Z ankiet obok wynika, że większość preferuje jako termin zjazdu 15/16. OK, spotkajmy się w tzw święto Izydy :-). Niechaj będzie z nami Duch Święty. Większość preferuje Łebę. Jestem zakochany w tej miejscowości :-).

Proszę o deklarację przyjazdu na mail: admin @ detektywprawdy . pl

Oczywiście bez spacji. Będzie chrzest wodny w morzu i niespodzianki :-).

 

Jacku CH. z IR, spokojnie, napiszę do Ciebie.

 

Się dzieję w moim życiu, zostałem sprowadzony do parteru, ale jak nigdy ufam Bogu. Kocham Boga. Chrzest wiele mi dał. Większe grzechy pokonałem z pomocą Jezusa Chrystusa. Śmieszne w pewnym sensie jest to, że pokonawszy takie grzechy jak gniew, walczę obecnie i to skutecznie ze zgorzkniałością. Grzechy wypływają jak oliwa na wierzch. Pewna bliska osoba uczyniła mi wielką krzywdę, ale ja jej odpłacam dobrym. To jest dopiero wzrost…

Chwała Bogu Ojcu i Jezusowi Chrystusowi oraz Duchowi Świętemu za to.

Dziękuję także Krzyśkowi z forum-chrześcijan.pl. To dzięki niemu skutecznie walczę ze zgorzknieniem. Na zjeździe dał mi książkę jak w temacie. To jest niesamowite jak działa Duch Święty. Ja znałem tę książkę, ale coś mnie odpychało od niej, aż w końcu Krzysiek dał mi ją.

 

Mimo problemów osobistych czuję się szczęśliwy.

Bóg mas wobec każdego z nas plan. Jest to dobry plan.

Z kolei inny Krzysiek utwierdził mnie w moim odczuciu na fejsie dodając taki obrazek :”Był z detektywprawdy.pl:

 

Gdy Jezus jest w centrum Twojego życia, wszystko razem pracuje dla Twojego dobra

 

Drugi Krzysiek nie wiem jak to robi ale uderza zawsze w moje myśli cytatami z Biblii lub obrazami.

 

Nie znam tego Princa ale się z tym zgadzam. Jezus jest w centrum mojego życia i czuję jak wspólnie razem robimy wiele. I wiecie czego się boję? Kary za odrzucenie przywództwa, ponieważ nie chcę być ponad innymi. Chodzi o to, że już kilka razy chciałem zamknąć blog. Nie jestem ponad innymi. Jestem po prostu zwykłym blogerem, szukającym prawdy, a ta ma swoje źródło w Biblii. Na początku było Słowo. Żebyście nie zrozumieli mnie źle, ten obrazek to nie jest moje marzenie, abym przemawiał do tłumów. Ten obrazek to moc wspólnoty. Tak to odbieram.

 

Czas nas goni. Takie mam odczucie. Chciałbym być przygotowany, ale te moje usterki charakteru….. Jest coraz lepiej, ale grzechy wypływają. Wiem, że nikt z nas nie będzie idealny, gdyż tylko Jezus na Ziemi był idealny i jeszcze do tego mówił:

 

Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg .Mk 10

 

Im coraz dalej idę, drążę, tym bardziej jestem przekonany o właściwej ścieżce.