Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Każdy Chrześcijanin musi to zobaczyć: Ostateczna batalia

Bardzo dobre nauczanie. Polecam.

 

“Nadszedł czas, aby wyjść z grona szyderców, nadszedł czas, na zerwanie kontaktu z grzesznikami, jeśli maja innych charakter niż przywiedzenie ich do Chrystusa”.

“jeśli zyjesz w grzechu i gnębi Cię to, to dziekuj Bogu, że jest w Twoich myślach, Bóg jest z Tobą, On walczy dla Ciebie”.

“Czas naoliwić nasze lampy, gdyż czasu zostało już mało”.

“Czy wiecie jak jesteśmy blisko nadejścia Jezusa?  Biblia mówi, że nie znamy dnia ani godziny, ale nie jesteśmy w ciemnościach aby ten dzień nas zaskoczył jak złodziej w nocy. ON jest juz przy drzwiach, czuję Jego kroki, mówi mi to moje serce”.

Dodam od siebie, że jeśli uznamy, iż ciało nasze jest Świątynią Ducha Świętego, to należy mieć świadomość, że Duch Święty może nam wskazywać, czy to są czasy ostateczne, czy tez nie. Gdyby tak spytać naszych braci katolików, czy żyjemy w czasach ostatecznych i że Jezus może przyjść już w ciągu kilku lat, zapewne by nas wyśmiano.

Tak więc ktoś musi być w błędzie, albo my albo oni. Ktos musi mieć DS a ktoś nie.

Myślę, że w ciągu kilklu lat okażę się, czy byliśmy nawiedzonymi fanatykami szukającymi spisków, czy Bożymi ludźmi, z przygotowanymi lampami….

 

Updated: 16 czerwca 2015 — 10:37

11 komentarzy

Add a Comment
 1. A ja nie czczę bogów katolickich, bo wierzę Biblii, i jak nie ma wspólnoty pomiędzy Chrystusem a belialem, tak nie powinno być między mną a katolikami. Poganie(sataniści) nie są mymi braćmi.

 2. W 100 % popieram – Jezus jest już tuż tuż . Zgadzam się ,że to kwestia kilku lat .W pełni popieram admina- też tak czuję .Cieszę się ,że jest ktoś kto czuje to tak jak ja .Módlmy się i czuwajmy , a katolicy sie śmieją z tego i z nas że tak twierdzimy , to prawda, sprawdziłam.

  1. KRK nic nie bada proroctw ( tylko jednostki), tam uwaga skupiła się wokół kościoła jako instytucji nieomylnej, kościół jako gwarant a nie Słowo Boże.
   Uważajcie na te odnowy w Duchu – one czasem przenikają do środowisk ewangelicznych – ludzie mają jakieś dziwne przeżycia i na ich podstawie odkrywają eucharystię etc Wygooglujcie odnowę, jezuici często to prowadzą.

   A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. 2 Tes. 2:9-12
   Widzimy tu podstępne oszustwa, znaki i rzekome cuda w kontrze do prawdy

 3. z prawdziwych chrześcijan zawsze się śmiano ale jest przysłowie kto się śmiej ten się śmieje ostatni

  też uważam że Pan Jezus przyjdzie nie długo ale myślę że jeszcze z 10 lat minie za nim się to stanie chodź mogę się mylić najważniejsze żeby czuwać modlić się do zbawiciela żeby nas utwierdził wierze tak mocno żeby żadne fałszywe cuda lub sfałszowane wykopaliska archeologiczne które będą miały za zadanie ośmieszyć słowo boże nie zniszczyły naszej wiary

 4. Jak tak badam tę tematykę i rozwój technologii (która świetnie może przysłużyć się do zniewolenia ludzi – wirtualna rzeczywistość, technologia oculus – to na oczy, no i podobno duchy wchodzą do człowieka przez oczy, oczy jako zwierciadło duszy, to przedstawię wam taki wzór:
  new age + ufo + komunizm w formie technokracji + ewolucjonizm (koncepcja następnego kroku ewolucyjnego) + relatywizm = wielkie zwiedzenie

 5. Dało mi to pocieszenie ducha i zastanowienie te cytaty zaraz zobaczę film.

  1. wyjeżdżasz czy nie w końcu? 🙂

 6. film usunięto, gdzie go można obejrzeć?

  1. Proszę i Bóg cie błogosławił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: