Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mario, jaka ty jesteś droga…

Pisząc “Mario” mam oczywiście na myśli demona ukrywającego się za postacią Marii, a nie matkę naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Znaczna część czytelników wie, że w kościele rzymskim jest to starożytna Królowa Nieba.

W Biblii jest o niej mowa tutaj:

Królowa Niebios (Jer. 44:17-25; Dz. 19:27-35).

W różnych częściach świata czczono tego demona pod różnymi nazwami:

Izydy/Asztarte/Afrodyty/Izebel/Diany/Semiramis

 

Tutaj wszystkie materiały:

 

http://detektywprawdy.pl/category/kult-marii/

 

Dziś rano znalazłem taki oto list od Sanktuarium Maryjnego w Licheniu:

 

 

Zasiłek wynosi ok 700zł i to przez ok 2 miesiące. Później ok 500zł. Emerytury ok 1000zł a ofiara na Gregoriankę 900zł.

Demon ukrywający się pod postacią Marii jest dosyć drogi.

 

Tak wygląda zniewolenie w różnych częściach świata na przestrzeni dziejów:

Wschodni wpływ mistycyzmu doprowadził instytucje katolicką do podniesienia Panny do statusu bóstwa. Dla ezoteryki  przeżywanej w kościele przez królową nieba lub boginią-matką, która powszechnie jest reprezentowana przez księżyc, Wenus lub gwiazdę Syriusz.

 

Uwaga, była ona także czczona przez astrologów jako Panna (dziewica). Dla satanistów wrzesień jest bardzo ważnym miesiącem. Wystarczy przypomnieć: 18 września 1793 rozpoczęto budowę Kapitolu – siedzibę tyrana świata, zbrojnego ramienia Watykanu. 9 września sfingowano atak na WTC.

Teraz słyszymy iż miedzy 21 a 23 września ma się wydarzyć wiele spektakularnych rzeczy..

 

Kogo czci kościół rzymski powstały na bazie upadającego imperium rzymskiego?

To nie są spiski, to są fakty:

Pentagram, to także układ Wenus względem Słońca i Ziemi:

 

 

 

Updated: 20 lipca 2015 — 09:18

27 komentarzy

Add a Comment
 1. Wyobrażam już sobie grupę zagorzałych katolików rzymskich skonfrontowanych z tymi materiałami… Dorzuciłoby się jeszcze niepodważalnie masońskie fotki Jp2 i poważnie obawiałbym się mniej lub bardziej subtelnych gróźb, jakie mogłyby paść…

 2. Jezus przedstawiony na obrazach jest antychrystem a matka boska demonem skad ta pewnosc skad mam wiedziec ze to wy nie oslepiacie ludzi zamiast kosciola skad wiedziec czy biblia mowi prawde a nie byla podrobiona na “ich” rozkaz?

  1. Kto pomoże Grosikowi?

   1. Ja bym postawiła pytanie: Co pomoże Grosikowi?
    Odpowiedz: Dogłębna analiza faktów…
    🙂

  2. Jeśli Biblia była by podrobiona na “ich” rozkaz to dziwne, że się jej nie trzymają tylko wymyślaja własne niebiblijne dogmaty:)

   1. Poza tym ile ludzi oddało z Jej (Słowa Bożego) powodu życie.. Dlaczego aż do XX wieku Biblia była na liście ksiąg zakazanych KRK?

  3. Grosik – poczytaj strony apologetyczne katolickie -a zobaczysz jak kk walczy z regułą sola scriptura (tylko Pismo jako autorytet prawdy duchowej) – dlaczego? bo na podstawie samego Pisma nie można logicznie wywieść wielu elementów obecnych w ich tradycji (a Pismo ma pełne objawienie – od genesis początek do końca – objaw. Jana), zatem walcząc z tą prostą regułą – walczą też z autorytetem Pisma i Duchem Bożym który go natchnął, uczestniczył w powstawaniu Pisma. Dlatego Duch Św. nie może doradzać komuś omijanie Pisma czy dawać sprzeczny z nim nowy przekaz (czy to poprzez tradycję, jakieś nowe objawienia etc).

   zacytuję ” Szatan od zawsze walczy z Biblią na wszelkie możliwe sposoby, albo przez umniejszanie jej autorytetu, albo dodając do niej własne objawienia (katolicyzm, ruchy charyzmatyczne), albo zmienianie (np. parafrazowanie) jej treści, by w ten sposób pozbawić jej mocy przemieniającej życie.”

   1. Dlatego też zobaczysz muuultum ataków na wiarygodność przekazu Pisma Św, czy całej Biblii w stylu ateistycznym (czyli ignoranckim). Bo nie potrafią ruszyć treści i jego aktywnego prorockiego znaczenia (np fakt występowania i mnozenia się ludzi podających się za Chrystusa np na wschodzie w new age, czy nawet w chrześcijanstwie – ostatnio pewien gość w australii się ogłosił i założył swój kult), nie potrafią podać konkretów negujących skutecznie autentyczność faktów prorockich ST i NT – to uderzają poniżej pasa – że całość jest niewiarygodna (mimo oficjalnych faktów biblistycznych, manuskryptów, archeologii biblijnej etc). Podobnie jak kiedyś gnostycy czy idealiści – “nie mozesz wiedzieć czy to co twierdzisz jest prawdą, bo rzeczywistość jest niepoznawalna, a twoje poznanie to iluzja albo – to nie jest to co jest, nie znaczy tego co znaczy ale dla ciebie takie jest, mózg tak ci to projektuje” itp brednie, całkowicie “nienaukowe”.

  4. Wysłuchaj. Wątpię w dalsze wątpliwości po tym materiale – jeśli jednak, dam więcej, jak trzeba…

 3. Przemyslaw Mach

  Jeżeli chcesz sprawdzić czy my nie zwodzimy to otwórz pismo i Sprawdz czy sprawy rzeczywiście tak się mają jak tutaj są ukazywane co do krk to wystarczy spojrzeć na ich historie i juz wiadomo ze to zwykli mordercy

  Jezus sam powiedział ze po owocach ich poznacie masz dostęp do internetu to możesz sprawdzić sobie dokladnie tą mafijną instytucje

 4. Witam, widziałem że ostatnio trochę osób tutaj pytało o show ,,Jezus na stadionie” , chciałbym tutaj napisać relację z ,,paszczy lwa” gdyż byłem tam(a właściwie zostałem zaciągnięty na siłę)

  Wszystko zaczęło się o 7.15 ja tam byłem od 8-ej, ponoć prasa chciała tam wejść ale nie została wpuszczona. Wewnątrz była rozstawiona wielka scena w kształcie Pisma Świętego i nad nią korona. Oczywiście ,,obowiązkowo” był tam obraz ,,młatki błoskiej”(taka wiejska gwara) , co z tego że to ,,Jezus na stadionie” zawsze muszą dołożyć tą matkę boską, jakby bez niej nie mogło się nic odbyć. No ale dobra, jakby mało tego, na samym początku oczywiście obowiązkowo był różaniec(jakżeby inaczej), myślałem że to ,,Jezus na stadionie”,a nie pielgrzymka do częstochowy.

  Po tym było chyba uwielbienie, czyli śpiewanie pieśni na cześć Boga, i ta część akurat mi się podobała. Nawet żeby uzasadnić to, to podali kilka cytatów z Pisma, głównie z księgi Psalmów, ci co to prowadzili pod wpływem muzyki wpadali w uniesienie i wychwalali Boga w długich monologach. Co ciekawe w zespole który tam grał były szofary, czyli rogi Izraelskie.

  Po uwielbieniu była pierwsza konferencja Bashobory, mówił tam o człowieku, o tym że jeśli się wielbi Boga to On daje ci życie w obfitości i tak dalej. Rozbawił mnie moment w którym powiedział ,,Weźmijcie Ducha Świętego” i dmuchnął 3 razy w mikrofon 🙂 Czekał przez chwilę myśląc że coś się wydarzy, jednak katolicy raczej nie wiedzieli o co chodzi. U charyzmatyków pewnie już niektórzy zaczęli by padać albo się śmiać, a tutaj była cisza 🙂 Później dopiero jak zaczął mówić o radości, to niektórzy zaczynali się śmiać, ujął to jako upicie się Duchem Świętym. Wszystkie 3 konferencje były mniej więcej o tym samym. Mówił o życiu w obfitości o tym że Bóg nas kocha mimo naszych grzechów. Była też fajna modlitwa egzorcyzmująca, w którym ludzie razem z nim modlili się i wypierali się ducha pychy, nieprzebaczenia, samopotępienia itp. Było nawet słychać w tych momentach jakieś krzyki, ale ten ksiądz ich uciszał i mówił: ,,teraz nie jest czas na krzyki” albo: ,,nie musisz krzyczeć, teraz jest czas na modlitwę”

  Momentami nawet robiło się ciekawie np. Bashobora powiedział: ,,Pan mi objawił wczoraj jeszcze, że dzisiaj będzie tutaj 79 osób które starają się o dziecko ale nie mogą począć” albo ,,jest tutaj 29 kobiet które nie mogą zajść w ciążę, teraz Pan dotyka waszych brzuchów i uzdrawia was z bezpłodności, niech kobiety które poczuły jak im się trzęsie brzuch podniosą rękę” i kilka kobiet podniosło, jedna niedaleko mnie, i była tak wzruszona że płakała. Jeszcze była podobna sytuacja: ,,jest tutaj facet, który nazywa się Marek i chciałby mieć dzieci lecz jego żona nie może począć, w tym momencie Bóg błogosławi cię dzieckiem, nie musisz teraz płakać, po prostu wychwalaj Pana” i wiele podobnych sytuacji było. Ciekawym mi się wydało to że w trakcie tych modlitw Bashobora nagle wymawiał jakieś słowa po polsku chociażby ten Marek, nie wiem czy je umiał wcześniej, czy słyszał te słowa w głowie i potem je wymawiał, ale wydało mi się to dziwne.

  Nie było jednak żadnego spektakularnego uzdrowienia typu, kobieta wstała z wózka, lub ktoś kto chodzi o kulach wyzdrowiał, a widziałem wiele takich osób tam.

  Zastanawia mnie skąd on to wszystko wiedział, jaki duch mu to dyktował. Byłbym skłonny mu uwierzyć nawet, ale jak raz zaproponował odmówienie 10 różańca a drugi raz zaśpiewanie pieśni do maryi, to rozwiały mi się wątpliwości.

  Tylko skąd on wiedział że np. jakaś kobieta w wieku 65 lat przyjechała tutaj z córka i problemy żołądkowe, i że teraz zostają uzdrowione, a jak za 2 miesiące pojedzie na wizytę do lekarza, to on powie że wszystko jest dobrze?

  Muszę przyznać że na tak wielką ilość osób, to bardzo mało miało dziwne zachowania typu: śmianie się, płakanie, padanie na ziemię, mówienie językami.

  Mi się nic nie stało na szczęście, przed tymi spotkaniami odmówiłem krótką modlitwę: ,,Boże, jeśli ten duch nie pochodzi od Ciebie to nie chcę go”. I podczas tych spotkań nic się ze mną nie działo 🙂

  Reasumując: Nie jestem pewien ducha który kieruje Bashoborą, jednak dosyć mądrze on mówi, że samemu sobie nie damy rady z problemami, że trzeba oddawać je Bogu, że jeśli chcemy żeby nam się powodziło to musimy wychwalać Boga i służyć Jemu, żebyśmy nie potępiali samych siebie. To tyle.

  1. 70% prawdy 30% kłamstwa, tak działa szatan…
   Węszę zwiedzenie…

   1. Albo odwrotnie: 70% kłamstwa i 30% prawdy.. Na to mi wygląda..

    1. Albo albo 🙂
     Podałem tylko przykład 😉
     Ogólnie nie znam tego gościa, ale jak czytam to widać spore zwiedzenie
     Szalom!

  2. W tym co mówi Bashobora jest sporo dobrego ziarna, ale /moim zdaniem/ jeszcze więcej kąkolu oraz groźnych działań i nie wiem, czy ten kąkol nie niszczy tego co dobre. Niech Was prowadzi Duch Święty i strzeże przed fałszywymi nauczycielami. 🙂

  3. “w którym powiedział,Weźmijcie Ducha Świętego” – odgrywanie Chrystusa?
   “ujął to jako upicie się Duchem Świętym.”
   “wypierali się ducha pychy, nieprzebaczenia, samopotępienia itp” – no to poczytajcie o ruchu wiary na ulicy prostej i innych “charyzmaniakach” – to jest to samo tylko pod szyldem katolickim – taka hybryda, to robi się popularne bo niektórzy zielonoświątkowi wchodzą w ekumenię z krk. KK próbuje się do nich też upodobnić, ale z pewnych elementów no matka boska etc nie zrezygnuje bo to zachwiałoby ich “nieomylność doktrynalną” i “apostolskość”.

  4. Pieśni do boga śpiewał, tylko do którego? maryjnego? 😉

 5. Dwie wieże upadły 11 września.

  1. widziałerm kiedys z trupią czachą w sklepie z piwami regionalnymi, ale z nr jeszcze nie

 6. Przemyslaw Mach

  ja osobiście sądzę że my chrześcijanie powinniśmy piętnować i bojkotować takie akcje jak jezus na stadionie bo moim zdaniem one ośmieszają prawdziwego zbawiciela Jezusa Chrystusa dla większośc ludzi którzy tam się znajdowali to jest po prostu tylko dodatek do życia większość i tak nie prawdziwej wiary a życie wieczne na odnowionej planecie to dla nich bajki

  a co do tych ewangelizatorów takich jak Bashobora to w ogóle nie powinniśmy się skupiać na ich naukach bo większość ich nauk to fałsz wymieszany z prawdą

  takich ludzi powinno się napiętnować w internecie i przestrzegać innych przed nimi bo tylko zwodzą

  nie powinniśmy być obojętni na zwodzenie i kłamstwo większość akcji powinna być zbojkotowana

  takie jest moje zdanie a wy jak to widzicie jeżeli się mylę to mnie poprawcie bracia

  ja po prostu nie na widzę tego religijnego splendoru bo to wszystko służy żeby pokazywać zbawiciela w negatywnym świetle przez takie coś ludzie nie chcą się nawracać bo dla nich Jezus to bajka

  1. Przewodniczący Papieskiej Rady ds Kultury w pogańskim rytuale w Argentynie -http://www.fronda.pl/a/kard-ravasi-wzial-udzial-w-poganskim-kulcie-indian-film,54346.html

   1. ” Czy kosciol Katolicki niemial zawsze takiej taktyki..najwazniejsze “zeby przetrwac”?.Gdy dominowal, byl mord w sredniowieczu.Jak widzial sie silnym prowadzil wojne(podobnie jak muzulmanstwo).Gdy widzi utrate czlonkow glosi Ekumenie zeby wypelnic luke.To jest polityka religijna,,zwiazane z wladzami swiata.Kto z nas wie co tam za zamknietymi drzwiam oni kombinuja?W niemczech Kosciol K.ma straszna utrate czlonkow.Imamy muzulmanskie sa coraz czesciej zapraszane na jakies wizyty i “dialogi” .Ale tez pomiedzy kosciolem Ewangelickim. to nie milosc Boza “zjednacza”Nie Duch Bozy ale Duch Antychrysta.Co ma Bog z Bozkami wspolnego?Potrzebuje BOG jakiegos wsparcia poprzez inne Religie?Bog chce zeby serce ludzkie tylko dla niego bilo….nie dla mari nie dla swietego antoniego albo allaha, buddhy….JEZUS CHRYSTUS na codzien,,,”

 7. Odnośnie “Jezus na stadionie” tu jest dobry artykuł sprzed 2 lat.
  Dalej Aktualny:

  http://www.kuzbawieniu.pl/artykuly/ostrzegamy/185-jezus-na-stadionie

  1. Yarpen, to Ty żyjesz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: