Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak zabija się dzieci na świecie.

Pierwszy obraz odnosi się do pedofilii w Watykanie. Drugi seksualne wykorzystywanych dzieci w turystyce w Tajlandii, a trzeci odnosi się do wojny w Syrii. Czwarty obraz odnosi się do handlu organami na czarnym rynku, gdzie większość ofiar to dzieci z biednych krajów; piąty odnosi się do wolności posiadania broni w USA. I wreszcie, szósty obraz odnosi się do otyłości i obwiniania  firm spożywczych.

 

Updated: 27 czerwca 2015 — 11:38

2 komentarze

Add a Comment
 1. Niedawno oglądałam film Trade z A. Bachledą Curuś. Film jest mocny, pokazuje preceder przemytu kobiet i dzieci.
  http://www.cda.pl/video/12278848

 2. właśnie czytam fragment książki ”Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie” Justyny Kopińskiej.
  http://ksiazki.wp.pl/tytul,Przeczytaj-fragment-ksiazki-Czy-Bog-wybaczy-siostrze-Bernadetcie-Justyny-Kopinskiej,wid,21308,wiadomosc.html

  Powiedzcie mi kochani jak traktować ludzi wyrządzających tyle zła dzieciom?
  Bagatelizować i mowić : przeciez to tylko ludzie..? nie mi ich osądzać?
  Niedawno rozmawiałam z katolikiem który zarzucił mi, że nie wypełniam przykazania miłości ktore dał nam Jezus Chrystus gdyż śmiem “osądzać uczynki” KRK. Gdy udowodniłam na podstawie PŚ iż Bóg w Swoim Miłosierdziu nie przestał być Sprawiedliwy i od nas również wymaga bysmy byli sprawiedliwi, iż mamy przestrzegać przykazania miłości ale w Prawdzie i Sprawiedliwości to ignorując wszystkie fragmenty z Biblii które mu przedstawiłam stwierdził, ze skoro mówię o sprawiedliwości to znaczy , ze pochodzi to z mojego rozumu a nie od Boga i z serca. Hm.. na to przedstawiłam mu inne fragmenty mówiące o tym jak nasze serce może nas zwieść – jak zły wykorzystuje nasze emocje, słabości i w ogóle jaki jest podstępny , o rozumie, mądrości o którą powinniśmy prosić Samego Boga i jak ważna jest osobista relacja z Nim itd itd.. Można by pisać jeszcze bardzo długo gdyż przyznam, że była to dość dłuuuugo trwająca “wymiana zdań”..
  Trudno się rozmawia z kimś tak zindoktrynowanym do tego z osoba która juz na wstępie nazywa swojego adwersarza heretykiem.
  Przykre – oby Bóg otworzył takim ludziom oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: