusa Chrystusa Jedynego Zbawiciela Jego Duch to Duch Prawdy i Jednosci i Pokoju a nie podziału i zamętu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: