Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zwyciężył zdrowy rozsądek i wartości chrześcijańskie

Wg sondażu Ipsos kandydaci cieszyli się takim oto poparciem:

 

Andrzej Duda – 53 proc.
Bronisław Komorowski – 47 proc.

 

Jest już niemożliwe aby zmienił się drastycznie wynik. Różnica jest 6%, a dopuszczalna pomyłka w sondażu wynosi maksymalnie 2%.

 

 

Mimo, że PIS jest partią systemową, oklaski dla społeczeństwa, które tym razem kierowało się zdrowym rozsądkiem. Ludzie nie głosowali na Dudę, ludzie głosowali przeciw PO, PSL, SLD, Balcerowiczowi i Komorowskiemu.

PIS także było nie było jest partią oficjalnie pro chrześcijańską. My wiemy, że nie jest to biblijne chrześcijaństwo, ale to jeszcze w Polsce broni się życia, neguje Nergala.

 

47% to procent ludzi zadowolonych z tego systemu. Co drugi dorosły głosujący Polak jest zadowolony z rządów PO-PSL.

 

———————–

 

Moja relacja z wieczoru.

 

 

22 :40 w tvp przedstawiają Dudę jak nowego prezydenta RP. Ciekawostka: w tle muzyka z transformersów.

 

Dziwi mnie przejęcie władzy bez zgrzytów. Komuniści ot tak sobie oddają władzę? dziwne

Updated: 24 maja 2015 — 23:26

64 komentarze

Add a Comment
 1. Andrzej Duda to się nie uda..

 2. Poznanie Prawdy

  Adminie, glosowales czy wstrzymales sie od glosu?

  1. glosowałem jednak 🙂
   za dużo złych informacji było w ciągu kilku dni.

   1. Adminie 🙂 Czy jesteś pewien, że Duda to wartości chrześcijańskie ?

    1. na pewno bliżej Dudzie niż Komorowi 🙂

     1. hm.. Piotrze – jasne , że Komorowskiemu daleko do wartości chrześcijańskich 🙂 ale no coż – PIS to raczej partia prokatolicka a scislej prorzymskokatolicka.. popatrz z jednej strony modlimy się o detronizację Krolowej Niebios a z drugiej.. wiesz .. Kosciól rzymski jak na razie również neguje Nergala, oficjalnie broni zycia a i tak wiemy co za tym wszystkim stoi i jak jest naprawdę.

      1. Magdula, …

       W krk są dwa ośrodki informacji: dla wtajemniczonego kleru, biskupów i dla mas. Dla mas oficjalnie się czci Jezusa, śmietanka kościoła rzymskiego czci szatana.

       Po za tym w ap 18 jest mowa:

       ” (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. ”

       Katolicy to lud Boga. Kościół rzymski nie. Ja bylem katolikiem i wyszedłem z tego oficjalnie. MIałem ta odwagę.

       Oczywiście Duda nie jest moim kandydatem, ale ja i inni ludzie nie głosowali na Dudę, ale przeciw Komorowskiemu.

       PIS to kłamcy i manipulatorzy, ale będą coś musieli robić dla społeczeństwa a mnie interesuje głównie jesień o ile nie padnie dolar i coś nie tąpnie.

       Cieszę się, że buta PO została złamana.

     2. Pisałam na tym blogu, że kampania jest “dziwna” w moim mieście prawie do końca wisiały tylko plakaty Dudy. Grali na Dudę. Nie jestem zaskoczona wynikiem. Ja nie głosowałam /jak deklarowałam wcześniej/. Jestem ciekawa co nam szykują.

      1. “Jestem ciekawa co nam szykują.”

       tak, to dobre pytanie, co nam szykują, bo ja to tak czuję. W mediach poszło to płynnie jakby byli przygotowani.
       Pamiętajmy, że tj teatr. Mimo to społeczeństwo opowiedziało się przeciw złu, nawet zakładając, że to gra.

       Wiadomo, że za PIS stoją potężne siły masońskie i co ma się stać to się stanie.

 3. Na początku też myślałem nie iść na wybory ale zaczeła się taka propaganda wszyscy artyści, aktorzy muzycy sportowcy ludzie korzystających z systemu popierało i krzyczało na Bula, i to mnie zmotywowało do głos na Andrzeja ale na jesień wraca Kukiz. Natomiast A.Duda ma potęzny kredyt zaufania i będę się sumiennie mu przyglądał:)

  1. “Na początku też myślałem nie iść na wybory ale zaczeła się taka propaganda wszyscy artyści, aktorzy muzycy sportowcy ludzie korzystających z systemu popierało i krzyczało na Bula, i to mnie zmotywowało ”

   dla mnie to był jeden z ważnych powodów. Nie dla celebrytów. Głosowałem na Kukiza w I turze a Saleta powiedział, że głosowali na Kukiza ludzie bez sukcesu. Tylko że ja 4 liter nikomu nie lizałem

   1. No cóż jako chrześcijanin powinniśmy chyba się przyzwyczaić, że będziemy ludźmi bez sukcesów na tym świecie

  2. Prosiłem Boga o pewność czy iść czy nie iść na wybory, myslałem nie pójdę ale w pewnym momencie zyskałem niezwykłą pewność iść nie zagłosować na kogoś ale przeciw czemuś. Mam nadzieje tylko tyle, że nie będzie gorzej dla zwykłych szarych ludzi.

 4. Kamień z serca.

  Ludki Sanowne, należy bardzo podziekować Bogu za ten gest, bo to gest w dobrą stronę, niemnej trzeba bardzo gorąco prosic Boga by sprawy szły w dobrą strone. Jesli ktos choć pobieznie przejrzał jak ogromną siecia wpływów w mediach ale i nie tylko maja byłe WSI to wie że wylewanie pomyj się zacznie, ale mam nadzieję i pokładam w Bogu nadzieje że ci którzy posługuja się klamstwem, oszustwem to przeciwko nim się to obróci.

  Kamień z serca, będzie dobrze 🙂

  Bogu niech będzie Chwała

  1. “niemnej trzeba bardzo gorąco prosic Boga by sprawy szły w dobrą strone”

   dokładnie, gdyz zakładając że Duda jest pionkiem masona Macierewicza może zmieni swe serce pod wpływem modlitw

   1. Bez przesady….
    Gdyby nie ten uparty człowiek (uparty w pozytywnym znaczeniu)to nadal wierzyłbyś w bajeczki MAKu i polskiego odpowiednika.
    Ale to nie temat na terazniejszy czas.

    1. Macierewicz jest masonem Loży Copernic

     1. Jeśli rzeczywiście tak jest to na wolnej chwili poswięc czas i zrób wpis na temat tej loży, jej założeniach, działaniach, członkach.

 5. Piotrze 🙂 Piszesz, że buta PO została złamana i masz oczywiście rację. Obawiam się jednak, że jeśli PiS dojdzie do władzy do dopiero zobaczymy butę /pamiętam 2005-2007/.

  1. Siły masońskie stoją za każdym, kto jest we władzach. Dlatego nie głosowałam. Bogiem masonerii jest Lucyfer, a wiedząc o tym nie mogłam popierać nikogo.

   1. z tej samej przyczyny ja również nie głosowałam.. tu już nie może być kompromisów.. tak uwazam

    1. Magdula 🙂 Zgadzam się z Tobą. Moim zdaniem żyjemy w czasach, w których nie ma miejsca na kompromis. To czas, w którym trzeba jasno opowiedzieć się po jednej ze stron – albo BOGA albo boga. Napisałam “Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niech się jeszcze uświęci!” Ap.22,11. Żeby nie było nieporozumień – słowa te nie dotyczą nikogo, napisałam je dla określenia czasu w jakim żyjemy. Niektórzy wcześniej źle ten wpis zrozumieli. Przepraszam Kesja – powinnam jaśniej wyrażać swoje myśli. 🙂

  2. jeśli miałbym wyrazić swoje osobiste zdanie nt najlbiższego roku, to niezmienni stawiam na wojnę tudzież upadek dolara a więc wielki kryzys

   1. Nikt nie zna dnia ani godziny wyglądam znaków czasu ale wydaje mi się jednak, iż to jeszcze nie ten czas(rok) ale mogę się oczywiście mylić.

    1. ja nie mówię o Wielkim Ucisku, ale o wojnach i pogłoskach wojennych. WU może być w 2017.

 6. “Wiadomo, że za PIS stoją potężne siły masońskie i co ma się stać to się stanie.”

  no wlasnie Piotrze.. 🙂 musze jeszcze dodać ze stoi za PIS-em Nierządnica.

  @ Magdalena

  “Obawiam się jednak, że jeśli PiS dojdzie do władzy do dopiero zobaczymy butę /pamiętam 2005-2007/.”

  również się tego obawiam.. no coż czas pokaże.

  1. ” musze jeszcze dodać ze stoi za PIS-em Nierządnica.”

   na calym swiecie rządzą pachołki szatana, ale w polityce jest wiele osób nieswiadomych dla kogo pracuje i o nich trzeba sie modlic

   1. Nie sądzę Piotrze, aby Duda nie wiedział. Nikt nie “dostaje” wysokiego stanowiska, kto nie jest masonem i to wysokiego stopnia. Tusk, Komorowski itd. myślę, że oni wszyscy. Dodatkowo Duda miał poparcie Żydów / co znaczy wiemy/.

    1. ale będzie miał nacisk na wartości chrześcijańskie oddolnie a nie odgórnie.
     Oczywiście jego kandydatura to gloryfikacja KRK, ale Komor robiłby to samo co robił.
     Ludzie głosowali przeciw Komorowskiemu.

    2. Niekoniecznie spójrz, że król Dawid Salomon i wszyscy królowie są wybrani z woli Boskiej. To nie jest przypadek nie wiem czy tego własnie chciał ale to dopuścił więc miejmy nadzieję, iż będzie w miare dobrym przywódcą. A pamietajmy na jesień Kukiz i to i tak ze względu na kredyt zaufania, i przyglądajmy się wszystkiemu wyszukujmy znaków czasu.

     1. dokładnie. Każdy władca jest wybrany za przyzwoleniem Boga i nikt z chrześcijan tego nie może zakwestionować.

   2. oczywiście, że należy się za nich modlić.. prosiłam Boga wczoraj o to aby ktokolwiek wygra przejrzał na oczy aby Bóg sprawil , że jego serce obróci się w stronę Prawdy ale oddac glosu nie mogłam na chwile obecna.. nie byłoby to zgodne z moim sumieniem i swiadmoscia oraz poznaniem jakim mnie obdarzyl Bog do tej pory. Po prostu miałam bym wrazenie ze czynie cos wbrew slowom Jezusa Chrystusa w ktorych zaznacza iz nie można sluzyc dwom panom jednocześnie.

    1. Dwóm Panom Bogu i mamonie. Natomiast szanować królów ziemskich i dostosowywać się do ich praw, oddajcie bogu co Boskie a co cesarskie cesarzowi, nie głosując na nikogo wbrew pozorom głosujesz na kogoś taka jest prawda…..

     1. hm.. a jakich my mamy w Polsce królów ? mamy rząd i marionetkę.. 🙂

      1. to też władza rządząca za przyzwoleniem Boga.

     2. @ Marko. Niestety nie mogę zgodzić się z tym co napisałeś. Napisałeś,że trzeba szanować królów ziemskich i dopasowywać się do ich praw. A jeśli te prawa stoją w sprzeczności z prawem bożym to też “trzeba się dopasować”? Napisałeś “głosując na nikogo wbrew pozorom głosujesz na kogoś” . To chyba nie jest do końca tak jak mówisz. Głosując na “tak” zawsze popierasz kogoś, komu mówisz “tak”. Nie głosując stoisz na pozycji neutralnej. Może lepsze to niż popieranie kogoś wystawionego przez “władców tego świata”. Zawsze chodziłam na wybory, od teraz nie zamierzam, zwłaszcza, że z każdym rokiem jest coraz gorzej. I myślę, że ci którzy uważają, że teraz będzie lepiej, niestety bardzo się zawiodą. Obawiam się, że jesienią może wygrać PiS i dopiero będzie “jazda bez trzymanki”. Ufam, że Pan jest blisko i nie pozwoli “władcom tego świata” zbyt długo hasać i gnębić ludzi. Niech Bóg nas wszystkich prowadzi i strzeże. 🙂

     3. przyłączam się do komentarza Magdaleny .. co do Pana – Mamony – mamona to narzędzie w rękach -dobrze wiemy czyich. Co do szanowania i dostosowania się do praw rządzących to idąc takim tokiem myslenia jak będzie z tym przyjęciem znamienia bestii? Dlaczego też w takim razie nie szanowaliśmy praw ustanowionych przez rządy PO? bo nie byly zgodne z naszymi przekonaniami. Z PIS-em nie będzie lepiej – nie łudźmy się a Matki Boskiej wspierać i też nie mam zamiaru. Tak jak Magdalena – kiedyś chodzilam na wybory obowiązkowo ale mam już dość podejścia w stylu – zagłosuję na tego kandydata tylko po to by nie wygrał inny. Cóż to za podejście?

    2. “Dlaczego też w takim razie nie szanowaliśmy praw ustanowionych przez rządy PO? ”

     bardziej tu chyba trafne slowo powinno paść : “nie zgadzaliśmy się ” ale musieliśmy się dostosować..
     🙂

 7. Robert Wyrębski

  Uff… co by nie mówić to kamień z serca. Może nie będzie to Polski Kennedy, a może będzie.. 😉 W każdym razie to co się wydarzyło to jest zdecydowanie mniejsze zło i faktycznie pokazuje pewną siłę chrześcijańskich wartości i patriotyzmu w Polsce oraz to, że jest grono ludzi myślących, w tym duża rzesza młodych. Na Komorowskiego głosował sektor publiczny, nomenklatura, ludzie zamożni i dużo ludzi bezideowych, którzy znają misia z telewizji i wyborczej, którego dobrze opakowano i sprzedano. Tacy ludzie nie są wartościowym, aktywnym elektoratem i mam wrażenie, że nadano dzisiaj kierunek Polsce i to ten dobry kierunek. I jeszcze jedno Detektywie nie połowa Polaków popiera Komorowskiego tylko połowa połowy dorosłych obywateli, czyli ćwiartka. Śmiem twierdzić, że nie jest to elektorat bardzo waleczny i dlatego widzę dużą szansę na zdominowanie wyborów na jesieni przez młodych prężnych aktywistów i jednak katolicki żelazny elektorat. Co z tego wyjdzie nie wiem, ale wiem że ojciec naszej pierwszej damy jest Żydem także Chanuka pewnie dalej będzie w sejmie hucznie obchodzona… Nie ma podstaw by popadać w huraoptymizm jednak utarcie nosa złym ludziom jest zawsze przyjemnością. Trwajmy w modlitwie o Polskę i ruszmy ten beton mocą Pana naszego Jezusa Chrystusa. Pokój Chrystusowy niech będzie z Wami bracia i siostry. Nie traćcie Ducha!

 8. No to…. pakuj się Bronek 🙂

  1. Czy to jest Pan z dawnego kabaretu OTTO??
   🙂

 9. ta muzyka z transformers’ów tez od razu zwróciła moja uwagę.

 10. Z wypowiedzi wielu wynika ze wygralo mniejsze zlo ludzie glosowali przeciw komorowi ale nie z przekonania na Dude. Jak czytalem wypowiedzi na pejsbuku I innych portalach o tym jaki to Duda jest swietny o modlitwach I dziekowniu Bogu to az robilo mi sie niedobrze! Juz nie wiem co myslec o Polakach czy naprawde sa tak glupi,zaslepieni lub urobieni przez system ze licza na jakakolwiek poprawe?? Nic sie nie zmieni poza polityczna pacynka na stanowisku prezydenta! Stado owiec prowadzone na rzez przez falszywych pasterzy! Co do wojny czy tez upadku dolara o ktorych pisal admin to nic takiego sie nie szykuje. Wojne juz mamy za wschodnia granica RP a zgnila Europa tylko czeka na jakikolwiek zly ruch ze strony Putina ktory do tej pory zachowuje sie bardzo wstrzemiezliwie. Co do dolara analitycy przewiduja wzmocnienie jego pozycji wzgledem innych walut a przede wszystkim do euro. Prognozy na ten ROK dla euro optymistyczne nie sa dodatkowo Grecja ciagnie kurs w dol a w Anglii coraz wiecej glosow o wyjsciu z UE bo maja juz dosc niemiecko-francuskiego jarzma. Jesli jeszcze dodatkowo wziac na serio plotki o rzekomym wznowieniu druku marek niemieckich to moze byc ciekawie. UE jest sztucznym tworem nieamajacym racji bytu! Czekam niecierpliwie na upadek tego kolchozu! To moim zdaniem czeka nas w najblizszej przyszlosci. Co do ucisku to on juz trwa wystarczy otworzyc oczy I zobaczyc jakie wartosci promuje sie w cywilizowanym swiecie I jak gnebi sie ludzi a najlepszym przykladem tego jest Polska jedyny Narod niewolnikow w Europie wiecznie rozbity I podzielony na wrogie sobie obozy czego I teraz mamy przyklad oboz Dudy I Komora! Nie ma co tez prognozowac jakichkolwiek DAT uciskow, koncow swiata itp. W zyciu latwo nie jest wiec trzeba zapieprzac by bylo lepiej a nie zaslaniac sie proroctwami I prognozami. Za 50 lat bedziemy sie z tego smiac cmiac fajke przy kominku nakryci kocykiem w bujanym fotelu… Do tego jednak dluga droga wiec do dziela.

 11. Na moje cała banda systemowców PO PSL PIS SLD to ta sama ferajna prawie i pajacują przed ludzmi że są jakimś wyborem, dlatego nie byłem na II turze. Wynik 53 – 47 też praktycznie książkowy można powiedzieć. Nie kupuje tego do końca ale protestować też nie będę. Będzie co ma być wszystko w rękach Pana. NIe przykładałem znaczenia który z nich wygra.

 12. Andrzej Duda pewnie nas wyduda

  1. dokładnie teraz wszystko w rękach Pana Boga 🙂 A co do podmianki partii – to było przecież do przewidzenia.

   1. przepraszam – powyższy mój wpis miał być skierowany do Ekwadora 🙂

 13. “Będzie co ma być wszystko w rękach Pana.”

  ale to co w rękach Pana wydarzyło sie przez mój i innych głos a nie Twoje siedzenie w domu.
  Czyzbyśmy byli takie cielesniaki a Ty taki duchowy,bo na to wygląda.
  Ilu osobom w trakcie kampanii mówiłes o Jezusie,bo ja zbierajac podpisy( ja przez małe “ja”) kilku ,a siedząc w komisji rozdałam wszystkim członkom ksiązeczkę “Jezus naszym przeznaczeniem” i trochę rozmawiałam o czasach ostatnich ale troche ,bo grunt bardzo twardy
  Polecam wszystkim,”Jezus naszym przeznaczeniem” cena 1zł/szt.
  Dobrze też samemu przeczytac.Jest to skrypt grubej ksiązki tego pastora (siedział za Hitlera w wiezieniach),pod tym samym tytułem.
  Ksiażkę całą mozna pobrać i nie wiem,czy aby tez odsłuchać.
  Rozdałam już ok.200,mówię dla zachęty was wszystkich.

  http://www.arkadruk.pl/kontakt.php

 14. https://www.youtube.com/watch?v=7W2rdTHHRZA&list=FLEkugLUv3hAwNw8cVK-M50w&index=16
  jak cudownie jest wspólni wielbić Pana tak piekna piesnia,alleluja

  1. tak jak mówiłem, różnie się to może potoczyć.
   Może Bóg ma w tym udział. Czas pokaże.
   Tak czy owak nalezy się modlić za Dudę.

   1. Piotrze a ja myslę, że jeżeli Bóg miał w tym jakiś udział to tylko taki , że po prostu pozwolił na to by wybory w Polsce miały taki a nie inny finał gdyż jak wiemy Bóg realizuje Swój Plan, który nam przekazał poprzez Słowo Boże i który musi sie wypełnić tak czy inaczej. Wiemy, że Bóg czuwa nad tym światem mimo, ze ktoś inny jest jego panem. Wiemy, że zły może działać tylko dlatego, że Bóg mu na razie do pewnego stopnia na to pozwala ale jednocześnie ma wszystko pod kontrolą. Gdyby było inaczej – już dawno ten świat by nie istniał. Uważam iż właśnie dlatego pozwolił na to by jedni z nas poszli na wybory by zagłosować a inni nie, tak więc zrozumiałam, ze nasze sprzeczki były nie na miejscu.
    W każdym razie nie oznacza to, ze mamy się zachwycac takim wyborem- przecież to tak naprawdę nie nasz świat – tylko przyjąć z pokorą i cieszyć się tym, że nasz Pan nadchodzi. Ale.. musimy być też czujni bo najpierw pojawi się fałszywy mesjasz – obyśmy nie dali się zwieść.

    1. Ja się codziennie modlę o parasol ochronny nad Polską i wydaje mi się, że póki co, jest on jeszcze rozpięty nad naszymi głowami.
     Zakładam, że mamy swojego księcia anielskiego królestwa polskiego z woli Bożej…
     Pomóżmy mu (modlitwą) działać skutecznie!

     Coś jak w Daniela 10 rozdział.

     1. jestem za .. modlitwa zawsze może tylko pomóc 🙂

 15. czy ktoś wie coś o związku tej afery FIFA z Watykanem?

  1. Ja wiem!
   Ja wiem!
   Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze… i
   władzę…

   1. noo znalazł się osiołek Szreka :_)

    1. Puściły mi zawory… 🙂
     Zaraz wracam…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: