Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiadomość NWO zawarta w “Terminatorze Genisys” Ujawnia Światowy Plan

Dziękuję Julce za tłumaczenie 😉

 

“Terminator Genesis jest rzeczywistym ostrzeżeniem dla śpiącego świata, prowokującym nas do obudzenia się i zajęcia się tym.

 

„A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.” Objawienie 16:14

 

Zacznę od tego, że nie jest to typowa recenzja filmowa. Ostatniej nocy poszedłem z dziećmi zobaczyć “Terminatora Genisys” z Arnoldem Schwarzeneggerem i tak jak oczekiwaliśmy był to pełen akcji thriller. Ale wiadomość zawarta w fabule była bardziej interesująca niż film sam w sobie. Terminator Genisys jest rzeczywistą wiadomością od Nowego Porządku Świata i jest „wkrótce w kinach (blisko ciebie)” jak mówi stare powiedzenie. Terminator Genisys jest ostrzeżeniem dla śpiącego świata, prowokującym nas do obudzenia się i zajęcia się tym.

genisys-is-skynet-one-world-government-new-order-arnold-schwarzenegger-terminator-end-times-bible-prophecy

 

Fabuła: John Connor wysyła Kyle Reese do przeszłości, aby chronił Sarah Connor, ale kiedy przybywa do 1984, nic nie jest tak jak spodziewał się, że będzie. Dodać Arnolda i niech zabawa się zacznie. To jest, co większość ludzi zobaczy, kiedy będą oglądać film. Ale pozwólcie, że powiem, co zobaczyłem wczoraj w nocy

 

Genesis w filmie jest aplikacją, najbardziej znaną na świecie i działa na założeniu, że Internet będzie używany jako wszechwidzące oko śledzące wszystko co widzimy, mówimy i robimy. Oferuje wygodę i bezpieczeństwo w świecie podłączonym do sieci. Ludzie nie wiedzą jednak, że Gensys to nie Genesis, to SkyNet, watchdog(system wykrywający błędne działania systemu) złych maszyn, który zostanie użyty do zniewolenia ludzkości, kiedy wszyscy ludzie podłączą się do niego. Ludzie nie widzą nic więcej niż fajną technologię i korzyści, chcąc jak najszybciej ją zdobyć, pospiesznie podłączając się do aplikacji Genisys, wiecie jak się to kończy.

 

„On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.” Objawienie 13:16,17

 

Aplikacja Genesis to coś więcej niż wygoda, to System Jednego Świata i jeśli pozostaniesz poza nim nie będziesz mógł kupować, sprzedawać ani komunikować się z resztą społeczeństwa. Czy coś ci to przypomina? To brzmi jak nasz współczesny świat. Pędzimy na złamanie karku przyjmując nowe technologie, których nawet nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Zły system SkyNet z Terminatora to dokładny stan Internetu w 2015. Kiedy wszyscy w pełni i dobrowolnie podłączymy się, system przestanie być dobrowolny. Dotrze do zenitu w Znaku Bestii, podczas rządów Antychrysta po Porwaniu Kościoła.

 

Stwórca Facebook’a Mark Zuckberg powiedział, że z rozwojem technologii przewiduje zaprzestanie używania smartfonów i komputerów w zamian za porozumiewanie się ze sobą za pomocą mocy naszych umysłów. „Wierzę, że pewnego dnia będziemy w stanie przesyłać pełne, bogate myśli wprost do innych osób wykorzystując technologię” powiedział „Będziesz mógł pomyśleć o czymś, a twoi przyjaciele będą w stanie od razu się o tym dowiedzieć, jeśli będziesz chciał. To będzie ostateczna technologia komunikacyjna” źródło

 

Wow, czy zrozumieliście? Jeśli „przestaniemy używać smartfonów i komputerów” jak będziemy się ze sobą komunikować? To, czego nie mówi to to, że będzie to możliwe przez chipy wszczepione w nasze ciała, dokładnie jak opisane w Objawieniu 13.

 

Facebook i Google będą dwoma głównymi uczestnikami czasów końca.

 

Jeśli myślicie, że przesadzam przemyślcie następujące fakty: Facebook został stworzony w 2004 jako strona hakerska do „oceniania gorących dziewczyn”. W 2015 Facebook jest największą światowa stroną, przekazującą nasze wszystkie informacje do CIA i FBI, tworzącą wirtualny rzeczywisty fantastyczny świat, jaki widzimy w filmach i ma zamiar wypuścić flotę dronów, które będą okrążać ziemię. Google zaczął w 1998 jako wyszukiwarka dla maniaków komputerowych stworzona przez maniaków komputerowych. Ich strona główna wyglądała i nadal wygląda jak niewinne kreskówki i rysunki. Ale Google jest największym dostawcą maszyn dla US Military i największym producentem militarnych robotów. Sfotografowali i stworzyli również mapy całego świata i połączyli to z satelitami. Nie ma już kryjówek. Rozwinęli również technologię cyborgów i niedawno zakupili Nest, firmę, która będzie monitorować twój dom z wewnątrz przez inteligentne urządzenia połączone z Internetem. Ostatnio przeznaczyli miliony na rozwój mikrochipów, które będą mogli wszczepić w twój mózg. Jesteś ze mną?

 

Terminator Genesis jest przyszłością, naszą przyszłością. Biblia mówi, że skończy się to dla nas tak samo jak skończyło się dla ludzi w filmie, system jest zły i zwróci się przeciwko nam. Cofnij i przeczytaj jeszcze raz cytat Zuckberga dotyczący używania technologii to czytania sobie nawzajem w myślach, komunikacji przez telepatię. Tydzień temu robot zabił pracownika w fabryce Volkswagen w Niemczech. Nie czekaj na przyszłość, już tu jest i jest przeciwko wam.

 

Idź i zobacz Terminator Genesis Genesis, kiedy wrócisz do domu przeczytaj Objawienie z Biblii. To czas na pobudką…

 

…czy jesteś gotowy na to, co nadchodzi?

 

Updated: 8 lipca 2015 — 08:18

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Przemyslaw Mach

  idę w sobotę na ten film przekonałeś mnie ale będę oglądać go po to żeby zobaczyć od strony technicznej jak to wszystko będzie funkcjonować dzięki braci za artykuł ale co do pochwycenia to uważam troszkę inaczej niż ty pozdrawiam

 2. Transhumanizm w filmach. Automata [2014] https://youtu.be/abHk3lnlJDQ.

 3. Programy Ludzkiego Avatara w NASA i DARPA https://youtu.be/zTtfvReiGwI.

 4. Po to są te “pompowane” wielkie korporacje – żeby najpierw zmonopolizować rynek i potem przemycać określone treści.
  Zobaczcie np google doodle dzisiejsze – bohaterem jest… cyborg z małym rogiem na głowie.

  1. Dodatkowo jak się to włączy i robi ten film, to jest tam okrągły potwór z wielkim okiem, a dookoła ma małe oczy…

   1. Jest nawet widoczny od razu po lewej z tyłu

 5. Pigułka z mikrochipem i e-tatuaż – pierwszy etap Transhumanizmu. https://youtu.be/sdMmXeZTPck.

 6. W piramidzie skynetu jest Y – hebrajskie waw – wartość liczbowa – 6

 7. Poznanie Prawdy

  Dobrze określa to m.in termin resocjalizacja.
  Resocjalizacja – proces modyfikacji osobowości jednostki społecznej w celu przystosowania jej do życia w danej zbiorowości, a w węższym rozumieniu w społeczeństwie. Polega on na tym, iż poprzez odpowiednie zabiegi kształtuje się u tej jednostki normy społeczne i wartości, których nie miała ona możliwości przyswoić wcześniej w trakcie socjalizacji. Celem resocjalizacji jest jednocześnie spowodowanie, iż rezygnuje ona z przyswojonych do tej pory reguł działania stających w sprzeczności z systemem aksjonormatywnym tej zbiorowości.

  W każdym społeczeństwie istnieją odpowiednie instytucje, dzięki którym może odbywać się resocjalizacja. Funkcję osób dokonujących resocjalizacji mogą pełnić zarówno szamani, księża, pedagodzy jak i psychologowie, w zależności od typu zbiorowości, do której należy jednostka. Sama resocjalizacja może odbywać się na terenie więzienia, w zakładach poprawczych, lecz także w szkole, rodzinie czy w zakładzie pracy.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Resocjalizacja

 8. www – to szósta litera w alfabecie hebrajskim, czyli wpisujecie 666, bowiem wszelka elektronika (tak uważam) nie jest w ogóle potrzebna człowiekowi do życia. Ma s(z)yna, czyli sztucznego. Mechanizmy nie mają duszy, nie czują nic. Myślę, że one właśnie będą grały główną rolę w ostatnich dniach. Oczywiście spowoduje to wielką kontrolę oraz upadek człowieka…

  1. brak uczuć to zaraza tych czasów. Ludzie są jak zaprogramowani. Mają za to fałszywe uczucia. Rozczulają się kiedy w serialu a la brazylijskim bohaterka niczym Isaura jest niewolnicą u Leoncia, lub w “MOdzie na sukces” dowiemy się, że pozytywna bohaterka miała dziecko z innym. Kiedy jednak przyjdzie rzeczywistość te same osoby są chłodne jak królowa śniegu.

   Dodajemy do tego nowoczesne technologie dla dzieci: Xbox, tablety i już wiemy co czeka ludzi poddających się temu światu. To jest zaraza, bagno, szambo kulturowe.

   1. Poznanie Prawdy

    Wszystko to co się dzieje jest bardzo dziwne.
    Np. tego typu filmy, informacje jak poniżej. Wg. nich Biblia to księga stworzona przez ludzi o niskich wibracjach ego etc. Swoją drogą świetna otoczka! Jak to pięknie, inteligentnie brzmi! Tylko to wszystko jest odwróceniem. Jak można nie widzieć w tym zwiedzenia, jak?! I coraz więcej osób w to wierzy. To się nazywa odrzucenie Biblii, przyjęcie teorii o reinkarnacji i ewolucji człowieka, itp.

    Np. poniższy film zwodniczy:

    1. to są bajki new age, ciekawe że ci ludzie negują dosłowność i Boga Biblii (Najwyższego Ducha) a sami kojarzą się i epatują rozmytą duchowością wschodu – gdzie masz wielu bożków, czy bożka z siebie i swojego wyższego “ja”, vigilant mario – “czujny chrześcijanin” siedział w new age (trenował jogę) – rozwalił new age w paru ciekawych video, warto obejrzec

 9. Przepraszam za ponowny post. Miałem na myśli literę vav, albo waw. To samo na temat energetyka MOON STAR, czyli monster. Ta sama litera, czyli trzy szóstki.

  Pozdrawiam

  1. Moon star? Osobiście nie doszukiwałbym się tam rzeczy, których tam nie ma, chyba, że o czymś nie wiem. Monster sam w sobie oznacza potwora i przy wiadomym vav-vav-vav daje nam po prostu ekwiwalent bestia 666.

   Podobnie niektórzy ludzie dopasowują sobie do tzw. YOLO skrót “youth obeying lucifer’s orders” (“młodzież słuchająca rozkazów lucyfera”).
   Jest to komiczne i smutne, bo nie widzą wtedy że samo YOLO (“żyjesz tylko raz”) jest już przekazem satanistycznym i nie trzeba zbyt wiele tu doprawiać

 10. Avengers Age of Ultron – a tam pokój za naszych, niby nic a tam przywołują potop i Noego i wgl oni z nami w coś graja.

 11. Mikrochipy RFID w banknotach Euro [PL] https://youtu.be/3k-9iOoFass.

 12. Najgłupszym z pogan się takie rzeczy podobają, ale czy myślicie, że np. New Age’owcy lub inni neopoganie za tym pójdą, za transhumanizmem? Nie. I dlatego to antychrysta ‘wyzwoli’ ludzi od tego systemu i transhumanizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: