Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek gotowy, by mówić o zmianach klimatycznych, ogólnoświatowej depopulacji i rządzie światowym

Domaga się on też, by stworzyć „Konstytucję Ziemi, która zastąpiłaby Kartę ONZ” wraz z powołaniem „Globalnej Rady… wybieranej przez wszystkich ludzi na ziemi”.

„I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli” Obj 18:4.

18 czerwca br., zaledwie za trzy dni, Papież Franciszek i Państwo Watykańskie będą gotowi do rozpoczęcia trwającej przez całe lato kampanii, która osiągnie swój punkt kulminacyjny w jego bezprecedensowej podróży po Ameryce. Papież Franciszek pracował nad swoim „kazaniem” przez cały rok; kazaniem, które w pełni zachwyci obserwatorów proroctw biblijnych. Franciszek będzie nauczał o potrzebie znacznej redukcji ludności świata, powstrzymania zmian klimatycznych i utworzenia Rządu Światowego, który obejmie władzę nad planetą.

Poznajcie prof. Johna Schnellnhubera

Prof. John Schnellnhuber, twórca i pierwszy dyrektor Insytutu Badania Konsekwencji Zmian Klimatu w Poczdamie, jest jednym z trzech starannie wyselekcjonowanych przez Watykan naukowców mających pomóc w dalszej realizacji tej nowej, potrójnej agendy. Schnellnhuber jest też autorem tzw. „dwustopniowego celu”, mówiącego o tym, że rządy nie mogą dopuścić do wzrostu temperatury o więcej, niż 2 stopnie w stosunku do temperatury na początku rewolucji przemysłowej. Według tej teorii jakikolwiek dalszy wzrost temperatury sprawi, że większość życia na ziemi albo wymrze, albo będzie poważnie zniszczona.

By zaradzić problemom klimatycznym, wezwał on również do stworzenia „Konstytucji Ziemi, która zastąpiłaby Kartę ONZ wraz ze stworzeniem „Globalnej Rady… wybieranej przez wszystkich ludzi na ziemi” i „Planetarnego Sądu… międzynarodowej jednostki prawnej otwartej na apelacje od wszystkich, zwłaszcza odnośnie naruszeń Konstytucji Ziemi. Dwoma głównymi kwestiami w „ochronie Ziemi” są zmiany klimatyczne i ogólnoświatowa depopulacja.

Wielce wyczekiwana encyklika papieska

Włoski magazyn ‘L’Espresso’ ujawnił treść gorąco oczekiwanej encykliki papieża Franciszka dotyczącej zmian klimatycznych na swojej witrynie internetowej w poniedziałek, przerywając embargo nałożone na ten dokument, mające obowiązywać do czwartku.

Liczący 192 strony dokument jest pierwszym znacznym listem encyklicznym autorstwa papieża Franciszka na temat zmian klimatycznych i ich skutkach, które odczuwają najbiedniejsi na tej planecie. Okrzyknięty przez niektórych „papieżem ubogich”, Franciszek wiąże problemy dotyczące środowiska z kwestiami ekonomicznymi, wysuwając Watykan na pierwszy plan tej uważnie śledzonej przez świat dyskusji.

Watykański urzędnik w wypowiedzi dla Bloomberg News stwierdził, że ów wyciek informacji był „czynem haniebnym”.

Fałszywy Prorok z Księgi Objawienia

Nie łudźcie się, papież Franciszek ma ekstremalną,ukrytą, polityczną agendę i zamierza użyć swojej ambony w celu posunięcia jej do przodu. Nie zadowala go bycie zaledwie papieżem wszystkich katolików na świecie. Łaknie on również siły politycznej. Rozdziały 17 i 18 Ks. Objawienia, mówiące o Watykanie i Kościele Rzymskokatolickim, jasno ukazują je jako siłę polityczną, która ma władzę nad królami ziemi. Franciszek robi, co tylko może, aby doprowadzić do tej sytuacji tu i teraz.

 

tłumaczył: Jacek

Dziękuję

Updated: 14 lipca 2015 — 10:34

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Jestem ciekaw co ludzie mają w głowach, że zgadzają się na depopulację.
  Chcą tak bardzo umrzeć, ale nie chcą tego robić samotnie?

  1. Tłumacząc ten tekst, miałem identyczne odczucia. Wygląda na to, że wystarczy mieć opinię „autorytetu moralnego”, ubrać takie przesłanie w ładne słowa, a przekonanie ludzi, że depopulacja jest tym, czego potrzeba by „odmienić oblicze tej ziemi” nie powinno przysporzyć trudności. O zgrozo.

   1. Dokładnie, Franciszek miał dobry start i porwał tłumy, więc teraz każdy go słucha.
    Czytam w internecie opinie na temat niego i widzę:

    “Wyobraź sobie, że każdy ma stosunek do ludzi taki jak on”

    Strach pomyśleć co by było, gdyby to zdanie było prawdą.
    Szalom!

    1. Franciszek miał wyreżyserowany dobry start,by własnie teraz inni go słuchali.Jest coraz gorzej z mysleniem ludzi,dają sie programowac niczym za przeproszeniem bydło.
     PS.
     Czy widzieliście ,iż w najdłuzszym psalmie 119 w 90-tym wersecie jest powiedziane,że ziemia stoi,i to zadna przenosnia?!Psalm dawidowy pisany z natchnienia D.Sw.
     Mówi Wam to cóś?

 2. Cooper miał rację, chcą stworzyć w świadomości ludzi “zagrozenie” zmianami klimatycznymi, aby zdobywać więcej socjalistycznej władzy.
  Tak jak watykan duchowo – zwalcza wolność (prywatność) interpretacji Biblii (na podstawie…2 wersetów wyciągniętych z kontekstu!) – taki socjalizm religijny hehe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: