Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ameryka pada. Zalegalizowano małżeństwa homo. Biały Dom przestał być biały.

“Sąd Najwyższy USA orzekł, że zakaz zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci narusza zawartą w konstytucji zasadę równego dostępu obywateli do ochrony prawnej i zalegalizował w ten sposób małżeństwa homoseksualne we wszystkich 50 stanach.”

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-malzenstwa-homoseksualne-legalne-w-calym-kraju/x2mfdw

 

 

Co można do tego dodać? chyba tylko to, że Ameryka upada i sprowadzi niebawem na siebie gniew Boży a my wszyscy stoimy na przedsionku Wielkiego Ucisku,

 

„Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.” (Łk 17.26).

 

Karą za grzech jest śmierć, bo:

 

„Bo jeśli otrzymawszy poznanie prawdy, rozmyślnie grzeszymy, nie ma już dla nas ofiary za grzechy, Lecz tylko straszliwe oczekiwanie sądu i żar ognia, który strawi przeciwników, Kto łamie zakon Mojżesza, ponosi śmierć bez miłosierdzia na podstawie zeznania dwóch albo trzech świadków; O ile sroższej kary, sądzicie, godzien będzie ten, kto Syna Bożego podeptał i zbestrześcił krew przymierza, przez którą został uświęcony, i znieważył Ducha łaski!

 

http://detektywprawdy.pl/2014/03/15/cytat-na-15-03-co-sie-stanie-jesli-otrzymawszy-poznanie-prawdy-rozmyslnie-grzeszymy/

 

 

 

 

 

Izajasza 3.9

 

Postawa oblicza ich świadczy przeciwko nim; grzech swój, jako Sodomczycy, opowiadają, a nie tają go. Biada duszy ich! albowiem sami na się złe przywodzą.

 

…a Biały Dom przestał być biały

 

Updated: 28 czerwca 2015 — 20:30

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Wszystko to się piękne się zbiega z upadkiem ekonomicznym w USA. Ten kraj to kolos na glinianych nogach. Czekamy tylko kiedy upadnie.

  Starożytny Rzym też dokonał “fałszywej flagi” przed upadkiem, tak samo USA (9/11)…

 2. Oto kolejny dowod, ze koniec jest bardzo bliski. USA zaplaca wysoka cene. Ja nie mam co do tego najmniejszych watpliwosci, pomimo mojej marnej wiedzy biblijnej. To co juz wiem i widze mowi samo za siebie. To wola o pomste do nieba! Co za obrzydliwosc… Teraz czas na legalizacje stosunkow zoo- i pedofilskich.

  1. Warto dodać, że w Stanach w wyniku aborcji zginęło 56 milionów nienarodzonych dzieci od 1976, i codziennie jest zabijanych około 3 tysiące dzieci podczas aborcji. To też woła o pomstę.

   1. Trzy tysiące…dziennie… Faktycznie, Girion, o tym też musimy mówić głośno. Pan jest niewypowiedzianie cierpliwy i miłosierny, skoro nieuchronny, dramatyczny i spektakularny koniec Ameryki jeszcze nie nadszedł. To jest siedlisko zła. Widocznie wiele dusz można tam jednak jeszcze ocalić, wielu,podobnie jak i ja, walczy z pokusami szatana i pragnie wyrzec się siebie. Trudno jednak nie mieć chwil słabości i załamki, kiedy widzi się ten bezmiar obrzydliwości i pozorną bezkarność tych, którzy się tego dopuszczają.

 3. Mądre komentarze na onecie:

  W okresie rozrodczym brak pociągu do płci odmiennej w naturze wśród zwierząt jest…….. UŁOMNOŚCIĄ. Natura dąży zawsze doskonałości ale niekiedy rdza się osobniki z dwoma głowami, bez kończyn, bez oczu czy jak w przypadku homoseksualistów z brakiem pociągu seksualnego do płci przeciwnej. Ta ostatnia ułomność wśród zwierząt w ekstremalnym przypadku musiałaby doprowadzić do……. wyginięcia gatunku. Lewackie filozofie o “wolności” mogą sobie dosłownie i w przenośni w gacie wsadzić. Natura oczekuje prokreacji która jest jedyną formą podtrzymania gatunku. Koniec kropka

  Elton John sam w wywiadze przyznal, ze nie moze sie pogodzic z faktem, iz jego syn NIGDY nie pozna swojej matki. Mysle, ze za 30lat na pierwszych stronach gazet bedzie syn Eltona szukajacy swojej biologicznej matki, pewno zalozy jakas organizacje, ktora bedzie szukala matek( dawcow jajeczek) i ojcow ( dawcow spermy). Czlowiek ma ogromna wewnetrzna potrzebe, zeby wiedziec skad pochodzi, nie da sie tego zagluszyc. Mam tez pewnien problem z kazdirodztwem, w takiej Danii dawcy spermy oddaja nieograniczon ilosc spermy, pewno juz wkrotce okaze sie ze siostry i bracia beda sie w sobie zakochiwac nic o tym nie wiedzac i nagle choroby genetyczne wybuchna. W koncu sperma z Danii trafia wszedzie.

  1. Świat kocha homoseksualizm. A jeśli ktoś jest temu przeciwny, to najczęściej kieruje agresję w stosunku do tych oszukanych, zniewolonych ludzi. W ogóle masz mocne nerwy, skoro masz siłę czytać te komentarze. Mnie dobija to jak niewiedza, propaganda i perfidna manipulacja sprowadzają ludzi, często przy ich błogiej i kompletnej nieświadomości, wprost na wąską ścieżkę. Owocem są takie wynurzenia oraz, naturalnie, niewybredne, lekko mówiąc, ataki na tych wierzących, którzy mają odwagę jasno i wyraźnie nazwać zboczenie zboczeniem. Szczególnie, jeśli samemu ma się ogólnie rzecz biorąc “nienaturalne” skłonności. To coś niezwykle silnego, walka jest niewypowiedzianie trudna. Tak trudna, że tylko i wyłącznie Jezus Chrystus da zwycięstwo z czymś, co człowiek nazywa wrodzonym.

 4. nie potrafie zrozumieć jak można wmawiać ludziom, że coś jest naturalne skoro ewidentnie nie jest. Wystarczy porównać wyglad fizyczny kobiety i mężczyzny. To jest tak proste ja dwa razy dwa. Tak jestesmy stworzeni i tyle. Jaka równość płci?? Jak można nie rozumieć i nie dostrzegać czegoś tak oczywistego? Czy w świecie zwierząt obserwujemy takie sytuacje? A przeciez zwierzęta kieruja się instynktem a my ludzie podobno przewyzszamy zwierzęta intelektem… hm..
  Stefan Konopny zwrócił uwage na pewna sprawę a ja dodam jeszcze ze swojej strony pytanie : czyż mamy sie spodziewać niedługo legalizacji pedofilii a następnie zoofilii w imię wolności i tolerancji wyborów w sferze seksualności?
  aż serce boli 🙁

  1. Obawiam się, że postęp nie zatrzyma się na obecnym etapie. Kolejnym może być “homoadopcja” i takie “wychowanie”, że dzieci będą dochodzić do wniosku, że można sobie wybrać płeć. A niedawno na fejsie natknąłem się na wywiad z facetem,który współżył z koniem i bardzo sobie to chwalił i ogólnie jarał się swoją odmiennością. Wtedy właśnie naszła mnie myśl, w jakim kierunku to wszystko zmierza.

 5. Dla lepszej ilustracji jak daleko siegają macki indoktrynacji tego homolobby dodam, że jak parę lat temu, jeszcze jak byłem studentem (filologia dzienna na jednej z największych państwowych uczelni), to pamiętam jak intensywnie na bloku kulturowym była promowana ideologia gender. Nota bene zajęcia prowadziła homoseksualistka, a i w mojej grupie były przynajmniej dwie takie osoby. W tym jedna naprawdę miła, inteligentna dziewczyna. A na 1. roku było odgrywanie dramatu angielskiego w formie crosdressingu, rzekomo dlatego, że panie w teatrze angielskim w czasie pisania tych sztuk nie występowały. Wszystko to było przesiąknięte subtelnym duchem homoseksualizmu. Zły prężnie działa na polu “Edukacji” i to na każdym jej szczeblu.

 6. Conchita pozująca/y do Rolling Stone- ale w sumie mnie to nie dziwi.. Zainteresował mnie jedynie jej/jego tatuaż na plecach
  http://gwiazdy.wp.pl/galeria/5879066573771393,5/conchita-wurst-topless-na-okladce.html

  1. a będzie coraz gorzej 🙁

  2. trochę na wyrost to jest napisane, ale wg mnie jedno jest pewne: Wielki Ucisk jest za drzwiami.
   Pamiętam jak kilka lat temu nieco ryzykownie jako pierwszy w polskim necie rzuciłem rok rozpoczęcia w. ucisku: 2017.

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/07/apokalipsa-panna-obleczona-w-sonce-i.html

   http://detektywprawdy.pl/2014/11/18/czy-bedzie-lepiej/

   Za szybko to wszystko pędzi, przyspiesza. Teraz coraz mniej wierzę w WU za kilkadziesiąt lat. Jest to niemal nie realne..

 7. Izrael – Dla każdego tak samo https://youtu.be/ctoE6XwYTo0.

 8. Izrael – Powstańcie wojownicy https://youtu.be/RSQAu8EWKSw.

 9. Pewien facet miał problemy z kobietami z powodu swej w jego mniemaniu ułomności seksualnej. I oto, postanowił zmienić swoja płeć z męskiej na żeńską. Teraz mówi, że problem zniknął choć się nie zoperował a tylko przebrał w damskie ciuchy i zaczął podawać się za lesbijkę. Ma teraz w tym przebraniu powodzenie wśród lesbijek i nie tylko, bo oprócz z zewnątrz kobiecego wyglądu zachował pod ubraniem atrybuty męskości i niczego przypinać sobie nie musi.
  Reasumując, jego odmienność jest raczej w głowie niż w ciele i głowa powinna być leczona.

 10. Tak. Nadeszły czasy SODOMY I GOMORY. To wyrażny znak nadchodzącego konca, uznanie związków lesbijskich i homoseksualnych za małzeństwa. Niedługo za takie komentarze będą karać prawnie. To prowadzi do całkowitego upadku naszej cywilizacji, ale na szczęście JEZUS BĘDZIE KRÓLOWAŁ NAD ZIEMIA GDY SZATAN ZOSTANIE ZWIĄZANY PRZEZ ANIOłA I WRZUCONY DO OTCHŁANI NA 10OO LAT ABY JUŻ NIE ZWODZIŁ NARODÓW, POTEM MUSI BYĆ WYPUSZCZONY NA KRÓTKI CZAS Obj20,1-3,7-10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: