Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

666 już na państwowej Poczcie Polskiej

Fotke przesłał mi Jacek z weekendowego zjazdu.

666napoczciepolskiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie mniej jednak w potopie owego numeru z apokalipsy będę publikował każdy nowy fakt, miejsce z liczba bestii

 

ap13

(18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

Jeśli będzie porwanie, to pozostawieni będą wiedzieli kim jest bestia i od kiedy wciągali ludzi w swój system przygotowując do tego co nadejść miało.

2 komentarze

Add a Comment
  1. Set (syn Adama)[edytuj]
    Set, hebr. שת Szet – trzeci, po Kainie i Ablu, syn Adama i Ewy, ojciec Enosza. Zapoczątkował on ród Setytów, z którego wywodzić się miała cała ludzkość ocalała po potopie.

    Według rodowodu przedstawionego w Ewangelii według św. Łukasza Set jest bezpośrednim przodkiem Jezusa Chrystusa[1]. Stara legenda judeo-chrześcijańska[2] przedstawia go jako troskliwego, mądrego i posłusznego, który rekompensował rodzicom stratę po Kainie i Ablu. Otrzymał on pewnego dnia wizję od Boga o zbawieniu ludzkości z grzechu Adama i Ewy, po czym Bóg podarował mu trzy nasionka. Po zasadzeniu ich wyrosło z nich m.in. drzewo, które ścięto do zrobienia krzyża dla Jezusa Chrystusa.

    Quote-alpha.png Adam jeszcze raz zbliżył się do swej żony i ta urodziła mu syna, któremu dała imię Set, gdyż – jak mówiła – dał mi Bóg potomka innego w zamian za Abla, którego zabił Kain[3].
    Quote-alpha.png Gdy Adam miał sto trzydzieści lat, urodził mu się syn, podobny do niego jako jego obraz i dał mu na imię Set. A po urodzeniu Seta żył Adam osiemset lat i miał synów oraz córki. Ogólna liczba lat, które Adam przeżył, była dziewięćset trzydzieści. I umarł. Gdy Set miał sto pięć lat, urodził mu się syn Enosz. A po urodzeniu się Enosza żył osiemset siedem lat i miał synów oraz córki. I umarł Set przeżywszy ogółem dziewięćset dwanaście lat[4].a może sześc\-Set \ sześdziesiąt sześć,może warto Piotrze przeanalizować.

  2. 666 – w kontekście jedzenia – w analizach Mark często przewija się symbol czerwonej tabletki (z matriksa) – oznacza oszustwo, możliwe że to coś w rodzaju nowej EUcharystii, połączonej ze znamieniem czy coś..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: