Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Godna uwagi postawa Kościoła Reformowanego ws homomałżeństw.

“Odpowiedź naszych kościołów reformowanych (CREC) na decyzję Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

 

Odpowiedź naszych kościołów reformowanych (CREC) na decyzję Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

W świetle decyzji podjętej przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych Wspólnota Ewangelicznych Kościołów Reformowanych (Communion of Reformed Evangelical Churches, CREC) wydaje niniejsze OŚWIADCZENIE.

Wszystkie różnorodne przejawy transgresywnej seksualności czczone obecnie w naszej kulturze, a teraz również przez najwyższy sąd w kraju, są niezgodne z Bożym projektem dla ludzkiej seksualności, a zatem grzeszne w Bożych oczach.

Kiedykolwiek ludzie w arogancki sposób rzucają wyzwanie świętym Bożym standardom dla seksualności – starając się nauczać czegoś przeciwnego wobec prawd, które, Bóg przekazał nam w Swoim Słowie – na próżno próbują czynić coś, co znajduje się poza ich uprawnieniami. Nie możemy nadawać godności tam, gdzie Bóg jej nie nadaje, i nie możemy łączyć razem tego, co Bóg określił jako na zawsze oddzielone.

Ponieważ nasze kościoły (CREC) poddają się pełnemu i całkowitemu autorytetowi Pisma Świętego, akceptujemy naszą odpowiedzialność, aby docierać z prawdziwym współczuciem do tych, którzy zostali złapani w sidła tego seksualnego grzechu. Jednocześnie odmawiamy akceptacji fałszywego współczucia, które pozostawia mężczyzn i kobiety samych w ich grzechu i oznajmiamy, że Jezus Chrystus umarł i zmartwychwstał oraz błagamy wszystkie te osoby, aby zwróciły się do Pana Jezusa Chrystusa po odpuszczenie grzechów, tak jak zostały odpuszczone i nam.

W świetle tej decyzji, CREC wzywa przywódców Stanów Zjednoczonych, czy to wybranych czy mianowanych, przedstawicieli władz ustawodawczej, sądowniczej, wykonawczej, czy to na szczeblu lokalnym, czy krajowym, aby żałowali i pokutowali ze skandalicznego i aroganckiego grzechu próbowania definiowania rzeczywistości wbrew temu jak zdefiniował ją Bóg. W imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Pastor Douglas Wilson
Presiding Minister, CREC”

Updated: 2 lipca 2015 — 08:18

4 komentarze

Add a Comment
 1. Wyklęci przez krk – kalwini, bardziej biblijni niż “jedyny apostolski kościół” 😀 Predestynacja to tylko jedna z ich doktryn, ale nawet potocznie kalwin w katolickim kraju znaczy coś złego…

 2. Ostatnio naszła mnie taka nostalgia, odnośnie tęczy.
  Prawdopodobnie każdy z użytkowników tego forum wie, że tęcza jest znakiem przymierza Boga z ludźmi. Po potopie Bóg zawarł z ludźmi przymierze, kładąc łuk na obłoki, który znaczy że już nigdy nie będzie wód potopu na zniszczenie wszelkiego jestestwa.
  Skoro “geje” uczyniły sobie z tego logo, zatem jest to niestety jawne szyderstwo z Boga.
  Sądzę, że nie jest to przypadkowy znak, tylko wszystko jest misternie dobrane. Dlatego my ludzie, wierzący w Jezusa Chrystusa i Boga Ojca, nie powinniśmy być na to obojętni.

  Co ciekawe, nauka tłumaczy, że tęcza powstaje poprzez rozszczepienie i odbicie cząstek światła itd. Ale myśląc na chłopski rozum, podczas deszczu, niebo nie powinno być całe w kolorach tęczy a nie tylko wybrany fragment i to jeszcze w takiej konfiguracji…

  Och…my ludzie wszystko próbuje wyjaśnić w naukowy sposób, zapominając by chwalić Stworzyciela i jego Syna. Nigdy nie dotrzemy do “końca nauki” do poznania “uniwersalnej prawdy” bo za każdym odkryciem będzie kolejne i tak w nieskończoność.

  Skupmy się na naśladowaniu Jezusa Chrystusa i jego nauce, bo to jest droga która powinniśmy kroczyć.

  1. Ta tęcza którą stworzył Bóg posiada siedem kolorów dla tego jest doskonała sama w sobie ta którą wykorzystują ludzie ma tylko sześć kolorów i sama w sobie jest symbolem niedoskonałości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: