Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Świętokrzyskiem blokują imprezę z Chonchitą.

Nie czyni tego żaden zbór, ale obywatele Kielc i świętokrzyskiego zapewne będący katolikami:

 

Jako obywatele Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i jednocześnie mieszkańcy Ziemi Świętokrzyskiej, żądamy odwołania planowanego na 27 czerwca 2015 r. występu niejakiej Conchity Wurst (pseudonim), jaki ma odbyć się w ramach szóstej edycji Sabatu Czarownic. Conchita to Thomas Neuwirth, który na scenie występuje jako drag queen. Thomas jest również czynnym działaczem na rzecz środowisk LGBT.

Zarówno sama nazwa widowiska inscenizacyjno-muzycznego organizowanego od 2010 roku (Sabat Czarownic), jak i jego hasło promocyjne („Świętokrzyskie czaruje”), które z założenia powinny promować Województwo Świętokrzyskie, odwołują się do całkowitego zaprzeczenia wartości naszej Ojczyzny (świętokrzyskiej w szczególności) i przez to stanowią zagrożenie duchowe. Reżyser Leszek Kumański zapowiada bowiem, że inspiracją dla scenografii mają być filmy m.in. ze Szkołą Magii w Hogwarcie (Harry Potter).

Święty Krzyż, od którego pochodzi nazwa województwa jest miejscem, gdzie przechowywane są relikwie drzewa Krzyża Świętego, na którym wisiało ukrzyżowane Ciało Pana Jezusa. To Pan Jezus jest i ma być tu GOSPODARZEM.

Jak wynika z doniesień medialnych, zaproszenie ww. osoby na koncert wyszło ze strony organizacji turystycznej. „Chcemy przy tej okazji wypromować Świętokrzyskie jako miejsce tolerancyjne i otwarte dla wszystkich” – deklaruje Małgorzata Wilk-Grzywna z Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. „Interesują nas słupki oglądalności” – dodaje.

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego (prezes: Jacek Kowalczyk (PSL)) planuje zatem zorganizować hańbiący koncert, aby promować walory turystyczne województwa. Po raz pierwszy w tym celu postanowiono sięgnąć po „gwiazdę” zagraniczną. Logiki w tym żadnej! Gdyby wszak przyjąć, że turystów do naszego regionu przyciągnie jakiś pseudo-artysta (choćby nawet zwycięzca Eurowizji 2014), to jak można łudzić się wizją, że ci oto turyści będą do Świętokrzyskiego powracać!… Jeśli szukają sensacji pt. TOLERANCJA DLA WSZYSTKIEGO, to jakież znaczenie może mieć dla nich niepowtarzalny urok tej ziemi…

Co więcej, w tym roku wzorem lat ubiegłych nie będzie sprzedaży biletów. 4.500 biletów otrzymają między innymi firmy i instytucje, członkowie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego (!), media…

Nie sposób przy tym pominąć, że na wskazaną powyżej bluźnierczą imprezę Urząd Marszałkowski (w składzie: marszałek Adam Jarubas (PSL), Jan Maćkowiak (PO), Kazimierz Kotowski (PSL), Agata Binkowska (PSL), Piotr Żołądek (PSL)) zamierza przekazać ok. 273 000 zł (całkowity jej koszt wyniesie ok. 918 000 zł).

(…)

Organizując taką imprezę – jako nasi przedstawiciele, zatrudnieni przez nas, -rozrzutnie i bezmyślnie szastacie publicznymi pieniędzmi. Chcecie „opluć”, zniesławić nasze Województwo i zakłamać prawdziwe pochodzenie Jego nazwy.

Nie zgadzamy się na taki wstyd i hańbę! Jako wyborcy nie chcemy takiego rozgłosu, nawet gdyby wszystkie inne miasta miały nas „wyprzedzić”.

Jesteśmy dumni z nazwy naszego regionu, przez wzgląd na Źródło, z którego wypływa. Jeśli ktoś z Państwa wstydzi się takiej „zaściankowości”, chętnie złożymy się na bilet, aby opuścił NASZE ŚWIĘTOKRZYSKIE.”

 

Władze Kielc deklarują się jako chrześcijanie, ale jak widać ich chrześcijaństwo wychodzi w takich właśnie decyzjach aprobujących zboczenia. Występ Kiełbasy w Kielcach jest powolnie dawkowanym przystosowaniem do satanokultury.

Updated: 2 czerwca 2015 — 20:19

2 komentarze

Add a Comment
  1. Wstyd i ohyda.Był w moim życiu człowiek który pochodził z tych rejonów,wierzył w zmiany które zachodziły w latach 80-tych.bardzo wierzący ,nie poddawał się komunizmowi.Nauczył nas szacunku dla ludzi,dyscypliny ,prawdomówności ,człowiek skromny który całe swoje życie chorował i nie użalał się na swój los.Dbał o swoją rodzinę ,pomagał obcym ,udzielał się ,bez korzyści.Jedni go nie lubili za prawde a inni szanowali.Tym człowiekiem był mój Tata .Po latach gdy rozmawiał z ludżmi nadal mają do Ojca szacunek. Z Bogiem kochani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: