Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Charlie Charlie Challenge, czyli wywoływanie demonów i rozmowa z nimi

Kolejna po  ice-bucket-challenge zabawa wprowadzająca w tzw Złoty Wiek, tudzież New Age.

Nowy trop kolego Giriona:

 

“Nowy, przerażający szał dostał się na Twittera, prostym rytuałem można przywołać ducha meksykańskiego demona o imieniu Charlie.

Tutaj można zobaczyć, jak działa demon: http://www.mirror.co.uk/news/technology-science/technology/charlie-charlie-challenge-twitter-kids-5758543

Obrzęd polega na umieszczeniu dwóch ołówków na kształt krzyża, w czterech częściach należy napisać „tak” i „nie”.

Uczestnicy muszą zawołać: Charlie, Charlie, jesteś tu?

Jeśli ołówek przesunie się na „tak”, oznacza to, że Charlie jest w domu i można czerpać z jego doświadczeń życiowych i prosić go o wskazówki w formie pytań: „tak”/”nie”. Proszę zobaczyć, jak szybko demon odpowiada. To niewinna zabawa, ale bardzo niebezpieczna.

Niektórzy pytają Charlie’ego o wskazówki dotyczące randek, inni o życiowe porady.

Inni pytali Charlie’ego, kiedy Justin Bieber wyda nowy album:

Każdy musi krzyknąć: Charlie, Charlie, możemy kończyć?, przed końcem wizyty, albo zaryzykuje „pozostawieniem otwartego portalu dla demonów, które mogą wchodzić i wychodzić z domu, jak im się podoba”.

Oto, co napisał jeden z użytkowników Twittera:

Jeśli nie pożegnasz się z Charlie’m, doświadczysz paranormalnych sytuacji, jak słyszenie głosów, przemieszczanie się różnych rzeczy, cienie, złowrogi śmiech i wiele innych.

Wygląda to na kolejne „wyzwanie”, tym razem znacznie gorsze od Ice Bucket Challenge, które też było okultystycznym rytuałem. Widać dużą aktywność demoniczną, a wiadomo jak ona może się skończyć. Rodzice, radzę odsunąć dzieci od tej „mody” ze zgniłego zachodu, zanim jeszcze przyjdzie do Polski, bo to bardzo niebezpieczne. Jak widać głównym celem tego „wyzwania” są młodzi ludzie, przesiąknięci satanizmem od najmłodszych lat.

źródło: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/05/25/charlie-charlie-challenge-czyli-wywolywanie-demonow-i-rozmowa-z-nimi/

 

————————————————————————————-

To nie są żarty, to jest droga do zdemonizowania a nawet opętania. Kiedyś zrobiłem sobie wiele krzywdy uprawiając Hunę, w której to mamy poznać niby swoją podświadomość i nazwać ją i komunikować się z nią jak z osobą. W książce Maxa Longa zasugerowano aby to był George. Autor serii o hunie skończył jak większość wyznawców demonów popełniając samobójstwo.

Updated: 25 maja 2015 — 21:54

38 komentarzy

Add a Comment
 1. Aż strach obejrzeć ten materiał wideo o_o

  Czasem aż człowiek nie może uwierzyć jak szybko nadchodzi wielki ucisk a najgorsze ,że takie czary mary z Charlim to tylko wierzchołek góry lodowej i przedsmak tego co czeka tę już tak bardzo zepsutą ludzkość…

 2. to nie jest czasem fejk?

  1. Lepiej nie sprawdzać

   1. To na pewno 😀

  2. Fejk (…)
   Ołówek może się przesunąć choćby od podmuchu .

  3. Nie dzisiaj w szkole to zrobiliśmy w szatni. Zapytaliśmy go czy tam jest i ołówek przesunął się na tak. Więc to nie są żarty.

 3. Skoro przy wywoływaniu duchów talerzyk moze się przesuwać to ołówek tez bez wiatru.

 4. Teresa z Torunia

  Z moich osobistych doświadczeń (z perspektywy czasu bardzo żałuje tego) powiem krótko – jeszcze nie spotkałam się z żadnym takim przekazem czy channelingiem, który przeszedłby próbę czasu. Żaden z tych przekazów nie mówił prawdy. Podczas takich rytuałów mamy do czynienia z działaniem podświadomości i działaniem tzw. duchów wieszczych, które niekoniecznie mówią prawdę. Osobiście jestem zszokowana z jaką prostotą i wprost przedstawia się ludziom owe niebezpieczne rytuały i z jaką prostotą oni je przyjmują i praktykują (z moich czasów jednak trzeba było się trochę namęczyć, żeby zdobyć taki rodzaj “wiedzy”)…

 5. Całkowicie bezbożni ludzie łakną takich ‘atrakcji’. To dlatego niejaki wróżbita Maciej trzepie szmal na swoich audiencjach dla VIP-ów i wrzuca do netu zdjęcia swojego spasionego brzuszyska na hamaku w Tunezji, bredząc o magii kart tarota czy innych gusłach. To dlatego telewizja ezoteryczna przeżywa rozkwit. To dlatego ‘jasnowidz z Człuchowa’ Krzysztof Jackowski urósł w oczach wielu do rangi autorytetu. Tu nie ma miejsca dla Pana- po co, skoro wystarczy poradzić się ‘przewodników duchowych’. Napawa mnie to w równej mierze zażenowaniem i niepokojem, bo w końcu wiadomo, że to, co widzimy teraz, to dopiero preludium do tego, co ma nastąpić.

  1. Jackowski wydaje mi się że ma pewien dar, jest autentyczny, chociaż może sam być okultystą… Jackowski swoim skutecznym działaniem udowodnił że potrafi wyczuć coś jakby ślad duszy.

   1. ” A gdyśmy szli na modlitwę, zdarzyło się, że spotkała nas pewna dziewczyna, która miała ducha wieszczego, a która przez swoje wróżby przynosiła wielki zysk panom swoim. (17) Ta, idąc za Pawłem i za nami, wołała mówiąc: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego i zwiastują wam drogę zbawienia. (18) A to czyniła przez wiele dni. Wreszcie Paweł znękany, zwrócił się do ducha i rzekł: Rozkazuję ci w imieniu Jezusa Chrystusa, żebyś z niej wyszedł. I w tej chwili wyszedł. (19) A gdy jej panowie ujrzeli, że przepadła nadzieja na ich zysk, pochwycili Pawła i Sylasa, zawlekli ich na rynek przed urzędników. ” – Dzieje Apostolskie 16:16-19 Biblia Warszawska

    ta dziewczyna też miała “dar” problem w tym że dawcą nie był Chrystus. Jak napisał Łukasza : “przynosiła wielki zysk” – więc musiała mieć sporą skuteczność – demonów zapewne jest ogromna liczba, krążą wokół różnych ludzi i miejsc, są dobrymi obserwatorami. Więc mogą ujawniać różne informacje takim osobom jak ta dziewczyna z Dziejów czy pan Jackowski. Oczywiście nie twierdze ze ten człowiek robi to świadomie, raczej jest zwiedziony ale dla nas to nie ma znaczenia – bo dla nas bez najmniejszych wątpliwości jego działalność nie jest zgodna z wolą Zbawiciela i nie jest z jego mocy

   2. Wiesz co Adi, nie neguję tego, że pan Jackowski ma zdolności odróżniające go od przeciętnego człowieka. To można powiedzieć jest fakt. Ale ile razy mówił on,że otrzymał je od Boga? Ile razy stwierdził, że to wszystko jest dzięki dotknięciu Ducha świętego? No właśnie. On może wydawać się dobrym człowiekiem, jak Franek wielu ludziom, ale w przeciwieństwie do papieża,on nawet nie wspomina nic o Bogu- a znam i śledzę jego postać od dawna, i to nie tylko przez prawdopodobnie masońskiego Nautilusa. To całe jasnowidzenie to przejaw działania pod wpływem demonów, nie dajmy się oszukać.

  2. Przepraszam bardzo do kogo mają sie zwrocić do duchownych którzy powinni żyć ubogo a jeżdżą samochodami za ponad 300 tyś ksiądz z mojej parafii jeździ samochodem za 500 tyś za takich księzy to ja naprawde dziękuje… A wracając do challenge’u uwierzcie mi nie bawcie sie w to bo to jest chore jestem osobą wierzącą chociaż jak patrze co księża robią z kościołem to chce mi sie płakać jedni chcą podwyżek drudzy zdjęcia celibatu po co?? Żeby tylko kase kosić i tyle …

 6. Moim zdaniem to Fake

 7. Niestety detektywie, ta moda też już dotarła do polski. Przykład na popularnej stronie, co odrazajace przedstawiaja ja jako fajną zabawę i ani razu nie użyli słowa demon tylko ” ołówkowa magia” TO JEST STRASZNE !!! http://m.eska.pl/hotplota/news/charlie-charlie-challenge-o-co-chodzi-jak-grac-nowa-zabawa-opanowala-internet-zobacz-video/n/86323

  1. Ta zabawa jest dobra dla zjudeosatanizowanych nastolatek i pseudoateistycznych gimbusów, w sam raz dla wiernych fanów Harrego Pottera i obchodzących Halloween. Przychodzi mi do głowy jedynie obraz zdebilizowanego, amerykańskiego dziecka. Tacy ludzie już są straceni.

    1. “Ale to wszystko to dopiero początek boleści” Mat 24

     “Byłem młody i zestarzałem się,
     a nie widziałem, żeby sprawiedliwy był opuszczony” Ps. 37

 8. Chciałam spróbować, ale teraz się trochę boję, że może odmówić końca zabawy jak to w tych amerykańskich horrorach bywa xd i chyba nie spróbuję.

  1. Dobre!
   Zabawa…
   Zabawa?
   Będzie gorzej niż w horrorach, bo Bóg zabrania kontaktów z demonami…
   A po drugie, one nigdy nie odchodzą…

   1. Należy jeszcze dodać, że kontakty ze zmarłymi, z tzw. “świętymi”, to też kontakty z wiadomo kim.

 9. Przykro mi zakłucać wasze teorie ale to nie jest fake… Sama go wywołałam i odpowiadał na pytania… To było przerażające przeżycie, na prawdę. Spytałam się czy jest niebezpieczny, na co odpowiedział nie, oraz czy możemy skończyć zabawę. Po skierowaniu ołówka na tak, od razu spaliłam kartkę i wyrzuciłam ołówki przez okno.
  Nie radzę próbować, sama z cudem zachowałam zimną krew.

  1. W takim razie okultyzm wchodzi pod przykrywką zabawy do dzieciaków, samo to moze prowadzić do chęci głębszego “wtajemniczenia” w magię.

   1. w szkole zła jak w normalnej szkole, daje się na początek drobne rzeczy a potem coraz mocniejsze. Takimi pierwszymi klasami w jakiś okultyzmach jest harry potter czy jakieś filmy animowane z magią, czarami “mocami” itd. Potem dziecko dorasta i karmiony jest poważniejszymi rzeczami – jakieś horrory a później wchodzi w jeszcze głębsze – jakieś religie wschodu, taroty i cała reszta

 10. Na wieczornym spacerku szarpnęło mną pytanie, skąd nagle pojawiło się to imię tego demona “Charlie”?
  Czy to ma związek z Charlie Hebdo?
  Przypomniała mi się też polska piosenka “Charlie, Charlie”…
  Charlie teraz będzie błyszczał wśród demonów, coś planuje skoro się ujawnił…

 11. Charlie to nie jest fejk ani nic z tych rzeczy…To tylko nasze powietrze ! Kiedy pytamy naszego ,,Charliego ” , wymawiając pytanie dmuchamy na ołówek a to że przekręca się na prawidłową stronę , to nasza wina ponieważ to my chcemy żeby to była taka odpowiedz.Sama robiłam ten ,,Challenge ” u koleżanki i poruszył się ołówek ale to dla tego że siedziałam w stronę słowa ,, tak ”.

  Pozdrawiam :)))

  1. ja nie próbowałem tego robić i nie wiem jak z tym jest na prawdę, ale sam fakt że osoby uważające się za chrześcijan dokonują prób wróżenia jest aktem buntu wobec Boga.

   1. racja Detektywie – chrześcijanin nie powinien podejmować się takich prób..
    Mnie szczerze pisząc nie interesuje czy jest to fejk czy tez nie – nie wnikam w to ale też nie bagatelizuje i nawet nie przeszło by mi przez myśl by to sprawdzać- po prostu unikam takich “rzeczy” i do tego samego zachęcam innych.
    Pozdrawiam 🙂

  2. Mysle, ze jesli zastosowalas sie do polecen tej gry a ta zabawa ma charakter deomoniczny, to jednak otworzylas furtke dajac legalny przystep demonom. Jesli nie bedziesz miala opresji to ok ale calkiem mozliwe, ze demony moga zaczac Cie przesladowac. Diabel jest klamca, oszustem i dziala podstepnie wiec jesli wzywaliscie to imie to raczej przyszedl tylko ukryl sie..Diabel jest nie tylko klamca jest tez podstepny. Wszelkie tego typu niby niewinne zabawy jak ta wlasnie badz wrozenie z kart, wahadelka, horoskopy, lanie wosku, wrozenie z fusow, znaki zodiaku, jasnowidzenia, biala magia, czarna magia i tym podobne powoduja to, ze potrzebujemy po takich praktykach uwolnienia co laczy sie czesto z wizyta u egzorcysty. Chyba, ze zdasz sobie sprawe z tego co zrobilas i bedziesz tego zalowac, pokutowac i przeprosisz Pana Jezusa to moze nic nie bedzie sie dzialo.

   1. “Diabel jest klamca, oszustem i dziala podstepnie wiec jesli wzywaliscie to imie to raczej przyszedl tylko ukryl sie..Diabel jest nie tylko klamca jest tez podstepny. ”

    dokładnie Mario. szatan to podstępny cwaniak . dlatego nawet jeżeli takie “zabawy” wydają sie pozornie nie groźne i wydawać by się mogło iż nic się takiego właściwie nie wydarzyło to z czasem mogą zaowocować i konsekwencje moga być delikatnie pisząc nieprzyjemne dla naszego przyszłego życia.. tak więc nie bagatelizujmy i unikajmy tego typu “zabaw” jak również tych o których wspomniałaś w swoim komentarzu bo to nie są zarty a wiele osób tak niestety to trakuje. Nie bez przyczyny Bóg nam tego zakazał. Pozdrawiam 🙂

  3. Tak pisząc żartem: Dlaczego Charlie, a nie na przykład Larry? 🙂

   1. Bo tak ma na imię ten meksykański demon.

 12. Dobrze Magdula napisalas, ze nawet do glowy nie przyszloby Ci, zeby taka zabawe sprawdzac i to jest wlasciwa postawa. Diabel jest nie tylko klamca i oszustem i dziala podstepnie ale tez jest wielkim zwodzicielem oraz mistrzem w ukrywaniu sie. Jak jestesmy letni to on sobie siedzi cicho bo ma nas w reku wiec nie musi juz zapracowywac sie. W momencie kiedy zaczynamy przyblizac sie do Pana Boga, pokutujemy, pragniemy przemiany naszego zycia… O to zdecydowanie nie podoba mu sie i to jest moment kiedy demony moga zamanifestowac sie. Ludzie czesto sami przychodza po pomoc do egzorcysty bo w swiecie wykorzystali juz wszystkie metody aby np. uwolnic sie od niewytlumaczalnego leku, strachu, depresji, mysli samobojczych, nie radza sobie z problemem odrzucenia, gniewem, agresja, nieprzebaczeniem i wieloma innymi sprawami, ktore nie pozwalaja im prowadzic normalnego zycie. Czesto jest tak, ze przyczyna tego jest wlasnie to, ze albo oni sami albo ich przodkowie zaangazowani byli w rozne sprawy zwiazane ze swiatem ciemnosci. Czasami dawali przystep swiadomie a czasami nieswiadomie. Dotyczy to chrzescijan i niechrzescijan. Dlatego tez trzeba byc w zyciu czujnym, zeby nie otwierac furtek demonom i nie dawac im przystepu aby mogly panoszyc sie w naszym zyciu i je niszczyc. Chrzesicjanie powinni pamietac, ze diabel chodzi ciagle wokol nas jak lew ryczacy i czeka tylko kogo mozna byloby pozrec…

 13. Mój kolega się bawił i się nie pożegnał ja przychodzę do szkoły spóźniony a tu nagle szatnia się zamyka gdy się przebieram potem Pani mi otworzyła i jak idę to zasłony się róczają i słychać było jakieś mroczne śmiechu potem widziałem Pana od histori i się nim przywitałem i idę dalej i po kółku lekcjach przed historią Pan złamał rentę gdy wchodził do klasy gdzie była kartką do zabawy charlie charli chalange i się pytam czy powiedzieli na koniec charli charli van you stop a oni odpowiadają że nie i zamknąłem portal i już nigdy się nie bawimy. End

 14. A mam pytanie. Bo ja w to grałam i po 30 min udało mi się skontaktować z Charliem. Zapytałam się go czy tu jest, a on odpowiedział, że tak. Po kilku kolejnych minutach zapytałam czy możemy skończyć tą grę (grałam z siostrą), a on nie odpowiedział tylko udrapał moją siostrę w plecy. Teraz ma 3 odciski pazurów. A na koniec spadł ołówek. Co mam zrobić? Czy on zniknął na zawsze?

  1. Jeśli się nie zbijasz, to uważam że nastąpiło wejście w Wasze życie. Prędzej czy później może się objawić.
   Ja na Twoim miejscu wyrzrklvym się ty duchów w imię Jezusa i przeprosił Boga za te zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: