Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Przyjście Mesjasza jest bliskie,” powiedział wpływowy rabin Izraela

Rabin Chaim Kanievsky jest jednym z najwyższych władz ultra-ortodoksyjnego judaizmu. Jego najnowsze wiadomości są jasne i jednoznaczne: przyjście Mesjasza jest nieuchronne. Prosi, żeby wszyscy Żydzi powrócili do Izraela jak najszybciej. Połączenie jest duchowe działaniem, które oznacza przyjście Mesjasza żydowskiego.

On powtórzył pisma rabina Icchaka Ben Cwi, który pisze obszernie o końcu czasów.

Istnieje kilku Rabinów, którzy zaczęli spierać się w ostatnich latach, że prorocze znaki są jasne.

Kanievsky, zarządził, że jest to “micwa Dioraita”, czyli biblijna mandat do Izraela teraz. Widzi wiele stron informacyjnych spodziewać ubiegłego lata wojny w Strefie Gazy i na czas przyjścia Mesjasza byłoby “Koniec roku off.”

Obecna luka w żydowskim roku kalendarzowym kończy 29 Elul, który dla reszty świata będzie sobota, 12 września 2015.

Istnieją doniesienia o odpowiedzi na wezwanie rabina Kanievsky w różnych społeczności na całym świecie, głównie w Stanach Zjednoczonych.

Żydzi powrócą masowo do Izraela

Żydzi z Francji zaczęli napływać masowo do Izraela w tym roku, zainspirowany zaproszenie premiera Izraela Netanjahu. W ostatnich latach, 7000 francuscy Żydzi powrócili do Izraela. Ministerstwo oczekuje absorpcji imigrantów tego lata ponad 3000 francuskich Żydów.

Niektóre specjalizuje się w badaniu proroctw chrześcijanie zauważyli, że we wrześniu będzie miesiącu, że przyniesie “znaki na niebie”. Na 13 nie będzie częściowe zaćmienie Słońca, co zbiegło się z rozpoczęciem “Święto Trąbek”.

W dniu 23 czerwca, w czasie Święta Namiotów, będzie ono miało miejsce zjawisko SuperLuna – Księżyc będzie tak blisko Ziemi, jak nigdy nie było i będzie czwartym krwi Księżyc.

Mark teolog i pastor Biltz, został dając wykłady na całym świecie mówi o wyraźnych oznak pozostawionych przez Boga w niebie i na ziemi. Pojawienie się “Krwawego Księżyca pierwszego” Wielkanoc w 2014 roku, zapoczątkował proroczym spełnienia.

Teolog spędził rok studiów żydowskich potomków, jak w przepowiedni na temat słońca i księżyca z Księgi Rodzaju, w której mówi Biblia gwiazdy na niebie służyć “dla znaków i pór roku.”

“Hebrajski termin oznacza, że ​​nie jest to tylko znak, ale znak Jego przyjścia,” mówi. Biltz stwierdza również, że słowo tłumaczone jako “stacje” ma znaczenie “jakiś czas”, który zostanie ustalone przez strony posiadania Boga w Starym Testamencie i postępuj zgodnie z przyjętym przez Żydów kalendarzem księżycowym “

Updated: 8 lipca 2015 — 08:29

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Przemyslaw Mach

  Prawdziwy mesjasz przyjdzie dopiero wtedy kiedy ujawni się syn zatracejia fałszywy mesjasz oni tak na prawdę czekają na swojego mesjasza czyli Pana Szatana

 2. Mała, skromna prośba Detektywie, może i innym się zda: mógłbyś dawać źródło artykułu, link? Niektórym może być łatwiej czytać oryginał niż wersję z translatora. 🙂

  1. zazwyczaj daje ale owo źródło jest akurat hiszpańskie 🙂

   1. Na twitterze Temple Institute pojawiła się informacja, że mają jakaś “ekscytującą” informacje do przekazania 12 lipca, choć szczerze zbytniego zainteresowania tym nie ma https://twitter.com/TempleInstitute/status/618532817345982464

 3. Miło mi to czytać:)!Jest to bowiem potwierdzenie tego co,nie spadajcie z krzeseł widziałam,i słyszałam…Moje życie jest inne,w tym sensie ,że żyję inaczej,można by powiedzieć jak Henoch,i widzę podobnież jak Miriam,na kilka lat przed tym co miało się wydarzyć zobaczyłam Kościół chrześcijański w Jerozolimie,w którym ściągnięto wszystkie krzyże(powodowało to trwogę-zostały tylko cienie na ścianach),na czas remontu-odnowy,była noc- powiedziano mi,że tam w nocy straszy i istotnie,tak było…W środkach masowego przekazu podawano później,że zdobyte miejscowości mają zamieniane kościoły w Meczety…To tam stanie się to wszystko…później przed ponownym zalewem w Syrii,pośrodku pola bitwy widzę postać w bieli nieskazitelnej z włócznią..?Widać było tylko środek…wyprowadzał ludzi,za tydzień przekazy inf.obwieszczają mi o nowych walkach w tym rejonie i następnych przybywających uchodźcach…Pamiętam słowa:”Ja wrócę”…już niedługo…obecnie trwają walki praktycznie bratobójcze w regionie Syrii,ponieważ Muzułmanie pochodzą od jednego i tego samego ojca co i Żydzi…cała historia wynika ,z tych pradziejów,wygnania na pustynię matki i syna…,co spowodowało tą nienawiść…To wszystko naprawdę się dzieje,a najgorsze jest to,że niewielu ten fakt dostrzega,powiedziane jest,że lepiej uwierzyć,niż doświadczyć…Tak ,jak wielu idzie w zaparte ze Smoleńskiem…by trzeba długo pisać…dla mnie to bardzo szczególne doznania-osobistej relacji z tym co niecodzienne,nie dla wszystkich zrozumiałe…

  1. Przepraszam,za składnię i oględność powyższej wypowiedzi,ale mi muli komputer-niestety…

 4. A może teraz ma być podobnie jak 2000 lat temu.I to teraz wierzący w Jezusa Chrystusa nie rozpoznają go.W historii jest tak że coś wydarzy się ponownie i to może być nasz egzamin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: