Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastorowie Planują protest wobec odsłonięcia Pomnika Szatana w Detroit.

Pasterze Zaplanuj Protest Pomnik Odsłonięcie Satanic w Detroit

Niestety, ale z translatora:

 

 

DETROIT, Mich. – grupa pastorów w Detroit zamiar protestować przed odsłonięciem pomnika satanistycznego w tym miesiącu, który miał być umieszczony obok pomnika dziesięciu przykazań na terenie Kapitol stanu budynku.

Jak wcześniej informowaliśmy , nowojorski Satanic Temple wydał komunikat prasowy o swoich zamiarach w 2013 roku w następstwie złożenia pozwu przez Amerykańskiej Unii Wolności Obywatelskich (ACLU), który stwierdził, że obecność dziesięciu przykazań wyświetlić na własność rządu naruszone § Ustanowienie Konstytucji Stanów Zjednoczonych.

Satanic Temple powiedział, że oferowane do oddania posąg Baphomet być umieszczony blisko ekranu dziesięciu przykazań, aby “uspokoić obawy ACLU.”

Pomnik będzie służyć jako latarnia wzywającej do współczucia i empatii wśród

wszystkich żywych stworzeń,” wyjaśnił rzecznik Lucien Greaves w swoim wniosku do Komisji Ochrony Oklahoma Capitol. “Pomnik będzie miał również funkcjonalny cel jak krzesło, gdzie ludzie w każdym wieku mogą siedzieć na kolanach szatana inspiracji i kontemplacji.”

David Bullock, pastor Kościoła baptystów Greater St. Matthew, jeden z organizatorów imprezy licznika, które odbędzie się tego samego dnia.

“To nie jest nawet prawdziwa religia, w mojej ocenie,” Bullock powiedział lokalnej stacji telewizyjnej WWJ. “Oni przynoszą posąg Baphomet do miasta Detroit docenieniem, podnosząc szatana.”

“Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy w mieście, w którym walczymy przeciwko przemocy i walki z problemami gospodarczymi i bezrobocie i kryzys, jest woda pomnik poświęcony Szatana prawej centrum,” powiedział.

Bullock zaprasza innych chrześcijan, by przyłączyć się do protestu przeciw. Pastor skontaktował się również właściciele hurtowni Berta do żądania impreza Baphomet być anulowane.

Satanic Temple również obawy, w grudniu ubiegłego roku, kiedy została ona pozwolenie na wzniesienie jego “snaketivity scenę” w pobliżu szopki na terenie Capitol Michigan. Pomnik opisywany węża owiniętego wokół Satanic krzyża, z wężem oferuje książki “Revolt of Angels” w prezencie.

Według metra Times, a niektórzy myślą Świątynię Satanic faktycznie zwolennikami ateizmu, grupa mówi, że charakterystyka jest nieprawidłowy.

“Uważamy się nieteistycznych sataniści,” powiedział rzecznik Jex Blackmore gniazdko. “Ateiści nie uważają się za część religii. Nie-teiści mają religii, ale bez Boga. To jest różnica. ”

“Tylko tyle, ile mamy ludzi, którzy myślą, że jesteśmy do biblijnej koncepcji szatana, mamy ludzi, którzy myślą, że jesteśmy po prostu udając satanistów, a nie prawdziwie satanistów czy cokolwiek powiesz. Nieteistycznych Satanizm jest częścią nowoczesnego satanizmu. Jest to błędne przekonanie, że będziemy walczyć dużo, że staramy się roz

 

źródło: http://christiannews.net/2015/07/07/pastors-plan-to-protest-unveiling-of-satanic-statue-in-detroit/

 

Updated: 7 lipca 2015 — 23:44

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: