Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“USA: budują replikę arki Noego. Twierdzą, że Bóg stworzył świat 6 tys. lat temu”

“Na przedmieściach Cincinnati powstaje wyjątkowa budowla – replika arki Noego w skali 1:1. Budowana jest ona dokładnie według biblijnych wskazówek, a koniec prac ma nastąpić za rok. Całość jest częścią Muzeum Kreacjonizmu, którego celem jest udowodnienie, że świat powstał tak, jak zostało to opisane w biblijnej księdze Rodzaju. Pomysłodawcy muzeum i twórcy nowej arki uważają, że Ziemia i świat powstały zaledwie 6 tysięcy lat temu, a dinozaury wymarły dopiero 150 lat temu.

http://fakty.tvn24.pl/aktualnosci,59/buduja-replike-arki-noego-chca-udowodnic-ze-swiat-ma-6-tys-lat,561447.html

Info znalazł mój sąsiad ;-). Dzięki i pozdrawiam.

Jak widać są także chrześcijanie, którzy walczą o prawdę.

 

Warto przy tej okazji przypomnieć Kenta Hovinda

 

Updated: 20 lipca 2015 — 13:53

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Sprawa nagłaśniana niestety pewnie tylko po to by zrobić z nich idiotów.

  1. tez tak myślę

 2. Po ostatnim artykule, to mnie mało krew nie zalała.

  http://www.zbawienie.com/dobra-nowina.htm

  http://www.zbawienie.com/dobra-nowina-2.htm

  Musiałem się napić.

  Chodzi o całkowite wykopanie Polaków i reszty Słowian z Europy. Zrobi im się fałszywego boga na niebie i powie, że: Pan was wybrał uciekajcie z Europy najlepiej na ichnich okrętach, na zasypaną piachem pustynię, gdzie nic nie ma. A tam na pustyni my wam zrobimy sąd. Zobaczycie sąd boży, głupie goje, zobaczycie. A my wybrani weźmiemy waszą piękną zieloną krainę w całości. To będzie największe show w historii ludzkości. Prawdziwe Holywood. TERAZ JUŻ WIEMY CZEMU MA SŁUŻYĆ PROJEKT BLUE BEAM.

  Polska ziemia, piękna ziemia. Znam ludzi, którzy podróżują po świecie. Stwierdzili Oni, że to Polska jest najpiękniejszym krajem. Wybrańcy też zwiedzili cały świat, i jakoś im się tak podoba w tej Polsce, że nie mogą wyjechać do Hameryki. Niesamowite.

  1. Henryk już namieszał wystarczająco w podstawowych naukach Pisma Św, więc jegoi rewelacje mnie nie ruszają. Zreszta zauważyłem że przeciwnicy teologii ratunku od czasu utrapienia Jakuba – często posługują się teorią blue beam czy ufo fake – że niby będzie pochw. ale fałszywe – dla zgorszenia wiernych… jakos to się nie klei

   1. dokładnie!

    także to zauważyłem ostatnio. Myślę że w ciągu jakiegoś mca góra.
    Tak więc:

    “(10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi. (11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.”

  2. bo Europa to Ziemia Obiecana ? właśnie tak. A nie kupa piachu w Izraelu. Właśnie dałeś dowód.

   1. Europa Ziemią Obiecaną? Nie sądzę. Ziemia Obiecana to miejsce wskazane przez Boga, a nie te, które nam odpowiada najbardziej.
    Ta “kupa piachu w Izraelu” też JUŻ nie jest Ziemią Obiecaną.
    Bóg obiecał nam teraz Nowe Jeruzalem na Nowej Ziemi.
    Szalom!

 3. Przemyslaw Mach

  Jakubie blue beam jest przereklamowany i wszyscy w te bajki na niebie i tak nie uwierzą a po za tym z technicznego punktu widzenia manipulując daną społecznością nie da ich się przesiedlić dobrowolnie w inne miejsce na ziemi

 4. Myślę, że 6000 lat istnienia świata jest kluczem kiedy nastąpi 1000 letnie panowanie Chrystusa. Oczywiście daleki jestem od wyliczanek, nie znamy wszak dnia ani godziny ale po “znakach” i ich rozpoznawaniu możemy się spodziewać ponownego przyjścia Pana Jezusa. Skoro kalendarz hebrajski wskazuje, że rok 6000 się zbliża a może już nastał (różnie źródła podają). Oficjalnie kalendarz hebrajski podaje nam teraz rok 5776 to logicznie rzecz biorąc sabatowe milenium (7 tysiąc lecie) powinno zacząć się za 224 lata. Ale przecież 5776 lat temu Bóg nie zaczął 1 dnia stwarzania, było to wcześniej, kwestia ile wcześniej??? A więc jedno jest pewne żyjemy u progu 1000 letniego sabatowego milenium.

 5. Dinozaury wymarły 150 lat temu ? To już chyba przegięcie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: