Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korwin Mikke i dziewczynka sprzedająca lemoniadę.

Jak podaje onet.pl:

Świat urzekła fotografia, która przedstawia funkcjonariusza policji kupującego od małej dziewczynki lemoniadę. Fotografia zrobiła też furorę w Polsce, z tą różnicą, że internauci zastanawiali się, czy mogłoby to się stać w naszym kraju. Temat podjął Janusz Korwin-Mikke, który opisał, jak taka sytuacja wyglądałby w Polsce.

Oto słynna fotka:

 

 

Co by nie mówić o Korwinie, mówi on wiele prawdy. Szkoda, że nie jest on nawróconym chrześcijaninem.

Napisał on o tej sytuacji w Kanadzie tak:

 

“Po tym wpisie (który miał 2.400.000 odsłon plus 5000 udostępnień) odezwał się kapitan Policji, który oświadczył, że komentarz jest krzywdzący dla jego formacji – mógłby bowiem sugerować, że Policja zaniedbuje swoje obowiązki. Poprawny komentarz powinien brzmieć tak:
Policja sprawdziła doniesienie, że na rogu ulicy dziewczynka sprzedaje “lemoniadę”. Doniesienie okazało się, niestety, prawdziwe. Policja ustaliła, że dziewczynka nie miała zezwolenia Urzędu Miejskiego, nie wniosła opłaty handlowej i – co najgorsze – nie miała świadectwa SanEpidu. Dziewczynka zeznała też, że nie zarejestrowała działalności gospodarczej i nie płaciła podatku dochodowego.
Dziewczynka przyznała, że pozwoliła jej na to, i nawet pomagała w tym procederze – jej matka. Natychmiastowe przeszukanie wykryło w domu podejrzanych zapas cukru, soku cytrynowego i innych składników nielegalnej “lemoniady”.
Dziewczynka została przejściowo umieszczona w Dziecięcej Izbie Zatrzymań, gdzie zajęli się nią psychologowie. Dziecko musi mieć wpojone, że żądza zysku nie może odciągać od nauki i zabawy, która jest prawem i obowiązkiem dziecka.,
Wyrodna matka została zatrzymana i przebywa w areszcie śledczym Sąsiedzi domagają się, by odebrać jej prawa rodzicielskie.
Istnieje podejrzenie, że inspiratorem tego przestępstwa jest ojciec dziewczynki, który przebywa w Chinach i zapewne chciał przeszczepić na grunt polski obce nam tradycje wyzyskiwania dzieci do katorżniczej pracy. Po powrocie z Chin Policja przeprowadzi z nim rozmowę ostrzegawczą i w zależności od ustaleń podejmie stosowne działania.”

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zdjecie-wzruszylo-swiat-odpowiedz-janusza-korwin-mikkego-zaskakuje/40secg

 

Internauci słusznie dodają:

Na miejscu także pojawiłby się Urząd Skarbowy, Sanepid i rzecznik praw dziecka ze Strażą Miejską i Inspekcją Pracy.

 

Ta sytuacja bardzo klarownie pokazuje i dobitnie w jak bardzo totalitarnym państwie żyjemy i nawet PIS jest za podtrzymaniem tych instytucji.

Ludzie pracy stali się w tym kraju przestępcami. Gratuluję przy tej okazji wszystkim odważnym prowadzącym teraz bądź kiedyś działalność gospodarcza w Polsce, która dla urzędów z założenia jest działalnością przestępczą. Prawda jest jednak inna – to urzędy są pasożytami na zdrowym organizmie, na energii, którą społeczeństwo pokłada w pracy.

 

Niestety, ale wszystko to się stało za aprobata społeczeństwa i zbliżamy się już do końca życia na Ziemi jakie było dotąd. Niebawem czeka świat Wielki Ucisk, jeden światowy, totalitarny  rząd pod wodza Antychrysta.

Cała nadzieja w Panu Jezusie Chrystusie. To Jemu oddajmy swe życie i troski. To On zmiecie tchnieniem swoich ust Antychrysta wraz z jego rządami.

Updated: 18 lipca 2015 — 09:42

1 Comment

Add a Comment
  1. “Świat urzekła fotografia” – jak anioł światłości co nie ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: