Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Watykan chce zabrać Żydom wzgórze świątynne.

pope-francis-vatican-wants-temple-mount-old-city-jerusalem-taken-from-jews-given-to-palestinians

 

Z translatora:

 

Watykan podpisał traktat pokojowy i dał oficjalne uznanie dla państwa Palestyny.

W 2000 roku, przemawiając w meczecie w Ramallah trzymanego palestyńskiego, Jaser Arafat powiedział: “Nikt nie zdoła nas usuwania z naszej ziemi, w tym Jerozolimy, a palestyńskie flagi będą latać od Wzgórza Świątynnego i od kościołów w Jerozolimie.” Arafat mógł powiedzieć, że dlatego, że zdobył poparcie Watykanu dla swojego terrorystycznej strategii. W dniu 26 czerwca 2015 roku, Watykan podpisał swój pierwszy układ z “państwem palestyńskim”. Jest to logiczny wniosek z długiej drogi.

 

Kiedy papież Jan Paweł II wstąpił na Wzgórze Świątynne w 2000 roku, do najświętszego miejsca judaizmu, nie został przyjęty przez izraelskich urzędników, ale przez przedstawicieli Autonomii Palestyńskiej i święty kompleks przystrojony w arabskie flagi. Uznanie papieża dla hegemonii islamskiej było ukryte. Zaznaczył on, że islam i chrześcijaństwo zastąpi judaizm i ma prawo do “dziedziczenia” swojeo świętego miejsca.

Od tego czasu, Stolica Apostolska na zajęcia stanowiska jako sojusznika szefów Autonomii Palestyńskiej w miejscu najbardziej świętych do narodu żydowskiego, stała się niemal faktem dokonanym .

Katolicki de-legitymizacja Izraela przechodzi przez wojny z Jerozolimy, a wojna z Jerozolimy przechodzi przez Wzgórza Świątynnego. Miejsce, gdzie Żydzi czcili przez setki lat i centralny punkt każdego praktykujących modlitwach Żyd jest pod atakiem od Watykanu.”

 

Mój komentarz:

 

Nierządnica ujeżdża bestię. Niebawem poznamy antychrysta.

Ew. Mateusza 24.15: „Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel- kto czyta, niech uważa.”

Dotyczy to Księgi Daniela 9.27, „I zawrze ścisłe przymierze z wieloma na jeden tydzień, w połowie tygodnia zniesie ofiary krwawe i z pokarmów. A w świątyni stanie obraz obrzydliwości, który sprawi spustoszenie, dopóki nie nadejdzie wyznaczony kres spustoszenia”

Jesteśmy kroczek przed Wielkim Uciskiem. Nie wiem kiedy on ędzie i nie szukam sensacji. Śledzę po prostu fakty. W mnie WU może się zacząć w tym roku jak i w 2017.
Updated: 1 lipca 2015 — 23:42

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Jakieś źródło tego artykułu?

  2. Rzeczywiście dzieje się, o wzgórzu świątynnym głośno od jakiegoś czasu, zbiega się t z uznaniem niezależnego państwa Palestyna. WU już o krok.

  3. Jerozolima należy do IZRAELA. I AMEN !!!!

    1. Czyli popieracie państwo stworzone przez Rothschildów?

      1. Albo nas- Izrael Boży 😉

  4. Rzecz w tym, że jak zwykle wszystko jest oparte na kłamstwie i to kłamstwie tak obszernym, że właściwie nie wiadomo jak bronić dotychczasowej quasi historycznej wiedzy. Otóż obecna Jerozolima wcale nie jest tą historyczną, co ponad wszelka wątpliwość udowodnili Fomienko i Nosowski, a ich tezę poparły prace izraelskich archeologów Szlomo Sanda i innych. Nigdy nie stała tam świątynia Salomona, tylko inna świątynia Heroda, której mizerną pozostałość Żydzi czczą do tej pory. Otóż obie konstrukcje znacznie różnią się nadal doskonale zachowanymi bardzo masywnymi, wykonanymi z megalitów fundamentami, których rozmiarów i planów nijak nie można pomylić. Naturalnym następstwem tego faktu jest inna równie żenująca sytuacja. Okazuje się, że miejsce kaźni Isusa oraz jego grób, też znajduje się w zupełnie innym miejscu zapomnianym przez katolików miejscu zwanym Yaros-lim gdzie znajduje się jego grób i biblijna góra Golgota na przeciwo wiadomej bramy wszystko to w pobliżu Konstantynopola zwanego historycznie duchową stolica Imperium oraz nawet obecnie zwanego Isus-tam-buł czego nadal kompletnie nie kojarzą wykiwani szatańską propagandą i licznymi manipulacjami żydzi, chrześcijanie i katolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: