Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chroń dzieci przed biznesem in vitro

 

 

Rządowy projekt ustawy o leczeniu niepłodności ma legalizować wysoce kontrowersyjną metodę wspomaganej prokreacji. Wiele już mówiono o przedmiotowym traktowaniu przez ten projekt dzieci i o realizacji przezeń interesów przemysłu in vitro. Wszystkie te argumenty wystarczą uczciwemu politykowi by głosować przeciwko tej ideologicznej ustawie.

 

Jest jednak kwestia, o której milczano do tej pory i o której rząd nie wspominał nigdy. Ten projekt, w art. 91 pkt 3, wprowadza zmianę w kodeksie rodzinnym i opiekuńczym, na podstawie której ojcostwo dziecka poczętego in vitro może uznać jakikolwiek mężczyzna wskazany przez kobietę, która nosi tę ciążę. Nie jest potrzebna jakakolwiek relacja biologiczna między tym mężczyzną i dzieckiem, jak również jakakolwiek więź między kobietą, która je urodzi i mężczyzną, którego wskaże jako przyszłego ojca. To jest rozwiązanie prawne realizujące zachcianki homoseksualistów oraz biznesu surogacyjnego, zajmującego się handlem dzieci poczętymi in vitro!

 

Brak sprzeciwu wobec tej ustawy będzie oznaczał poparcie dla najbardziej skrajnych postulatów homoseksualistów, którzy będą mogli w majestacie prawa uchodzić za ojców tych biednych dzieci. Najpierw zostają one sztucznie powołane do życia a potem, jeśli dożyją swych narodzin, będą przedmiotem najgorszych eksperymentów społecznych!

 

Proszę ocalić swoje sumienie i zagłosować przeciwko tej ustawie! Te biedne dzieci, poczęte w nieludzkich warunkach i traktowane jak przedmioty, zasługują na szczególną troskę. Nie można ich narażać na bycie przedmiotem najbardziej zdeprawowanych patologii społecznych, jakimi jest handel ludźmi i trauma wzrastania w środowisku spaczonych relacji.

http://www.protestuj.pl/chron-dzieci-przed-biznesem-in-vitro-link-1,45,k.html

Updated: 20 czerwca 2015 — 10:00

4 komentarze

Add a Comment
 1. Polecam jako uzupełnienie tej wiedzy Raport Regnerusa.

  Dostępne jest polskie tłumaczenie raportu prof. Marka Regnerusa na temat dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne

  W Kwartalniku Naukowym “Fides et Ratio”, wydawanym przy UKSW, ukazał się tekst raportu prof. Marka Regnerusa na temat dorosłych dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne.

  Jak wynika z badań prof. Regnerusa przeprowadzonych na reprezentatywnej próbie blisko 3 tys. Amerykanów w wieku 18-39 lat, osoby deklarujące posiadanie homoseksualnych rodziców różnią się od grupy kontrolnej m.in. pod względem myśli samobójczych, problemów z prawem, częstotliwości sięgania po narkotyki, kłopotami w trwałości związków emocjonalnych, ilością zdrad w związkach, częstotliwości korzystania z pomocy psychologicznej. Ponadto 31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25% wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli. Jeśli chodzi o orientację seksualną badanych – 61% respondentów wychowywanych przez matki – lesbijki, a 71% przez ojców – gejów określa siebie jako “całkowicie heteroseksualnych”. Innymi słowy w przypadku matek – lesbijek blisko 40%, a przypadku ojców – gejów blisko 30% wychowywanych przez nich dzieci to homo-, biseksualiści lub osoby o nieokreślonej orientacji seksualnej.

  Prof. Mark Regnerus jest socjologiem, profesorem Uniwersytetu w Austin. Pod wpływem krytyki raportu przez organizacje gejowskie władze jego uczelni powołały specjalną uniwersytecką komisję do zbadania poprawności metodologicznej zrealizowanych badań. Komisja odrzuciła wszystkie zarzuty, nie dopatrując się uchybienia metodologicznym standardom.

  Raport ten był znany dotychczas w Polsce tylko z doniesień medialnych – teraz można zapoznać się z jego tłumaczeniem na język polski, na stronie:
  http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/Presentations0/14-06Regnerus.pdf

  Ponadto dostępny jest także komentarz dra Andrzeja Margasińskiego:
  http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/Presentations0/14-07Margasinski.pdf

  http://www.psychologia.net.pl/serwis.php?level=1304

 2. Teraz in vitro, wkrotce klonowanie i sztuczna hodowla ludzi niczym w prozie Aldousa Huxleya.Szatan dziala metoda malych kroczkow, ale w sumie teraz to sa juz nawet nie kroki, a susy. Jego czas ewidentnie dobiega konca. A To Pan daje zycie kiedy taka jest Jego wola. Ile lat, zgodnie z tym, co mowi Pismo Swiete, musiala czekac Sara aby Bog pozwolil jej urodzic syna? No wlasnie…

 3. Izrael – Biada biada biada (LP) – 03 strach w babilonie https://youtu.be/vqy4bm2Jkss

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: