“To, co było, jest teraz; i to, co ma być bowiem już; Bóg odnawia to, co przeminęło. ”

 

 

W 1994 roku prezydent USA Bill Clinton chwalił się , że formalności zostały podpisane gwarantując, że Korea Północna nie uzyska broni jądrowej. W ciągu zaledwie kilku lat, Korea Północna zrealizowała plan energetyki jądrowej.

W 2015 roku prezydent USA Barack Obama tryskał entuzjazmem do prasy , że  została właśnie podpisana umowa zapobiegania stanu terroru Iranu do uzyskania zdolności produkowania broni jądrowej.

 

Ciekawy do tego jest komentarz pewnego Amerykanina:

 

Z perspektywy czasu dostrzegam wypełnianie się Słowa BOGA z każdą jedną chwilą. Rząd Ameryki opuścił Izrael i w sposób tchórzliwy poddał się demonicznej kulturze islamskiej zdeterminowanej, by zniszczyć wszystkich chrześcijan i Izraelitów. Przyszedł czas, by wszyscy Izraelici i chrześcijanie zjednoczyli się, by powiedzieć światu prawdę o Chrystusie Jezusie. Nadszedł czas, by powierzyć teraz swoje życie jedynemu Mesjaszowi, Temu, który oddał za nas życie. Jedyny, który zbawi nas od grzechów. Izrael może zostać zaatakowany każdego dnia, Ameryka może w każdej chwili upaść, zaś Antychryst wybudować 3. świątynię w Jerozolimie. Szatan zawładnie ziemią na 7 lat. Módlcie się stale, by być gotowymi na Porwanie. Jeśli wezwiecie Jego imię, Jezus Chrystus będzie przy was. Oddajcie Mu dziś pokłon.