Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiadomości czasów końca maj 2015

Tym razem zanim umieszczę najnowszy filmik tłumaczony przez MateuszaB, pozwolę sobie na wstęp, który skrobnąłem na naszym forum.

W texasie ostatnimi dniami szaleje wielka powódź:

czasy-ostateczne.pl/powodz-w-texasie/

Wg mojej oceny Bóg ostrzega USA za zło, które z niej wychodzi.
Wiele wskazuje na to, że część USA będzie zniszczona. Bóg zawsze ostrzega. Od początku ludzkości:

 

“Z wszelkiego drzewa tego ogrodu możesz spożywać według upodobania; 17 ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy z niego spożyjesz, niechybnie umrzesz”. Rdz2

 

“(43) Ostrzegałem was, lecz nie chcieliście słuchać, wzgardziliście nakazem Pana, ruszyliście, poszliście w góry.

(Ks. Powt. Prawa 1:43)

 

(13) Pan jednak ciągle ostrzegał Izraela i Judę przez wszystkich swoich proroków i wszystkich “widzących”, mówiąc: Zawróćcie z waszych dróg grzesznych i przestrzegajcie poleceń moich i postanowień moich, według całego Prawa, które nadałem waszym przodkom i które przekazałem wam przez sługi moje – proroków.

(2 Ks. Królewska 17:13)

 

 

Amerykanie, mimo że nie uprawiają bałwochwalstwa, akceptują wiele zła i to od nich ono wychodzi i zarażają tym złem inne kraje jak np Polskę. Amerykanizacja polskiej kultury jest widoczna dookoła. Nie mówię o nas, ale o tzw świecie; “pogoń za karierą”, ściganie mody, wyznawanie bożków sportowych (idolatria), nadmierna sexualność, miłowanie trunków (w PL galerie drogich alkoholi), demoniczna muzyka, poronografia, nie skończona ilość wojen itd itd.

Wg mnie, w USA niebawem stanie się coś złego. Nie wiem czy to będzie uderzenie asteroidy, czy upadek dolara, czy stan wojenny. Bóg na pewno widzi zło wychodzące z tego obszaru Ziemi i nie pozostawi tego bezkarnie.

 

Jest część osób uznająca, iż ja sieje strach tymi informacjami.

W takim razie apeluję do wszystkich!!!

Jeśli uważasz moje wpisy za siejące strach to zmień blog!

 

Ja się owych wiadomości nie boję, ja się boję Boga. Mnie owe informacje o kataklizmach, fireballach, sinkholach, przygotowaniach wojskowych, utwierdzają tylko o rychłym powrocie Jezusa. Daty żadnej nie podaję, prorokiem się nie uznaje, czasy rozpoznawać chcę,  gdyż:

 

Mat.24,(32) A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo!
Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. (33) Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. (34) Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. (35) Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.

http://detektywprawdy.pl/2014/12/08/czy-zyjemy-w-czasach-ostatecznych-a-od-figowego-drzewa-uczcie-sie/
Dwóch świadków podczas Wielkiego Ucisku będzie stale napominać aż ludzkość ich znienawidzi.

(3) Dwom moim Świadkom dam władzę, a będą prorokować obleczeni w wory, przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

(Apokalipsa (Objawienie) 11:3

7) A gdy dopełnią swojego świadectwa, Bestia, która wychodzi z Czeluści, wyda im wojnę, zwycięży ich i zabije. (8) A zwłoki ich /leżeć/ będą na placu wielkiego miasta, które duchowo zwie się: Sodoma i Egipt, gdzie także ukrzyżowano ich Pana. (9) I [wielu] spośród ludów, szczepów, języków i narodów przez trzy i pół dnia oglądają ich zwłoki, a zwłok ich nie zezwalają złożyć do grobu. (10) Wobec nich mieszkańcy ziemi cieszą się i radują; i dary sobie nawzajem będą przesyłali, bo ci dwaj prorocy mieszkańcom ziemi zadali katuszy. (11) A po trzech i pół dniach duch życia z Boga w nich wstąpił i stanęli na nogi. A wielki strach padł na tych, co ich oglądali.

ja przedstawiam fakty, które nie są za wesołe, ale to są fakty. Chcesz przyjemnych informacji? włącz MTV, możesz pobawić się smartphonem lub zagrać w ulubioną grę, czy iść na disco.

Myślę, że część chrześcijan lub kandydatów na chrześcijan nowo narodzonych podświadomie wypiera strach przed nadejściem Wielkiego Ucisku. Nie chcą przyjąć do świadomości, że przychodzi Dzień Pański.

Szukasz prawdy? nadal czytaj blog, oglądaj filmy…

 

Wiadomości czasów końca 2015:

 

Updated: 27 maja 2015 — 11:52

13 komentarzy

Add a Comment
 1. http://christiannews.net/2015/05/25/church-of-england-considering-ceremony-to-re-baptize-transgenders-in-their-new-name/

  Kościół Anglii rozważa dodanie do swych usług ceremonii polegającej na ponownym chrzcie trasgenderowców, dającym im nową tożsamość płciową i nowe imię. To jest wiadomość końca czasów.

  1. To też czasy końca – https://www.youtube.com/watch?v=CJY-EoSaGLs. Myślałam, ze stwierdzenie “ludzie ludziom zgotowali ten los” należy do przeszłości. Od pewnego czasu wiem, że chyba do przyszłości także. 🙁 ,
   :(, :(…

  2. Uczniowie w Polsce w ramach rozrywki składaja przysięgę masońską
   http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6816-cz .2 -masoneria w Polsce 2014.
   Przy okazji – miejmy nadzieje ,że Kukiz się nie dał w to wciągnąc przyjazniąc się ze Schetyną, choć myślę,że nie.

 2. Mieszkam w Anglii i troche wlasnie śledzie poczynania kościołów tutaj. Szukałam Polaków chrześcijan ewangelcznych, jest ich troche, ale każdy gdzieś tam przytulil sie rożnych kościołów i twierdza, ze jest dobrze. A ja usilnie postawiłem na to, aby stworzyć Polka grupę, aby w języku ojczystym modlić i rozmawiam. Modlimy sie o nasz kościół w mieście w którym mieszkam, jest nas juz spora grupka, mamy nawet Pastora i wszyscy zaczęli robić wszystko co w ich mocy, aby ten kościół powstał.
  Anglicy cobia co mogą, aby jakoś do kościoła ludzi przyciągnąć, wiec robią te wszystkie ” dziwne” rzeczy.

  A co do posta, to masz razie Adminie, wiele sie dzieje dookoła, ludzie choć wierzą, to myśl o apokalipsie tak bardzo ich paralizuje, ze wola zepchnąć to gdzieś na dno duszy.

 3. Jest taki trend myślowy wciskany nazywać moralność jak obyczajowość, co ma sugerować że dobro i zło to produkt kulturowy. To szerzy się jak gangrena – celowo, dowód z istnienia sumienia i obiektywnego poczucia dobra i zła jest jednym z głównych dowodów tzw “objawienia ogólnego”. Jak się to “uwali” to i reszta idzie jak domino – nie szuka się Boga ale traktuje się jako produkt kulturowo-religijny, bo “w coś trzeba wierzyć”.

 4. U mnie pastor z USa w moim zborze powiedział że zbliża się przesladowanie chrześcijan w USA tak jak za czasów pierwszego kościoła

  1. piękne świadectwo tej byłej muzułmanki 🙂
   módlmy się za naszych przesladowanych braci w wierze..

 5. https://www.youtube.com/watch?v=CWP2KfS59hY- Koszmar chrześcijan ewangelicznych na wschodzie Ukrainy

  1. A co do samego kanału to przy okazji chciałem ostrzec przed wspomaganiem organizacji “Głos Prześladowanych Chrześcijan” i przed drugą organizacją : “Open Doors”. Nie są to chrześcijańskie organizacje ale ekumeniczne. Jestem za pomocą nawet katolikom i innym ludziom, ale należy rózróżniać między ruchami które głoszą Ewangelię od tych które głoszą fałśzywą Ewangelię a takim jest rzymski katolicyzm. Jednak wg GPCH i Open Doors rzymski katolicyzm czy prawosławie to bratnie systemy i Kościół Chrystusa. Lepiej pomóc komuś z bliskiego otoczenia jeśli ktoś ma wolne fundusze niż wspierać organizacje które wrzucają wszystko do jednego garka i nie rozróżniają między fałszywą a prawdziwą Ewangelię i między fałszywymi kościołami a Kościołem Chrystusa

   1. ” Przeto, póki czas mamy, dobrze czyńmy wszystkim, a najwięcej domownikom wiary ” – list do Galacjan 6:10 Biblia Warszawska – domownicy wiary czyli inni uczniowie Chrystusa – powinni być priorytetem jeśli chodzi o udzielanie pomocy. co oczywiście nie przekreśla pomocy wszelkim innym ludziom bo pisze : “dobrze czyńmy wszystkim” , ale problem jest wtedy gdy można powiedzieć “wszyscy” są nazywani domownikami wiary a przecież tak nie jest. Gdzie nie ma Ewangelii lub jest fałszywa Ewangelia tam nie ma domowników wiary. A takie organizacje jak Głos Prześladowanych Chrześcijan to raczej Ekumeniczny głos prześladowanych, podobnie jest z Open Doors.

 6. Habakuka 3 (wybrane)

  Bóg przychodzi z Temanu, Święty z góry Paran.
  Przed nim idzie zaraza, a za nim podąża mór.
  Trzęsie się ziemia, gdy powstaje, gdy patrzy, drżą narody.
  Pękają odwieczne góry, zapadają się prastare pagórki.
  Na twój widok drżą góry, obłoki spuszczają ulewne deszcze,
  otchłań morska wydaje swój głos, wysoko podnosi swe ramiona.
  Słońce i księżyc wstrzymały swoją jasność w świetle twych szybkich strzał, w blasku twojej lśniącej włóczni.

  Przebiłeś wodza jego wojska jego własną strzałą,
  jego przywódcy są rozproszeni jak plewa przez burzę.

  Gdy to usłyszałem, struchlało moje ciało,
  na wieść o tym drgnęły moje wargi;
  lęk śmiertelny przeszył moje członki,
  a kolana zachwiały się pode mną.
  Zadrżałem przed dniem utrapienia, który nadchodzi na lud…”

  Czy to odpowiedni komentarz na to co się dzieje i dziać będzie?

 7. U nas też wcale tak wesoło może nie być jak się ociepli jeszcze na lato. W ogóle mrozów nie było, robali na potęgę, co chwilę łapię jakieś pająki i to nie takie kątniki jakieś tylko z takich, co mogą chyba nawet uciąć i zapuścić jakąś truciznę (nie znam się na tym). Kataklizmów naturalnych nie ma tutaj, trzęsień, nawałnic; tragedia jest wielka jak wał na Wiśle przecieknie i zaleje parę domów, gdzie nawet ociąga się państwo do pomocy w takich przypadkach chyba, a co dopiero mówić jakby przy takiej polskiej mentalności miała taka serio powódź być czy inne tornada. Za to złodziei mamy pełno i upadek moralny to jest zawsze i wszędzie, na porządku dziennym. Jest dokładnie tak jak mówicie, programuje się wszystkich na egoistyczne pogaństwo, gdzie bycie dobrym nie jest regulowane przez żadną wyższą moralność i każdy sobie robi według swojego widzimisię, co nie ma żadnego związku z działaniem według indywidualnego sumienia.
  Jak oglądam takie rzeczy, czytam co się dzieje na świecie… Aż mnie ściska, że myślę tak wiele o totalnych bzdurach, ale mobilizuję się cały czas i wracam do podstaw, żeby się nie rozpasać w swojej ludzkiej próżności. Ciężko jest być zbawionym, żyć naprawdę po chrześcijańsku. Trzeba cały czas się doprowadzać do porządku, szczególnie jak ktoś jest względnie świeży w Bogu. Przykro, że większość woli iść na łatwiznę i nie są w stanie dostrzec prawdziwego cierpienia, które przeżywają przez swoją niewiedzę i brak życia we wspólnocie ze Stwórcą. Każdy by chciał na gotowe wszystko, a tu trzeba tyle pracy wkładać… To tak k woli pokrzepienia tutaj. Nie łamcie się, bo nie warto.
  Dzięki Piotrze za tego bloga!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: