Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ostrzegają, że 170 000 pocisków jest na celu izraelskich miast

Jak informują izraelskie siły wojskowe, Izraelowi zagraża atak 170 00 pocisków skierowanych na teren całego terytorium tego państwa.

Ostrzegają, że 170 000 pocisków na celu izraelskich miast

z translatora:

 

 

Gen. Awiw Kochavi , który jest szefem Wywiadu Wojskowego Sił Obronnych Izraela ( IDF) powiedział na Konferencji  Instytutu Studiów Bezpieczeństwa Narodowego (INSS),  Rakiety te są własnością  libańskiego szyickiego ugrupowania terrorystycznego Hezbollah , który w czasie wojny 2006 rozpoczął przeciwko terytorium Izraela około czterech tysięcy rakiet i Hamasu, który kontroluje Strefę Gazy i w 2012, podczas operacji Defensywny filaru uruchomiła kilka pocisków 1500 tego typu

Ministerstwo obrony opracowało bardzo dobry system, obrony antyrakietowej, ale miimo to wyżsi ranga oficerowie przyznają, że  kraj nie mógłby poradzić sobie z masowym ataku na kilku frontach. najgorszym przewidziane przez Wywiadu Wojskowego jest, że Izrael się wciągnąć w konflikt na trzech granic :. Hezbollahem a na północy Syrii, Iranu na wschód, i Hamasu na południu.

 

W oczekiwaniu na pogarszającą się sytuację, armia poinformował tworzenie nowego podziału na Wzgórzach Golan. Al wyjaśnić w publicznej ceremonii w mieście Herzliya sytuacji niestabilności w regionie spowodowane przez upadek wielu systemów rządowych, szef sztabu, Benny Gantz generał porucznik powiedział, że ” wrogiem jest zamknięcie luki w wydajności wojskowej “i nawiązując do Hezbollahu , powiedział, że organizacja terrorystyczna ” ma większy arsenał niż wielu stanach . ”

AcontecerCristiano.Net

Updated: 19 lipca 2015 — 10:41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: