Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ludzie są mieszanką świń i szympansów.

Do takiego stwierdzenia doszli “naukowcy”.

 

 

“Dr Eugene McCarthy wskazuje na cechy, które odróżniają nas od naczelnych
Mówi, że jedynymi zwierzętami , które również posiadają te cechy są świnie.

 

Zaskakujący wniosek został złożony przez Eugene McCarthy , który jest również jednym z największych na świecie autorytetów w hybrydyzacji u zwierząt .”

Podkreśla on, że podczas gdy ludzie mają wiele cech wspólnych z szympansami , mamy także wiele wyróżniających cech niespotykanych u innych naczelnych.”

 

Po zapoznaniu się z taką hipotezą ciężko traktować poważnie tzw autorytety. Osobiście już od kilku lat nie mam ani respektu do naukowców ani zaufania. To jest ideologiczna klika na usługach upadłego, tak samo jak przemysł muzyczny.

 

27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. Ks Rodz.

 

 

Może owi naukowcy pochodzą od świń i szympansów, ale nie my dzieci Boże.

Updated: 28 czerwca 2015 — 15:27

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Parszywe, podłe kłamstwo. To najlepiej obrazuje, w jak głębokiej pogardzie satanistyczne elity mają człowieka i komu tak naprawdę służą. Ich żałosna teoria ewolucyjna uwłacza Stwórcy Wszechświata.

 2. Mam dziwne wrażenie, że oni taką historyjke wymyślili nie tylko żeby drążyć swoje idiotyzmy, ale również dla chrześcijan zagubionych w tym świecie. Chodzi mi o ludzi wierzących, ale i akceptujących owe autorytety i dogmaty tego świata “naukowego”. Jakby pokazując, że skoro my jesteśmy połączeniem świni(zwierze nieczyste) i szympansa(zwierze najczęściej naśladujące człowieka a w dzisiejszym świecie występuje również jako wyśmianie istoty ludzkiej) to kim jest nasz Stwórca, który stworzył “człowieka na swój obraz”.

  1. Takie “rewelacje” będą coraz częściej…

  2. To może być też wstęp, przyzwyczajanie ludzi do koncepcji manipulacji genetycznych na takim poziomie, że powstają hybrydy, chimery. Tak jak miało to miejsce za czasów przedpotopowych, tak jeżeli nawet jeszcze w żadnym laboratorium nie powstają obrzydliwości takie jak na fotce w tym poście, to może być to tylko kwestia czasu. Myślę,że program hybrydyzacji może mieć naprawdę sporo wspólnego z działalnością upadłych. Ufo-historie z okaleczeniem bydła, czy relacje z uprowadzeń gdzie ewidentnie pobierano materiał genetyczny trudno zamieść pod dywan. W kontekście Pisma to wszystko doskonale do siebie pasuje i wiele rzeczy staje się jasnych…

   1. Ja myślę że naukowcy już bawią się genetyką. W necie pełno jest zdjęć czy filmików dziwnych stworów wyrzucanych na plaże :/

 3. Tonący brzytwy się chwyta…

 4. pamiętam jak na google+ jeden gość się ze mną kłócił i na siłę mi próbował wmówić że ludzie są głupsi od małp indoktrynacja jest tak skuteczna że ludzie na prawdę wierzą w to że są gorsi od zwierząt ale w końcu od tego są szkoły żeby wyszkolić pół ludzi i pól zwierzęta które z łatwością można hodować w betonowych lasach

  niestety ale prawda jest brutalna ludzie pozwalają z siebie robić bydło hodowlane które pije żre i ze sobą kopuluje i żyje po to żeby pracować na laptopy tablety i inne rzeczy które wydają się im nie zbędne do życia

  chciał bym żeby było inaczej ale to jest nie możliwe a będzie jeszcze gorzej czasy ostateczne nadchodzą

 5. A w co wszedł Legion demonów, kiedy Jezus ich wyrzucił? W świnie….

 6. Wyjaśnia się sprawa koszerności, zakaz jedzenia świńskiego mięsa.
  Po prostu osobników tego samego gatunku się nie je, to grzech.

 7. aahahahahhaaaha
  zauważcie – a jak znaleźli ślad zapisania informacji w dna (co wskazuje na planowość stworzenia) – to od razu poszła teza że to “kosmici”, mimo że nie ma żadnych dowodów na istnienie pozaziemskich cywilizacji, czy nawet na tożsamość materialistyczną takowych.

  W wierzeniach ewolucjonistycznych materialistów człowiek jest tylko inteligentną przez przypadek (bo teoria ewolucji zakłada że uwaga – proces ewolucji jest inteligentny mimo że nie jest żywym bytem – a sumienie etc to skutek uboczny jakby, też potrzebny jakoś w celach ewolucyjnych – jakoś to musieli “złożyć”) masą atomów i kupą mięcha.

  1. Jak was ktoś wyśmieje tekstem “pokaż mi tego Boga”
   możecie śmiało walnąć – pokaż mi ewolucję, gatunek z gatunku.
   Oczywiście nie pokażą, bo nawet w logice przesłanka nie może zawierać mniej niż wniosek – nie może wynikać coś więcej z czegoś mniej. Wniosek zawsze jakoś zawiera się w przesłance – dlatego wnioskujemy = wyprowadzamy implikacje z faktów.

 8. Człowiek w swej istocie jest tak troche świnia a troche boskim serafinem:p

 9. Prędzej uwierzę że to raczej świnia jest wynikiem jakichś eksperymentow genetycznych (być może nawet sprzed potopu) i mogą zawierać jakieś ludzkie geny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: