Polska firma stworzyła holograficzny wyświetlacz 3D rodem z filmów Sci-Fi.

Polska firma stworzyła holograficzny wyświetlacz 3D rodem z filmów S-F

 

“”

 

Foto i tekst: http://innpoland.pl/117963,polska-firma-stworzyla-holograficzny-wyswietlacz-3d-rodem-z-filmow-s-f-mozna-w-nim-manipulowac-obrazem

 

Polska firma stworzyła holograficzny wyświetlacz 3D rodem z filmów S-F Laboratorium Przetwarzania Obrazu i Dźwięku

Gdańska firma opracowała nową technikę umożliwiającą wyświetlanie obrazu 3D bez potrzeby używania specjalnych okularów i hełmów. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w interaktywny interfejs, który pozwala na manipulowanie wyświetlanymi obiektami w czasie rzeczywistym. Takiej technologii obecnie nie stosuje się nigdzie na świecie.

ADVERTISEMENT

Opracowany system powstał w gdańskim Laboratorium Przetwarzania Obrazu i Dźwięku (LPOD). Jest eterycznym ekranem, który działa dzięki zsynchronizowaniu obrazu nagrania z kamery z uruchomioną aplikacją i przesłania odpowiedniego obrazu dla każdej z gałek ocznych. Urządzenie zapewnia wyświetlanie obrazu 3D i interaktywnego interfejsu bez potrzeby używania specjalnych okularów czy hełmów. Jeden lub kilku obserwatorów indywidualnie może śledzić w czasie rzeczywistym obrazy z różnych stron urządzenia.”

About The Author

8 komentarzy

 1. kesja

  Wrzucą potem np. na niebo przyjście “Pana Jezusa”i mamy zwiedzenie. Czy się nie da?

  Odpowiedz
 2. Przemyslaw Mach

  wszystko się da Pentagon w stanach robi narzut na niebie i wyświetla twarze kosmitów czy statki kosmiczne ale wiele rzeczy na niebie robią istoty duchowe które się materializują w filmie tranformers zostało to dobrze z obrazowane w jaki sposób działają

  Odpowiedz
 3. adi

  Oculusy do tego, coraz bardziej REALISTYCZNIE wyglądający wirtual – gry, pornusy etc – będzie coraz gorzej.
  Chcą żeby ludzie zatracali się w wirtualnej rzeczywistości (nawet w grach PC są wstawki symboliki okultystycznej), mieli mniejsze poczucie realizmu.

  Odpowiedz
 4. adi

  Żeby się ateiści nie podniecali za bardzo to może trzeba przypomnieć – taki wyświetlacz 3D istnieje już w stworzeniu – nasza wyobraźnia…

  Odpowiedz
  • adi

   dosłownie “synagoga szatana”,
   tylko że to jest bardziej skomplikowane, katoliccy poszukiwacze prawdy (wyznajacy błędną teologię zastępstwa – ze kościół już na zawsze zastąpił Izrael) często zwalają wszystko na żydów – ale oni sami są podzieleni i nie wszyscy nawet popierają państwo Izrael.

   Odpowiedz
 5. adi

  Znowu: zauważcie – za tym stoi branża IT – przyjrzyjcie się obrazowi słynnej talii kart illuminati pokazujacej metody działania przeciwnika: http://www.sjgames.com/illuminati/mad/img/cover_lg.jpg

  ten klaun – IT – http://www.breakingnews.ie/media/images/z/zzzNorthamptonClownIT_large.jpg

  IT animul eye – ” to coś” – http://www.sjgames.com/illuminati/mad/img/cover_lg.jpg jest na górze, szczycie piramidy i lawiruje czerwoną i niebieska stroną, potem złazi na dół gdzie jest.. złoty idol cielec i po prawej orzeł z powstałym zmarłym… coś wam to przypomina? daniela 12?

  Odpowiedz
  • adi

   “Technologia informacyjna, infotechnologia[1] (ang. information technology, IT) – całokształt zagadnień, metod, środków i działań związanych z przetwarzaniem informacji.
   Stanowi połączenie zastosowań informatyki i telekomunikacji, obejmuje również sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie, a także narzędzia i inne technologie związane ze zbieraniem,przetwarzaniem, przesyłaniem, przechowywaniem, zabezpieczaniem i prezentowaniem informacji[2][3]. Dostarcza ona użytkownikowi narzędzia, za pomocą których może on pozyskiwać informacje, selekcjonować je, analizować, przetwarzać, gromadzić, zarządzać i przekazywać innym ludziom.”

   IT -bestia- kłamca-zmieniajacy maski klaun – zarządza informacją.

   Symbolizm śmieszny ale biblijnie uzasadniony.

   Marek mówi że wola Boża jest jak siła, magia ustawiajaca rzeczy tak jak chce, mimo woli ludzkiej. I to naprawdę widać.

   Odpowiedz

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ankieta

Czy cieszysz się jak Twoim sąsiadom i znajomym się powodzi?

Wyniki głosowania

Loading ... Loading ...

Kobieta jadąca na bestii

Kategorie

Udostępnij

Wiek Ziemi

%d bloggers like this: