Dziękuję Julce za tłumaczenie 😉

 

“Terminator Genesis jest rzeczywistym ostrzeżeniem dla śpiącego świata, prowokującym nas do obudzenia się i zajęcia się tym.

 

„A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.” Objawienie 16:14

 

Zacznę od tego, że nie jest to typowa recenzja filmowa. Ostatniej nocy poszedłem z dziećmi zobaczyć “Terminatora Genisys” z Arnoldem Schwarzeneggerem i tak jak oczekiwaliśmy był to pełen akcji thriller. Ale wiadomość zawarta w fabule była bardziej interesująca niż film sam w sobie. Terminator Genisys jest rzeczywistą wiadomością od Nowego Porządku Świata i jest „wkrótce w kinach (blisko ciebie)” jak mówi stare powiedzenie. Terminator Genisys jest ostrzeżeniem dla śpiącego świata, prowokującym nas do obudzenia się i zajęcia się tym.

genisys-is-skynet-one-world-government-new-order-arnold-schwarzenegger-terminator-end-times-bible-prophecy

 

Fabuła: John Connor wysyła Kyle Reese do przeszłości, aby chronił Sarah Connor, ale kiedy przybywa do 1984, nic nie jest tak jak spodziewał się, że będzie. Dodać Arnolda i niech zabawa się zacznie. To jest, co większość ludzi zobaczy, kiedy będą oglądać film. Ale pozwólcie, że powiem, co zobaczyłem wczoraj w nocy

 

Genesis w filmie jest aplikacją, najbardziej znaną na świecie i działa na założeniu, że Internet będzie używany jako wszechwidzące oko śledzące wszystko co widzimy, mówimy i robimy. Oferuje wygodę i bezpieczeństwo w świecie podłączonym do sieci. Ludzie nie wiedzą jednak, że Gensys to nie Genesis, to SkyNet, watchdog(system wykrywający błędne działania systemu) złych maszyn, który zostanie użyty do zniewolenia ludzkości, kiedy wszyscy ludzie podłączą się do niego. Ludzie nie widzą nic więcej niż fajną technologię i korzyści, chcąc jak najszybciej ją zdobyć, pospiesznie podłączając się do aplikacji Genisys, wiecie jak się to kończy.

 

„On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.” Objawienie 13:16,17

 

Aplikacja Genesis to coś więcej niż wygoda, to System Jednego Świata i jeśli pozostaniesz poza nim nie będziesz mógł kupować, sprzedawać ani komunikować się z resztą społeczeństwa. Czy coś ci to przypomina? To brzmi jak nasz współczesny świat. Pędzimy na złamanie karku przyjmując nowe technologie, których nawet nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Zły system SkyNet z Terminatora to dokładny stan Internetu w 2015. Kiedy wszyscy w pełni i dobrowolnie podłączymy się, system przestanie być dobrowolny. Dotrze do zenitu w Znaku Bestii, podczas rządów Antychrysta po Porwaniu Kościoła.

 

Stwórca Facebook’a Mark Zuckberg powiedział, że z rozwojem technologii przewiduje zaprzestanie używania smartfonów i komputerów w zamian za porozumiewanie się ze sobą za pomocą mocy naszych umysłów. „Wierzę, że pewnego dnia będziemy w stanie przesyłać pełne, bogate myśli wprost do innych osób wykorzystując technologię” powiedział „Będziesz mógł pomyśleć o czymś, a twoi przyjaciele będą w stanie od razu się o tym dowiedzieć, jeśli będziesz chciał. To będzie ostateczna technologia komunikacyjna” źródło

 

Wow, czy zrozumieliście? Jeśli „przestaniemy używać smartfonów i komputerów” jak będziemy się ze sobą komunikować? To, czego nie mówi to to, że będzie to możliwe przez chipy wszczepione w nasze ciała, dokładnie jak opisane w Objawieniu 13.

 

Facebook i Google będą dwoma głównymi uczestnikami czasów końca.

 

Jeśli myślicie, że przesadzam przemyślcie następujące fakty: Facebook został stworzony w 2004 jako strona hakerska do „oceniania gorących dziewczyn”. W 2015 Facebook jest największą światowa stroną, przekazującą nasze wszystkie informacje do CIA i FBI, tworzącą wirtualny rzeczywisty fantastyczny świat, jaki widzimy w filmach i ma zamiar wypuścić flotę dronów, które będą okrążać ziemię. Google zaczął w 1998 jako wyszukiwarka dla maniaków komputerowych stworzona przez maniaków komputerowych. Ich strona główna wyglądała i nadal wygląda jak niewinne kreskówki i rysunki. Ale Google jest największym dostawcą maszyn dla US Military i największym producentem militarnych robotów. Sfotografowali i stworzyli również mapy całego świata i połączyli to z satelitami. Nie ma już kryjówek. Rozwinęli również technologię cyborgów i niedawno zakupili Nest, firmę, która będzie monitorować twój dom z wewnątrz przez inteligentne urządzenia połączone z Internetem. Ostatnio przeznaczyli miliony na rozwój mikrochipów, które będą mogli wszczepić w twój mózg. Jesteś ze mną?

 

Terminator Genesis jest przyszłością, naszą przyszłością. Biblia mówi, że skończy się to dla nas tak samo jak skończyło się dla ludzi w filmie, system jest zły i zwróci się przeciwko nam. Cofnij i przeczytaj jeszcze raz cytat Zuckberga dotyczący używania technologii to czytania sobie nawzajem w myślach, komunikacji przez telepatię. Tydzień temu robot zabił pracownika w fabryce Volkswagen w Niemczech. Nie czekaj na przyszłość, już tu jest i jest przeciwko wam.

 

Idź i zobacz Terminator Genesis Genesis, kiedy wrócisz do domu przeczytaj Objawienie z Biblii. To czas na pobudką…

 

…czy jesteś gotowy na to, co nadchodzi?