Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kogo Wy naśladujecie?

Tytuł jest skierowany do letnich chrześcijan, tudzież ludzi zamkniętych na prawdę.

 

Tłumaczył Jacek. Wielkie Dzięki. Jacek jest Wielki także wzrostem  :-).

 

 

“Na tym upadłym świecie większość ludzi, którzy zbuntowali się przeciw Bogu, celowo obnosi się w trywialnym widoku ze swoją, pozornie ukrytą, lucyferiańską agendą poprzez promowanie języka nie wymagającego użycia słów. Pokazują oni, że służą bogu tego świata, znanemu jako Szatan/Lucyfer/Niosący Światło/Wielki Architekt, poprzez użycie niezliczonej grupy symboli satanistycznych, na którą składa się wiele kultowych gestów, logotypów z zakodowanymi w nich przekazami podprogowymi, elementów reklam itp.

 

Najbardziej błędnym jest mniemanie, iż cała ta satanistyczna symbolika ogranicza się jedynie do Hollywood i przemysłu muzycznego. Tak nie jest. Większość ludzi na świecie zbuntowała się przeciw Bogu i jest taka sama jak ci, których demaskuję. Dla waszego dobrego zrozumienia- podaję wam tylko przykłady abyście mogli pojąć, czemu wy i wasze dzieci jesteście bezwiednie poddawani na porządku dziennym. Rzekłszy te słowa, nie potrafię wskazać każdej jednej osoby na tym świecie, która promuje i podąża tą ścieżką, gdyż tak naprawdę, to trawi ona naszą planetę niczym zaraza. Większość z was jest rozerwana między dwiema rzeczywistościami. Z jednej strony mamy ludzi oddanych satanizmowi, natomiast z drugiej jest garstka ludzi na świecie, takich jak ja, którzy przebudzili się, widzą rzeczy takimi, jakie naprawdę są i potrafią je zdemaskować.

 

Wielu z was, łącznie z tymi, którzy zapewniają, że są chrześcijanami, nie chce przebudzić się z tego snu, z tego stanu umysłu jak u zombie. Żyjecie tak dlatego, że kiedy już pozwolicie sobie na odsłonięcie tej zasłony, zmusi was to do uświadomienia sobie, iż wy i wasza rodzina popieracie ten niegodziwy świat, z którego Bóg nam, dzieciom światła, nakazał wyjść. Wielu woli po prostu nałożyć sobie na umysł mentalny filtr i odrzucać wszystko jako paranoidalne, szalone teorie spiskowe, tak, aby mogli sami prać swój mózg, by myśleli, że jest na odwrót i tym samym dalej mogli być częścią tego nikczemnego świata bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia.

 

W międzyczasie, w realnym świecie, gdy macie problem z uznaniem i przetrawieniem prawdy, po prostu dalej pozwalacie sobie na chodzenie bez celu z zasłoniętymi oczyma, co tylko wnosi swój wkład w satanistyczne pranie mózgu, jakie wy i wasze dzieci przechodzą dzień w dzień. Trzeba zrozumieć, że nie tylko ci ludzie, którzy żyją w ciemności i zdążają do piekła naśladuje i bałwochwalczo czci tych, którzy obnoszą się ze złem przed masami. Dotyczy to całej planety. Gniew boży nadchodzi by zniszczyć niegodziwych. Jeśli czcisz i naśladujesz ludzi bezecnych, to znajdujesz się w tej samej, co oni kategorii, niezależnie od tego, czy nazywasz siebie chrześcijaninem, czy nie.

 

Celem demaskowania tego wszystkiego jest to, by ludzie otworzyli się na prawdę nim zostaną pozostawieni. Nie różnisz się od tych ludzi, którzy promują zło, jeżeli to naśladujesz. Żyjemy w świecie, gdzie zło przedstawia się jako dobro, a dobra się wystrzega, zacierając granicę tak bardzo, że większość ludzi nie jest już w stanie dostrzec między nimi różnicy. W oczach Boga na ignorancję nie ma wymówki. To dlatego mówi On w Ks. Ozeasza 4:6 „Naród mój ginie z powodu braku nauki, ponieważ i ty odrzuciłeś wiedzę.”

 


Znaczna cześć osób uważających się za chrześcijan jest zafascynowana idolami z filmu, muzyki, sportu. Chodzą oni na dyskoteki, na których pobrzmiewają utwory Kate Perry i innych satanistek.

 

 

 

Mt 16.26

. (26) Bo cóż pomoże człowiekowi, że cały świat zdobędzie, jeśli życie utraci? Albo czegóż by człowiek nie oddał za swoje życie?

 

Efezjan

(11) I nie miejcie nic wspólnego z bezowocnymi czynami ciemności, co więcej, piętnujcie je. (12) Bo nawet wstyd mówić o tym, czego oni w skrytości się dopuszczają. (13) Wszystko zaś, co jest napiętnowane, staje się jawne dzięki światłu. (14) Wszystko też, co zostaje ujawnione, staje się światłem. Dlatego (hymn) mówi: Zbudź się z uśpienia i powstań z martwych, a Chrystus cię oświeci.

 

 

 

 

Updated: 15 lipca 2015 — 18:13

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Naśladuje się tego kto komu jest wygodny i kto komuś odpowiada. A może to kwestia demonicznych genów?

 2. Symbolika porażająca, jednak tak rozpowszechniona, że społeczeństwo nie realnego pochodzenia i znaczenia tego… zresztą króluje relatywizm, rzeczy i wartości znaczą to co znaczą dla ciebie…

 3. Następuje coraz większa eskalacja satanizmu. Satanizm staje się trendy. Sama psychologia twierdzi, iż złe wzorce są łatwiej i chętniej przyswajane przez ludzi, co szatan z premedytacją wykorzystuje. Począwszy od bajek i zabawek dla dzieci a skończywszy na modzie dla dorosłych, szatan pozostawia coraz bardziej wyraźne swoje ślady, nie tylko symbolicznie ale i też na mentalności ludzi, co było wielokrotnie ukazywane na tym blogu.

  Czasami oglądam telewizję. Teraz w sezonie letnim jest sporo różnych festiwali i kabaretów. Jednym z popularnych gadżetów wśród widzów są świecące, czerwone, diabelskie rogi, migoczące na głowach. Jakaś coraz bardziej bezdenna głupota ogarnia ludzi. W kanałach popularnonaukowych, które jeszcze kilka lat temu pokazywały na prawdę ciekawe programy, teraz dominuje; sex, więzienia, narkotyki, jakieś tandetne licytacje itp. Co ciekawe, w tych programach są szczegółowe instruktaże jak kupić i zażywać narkotyk, bądź gdzie się wybrać na płatny sex, najlepiej z transeksualistą. A i oczywiści tematyka uciśnionych homoseksualistów także jest dość częsta. Bo to przecież nasza zacofana nietolerancja do homo jest zwyrodnieniem .

  Jakiś czas temu postawiono na moim osiedlu 3 m obelisk kamienny, centralnie na przeciw wieży kościoła kat., na której umieszczone jest trójkątne okno z okiem w środku i oczywiście inskrypcje IHS.

  Cóż, szatan ma swoje 5 min. w historii ludzkości, co skwapliwie wykorzystuje. W końcu proroctwa też muszą się wypełnić.

  1. To gdzie Ty mieszkasz, ze Ci obelisk postawili ?! Cos wstręnego, to przeciez symbolizuje wzwod!

  1. co to jest piorun, wąż?

   1. Chyba te blizny nie są inspirowane żadną symboliką. Ta durna moda jest lansowana dla pseudo “twardzieli” nie bojących się bólu.

    http://www.fakt.pl/polski-raper-okaleczyl-sobie-twarz-popek-pawel-rak-poddal-sie-skaryfikacji,artykuly,174826,1.html

   2. Skaryfikacja, efektem której są “ozdoby” na twarzy tego rapera, to praktyka pogańska. Z podobnych przyczyn Pan w ST zabronił się tatuować.

 4. U góry jest fotka Alistera Crowleya. Na swojej czapce ma symbol solarny z okiem w trójkącie. Jedno z polskich miast, a mianowicie Witkowo k. Gniezna ma identyczny herb. Jedną z ciekawostek tej miejscowości jest to, że znaleziono tam kiedyś posążek Izydy. http://www.witkowo.pl/pl/historia

 5. Wpisując w googlach samo słowo biblia, w pierwszej trójce najczęściej wyszukiwanych zwrotów wśród polskich stron www, wyskakują niżej takie powiązania:
  1. biblia szatana (313 tys. wyników)
  2. biblia tysiąclecia (225 tys, wyników)
  3. biblia horroru (903 tys wyników)
  A ponoć w świecie jest o nas opinia, że jesteśmy rozmodlonym chrześcijańskim narodem. Nie trudno się domyśleć, jak wyglądają statystyki w takich krajach jak Holandia czy Niemcy. Niestety chrześcijaństwo robi się coraz bardziej niszowe. Ludzie coraz bardziej żyją dla ciała. Zatracają się dla pożądliwości tego świata. Zadaję sobie pytanie ilu jest nas na świecie, takich uświadomionych chrześcijan jak na tym blogu? Obawiam się, że bardzo mały odsetek.

  1. Maciej, myślę, że niestety powinniśmy pisać o promilu tych, którzy są świadomi oraz są naśladowcami Pana Jezusa Chrystusa. Większość w najlepszym wypadku uważa życie i rozwój duchowy za bzdury, u gorszych samo słowo ‘chrześcijaństwo’ kojarzy się ze wszystkim, co “zacofane”. Tak uczy myśleć zły. Sam ciągle spotykam się z poniżaniem, szydzeniem z mojego nowonarodzenia ze strony rodzicielki i o ile opinia innych n.t. mojej wiary mnie nie obchodzi, tak trudno nie słyszeć od osoby, z którą się mieszka, że jest się “religijnym oszołomem tudzież fanatykiem/ nieudacznikiem, który powinien się czymś zająć/kretynem, którego wykorzystali ludzie z jakiejś internetowej sekty”. Bardzo trudno to ścierpieć.

   1. “Nie bój się, maleńka trzódko!
    Gdyż upodobało się Ojcu waszemu dać wam Królestwo” Łuk. 12:32

   2. Masz rację, moje pokolenie zaprogramowane jest na tzw. “trzepanie kasiory” i wydawanie jej, często na bzdury. Kariery, interesy, własne biznesy. Bożkiem jest pieniądz. To jest temat wiodący rozmów. Wolny czas spędzany na zakrapianym grillowaniu i przechwalaniu się osiągnięciami. Jak sięgam pamięcią nikt nigdy nie wspominał o Chrystusie mimo, że większość znajomych to zdeklarowani katolicy. Kiedyś znajomej powiedziałem, że czytam biblię, ta ze zdziwieniem się zapytała czy mam jakieś problemy psychiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: