Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

CERN na zdjęciach

Niebagatelne fotki:

 

Shiva

 

 

 

 

 

 

 

Ja nie wiem czy ludzie zaangażowani w to, wiedzą do czego ma służyć tak na prawdę ów Cern. Pomyśleć że jest to z pieniędzy podatników i to chrześcijan. Jak kiedyś pisałm Polska także ma tam swoją delegację.

 

 

Jeszce pytanie, dlaczego w Szwajcarii a nie USA?

Updated: 19 maja 2015 — 21:12

13 komentarzy

Add a Comment
 1. “Jeszce pytanie, dlaczego w Szwajcarii a nie USA?”

  Być może dlatego ze w Ameryce coś złego się wydarzy, popularną datą zrobił się 23 września 2015 roku.

 2. “Niszczyciel” w okręgu jakby portalu przejścia. A naukowcy, niezależnie od ich stosunku do Pana Boga, robią swoją pracę i cieszą się że uczestniczą w ciekawym projekcie, każdy robi jakąś małą część, a nie widzi całości.

 3. Ciekawe czy samej kwestii porwania nie będą chcieli wyjaśnić w ten sposób, że odpalili CERN, coś przekombinowali i nagle iluś ludzi zniknęło. W końcu będzie trzeba jakis kit ludziom wciskać. 😀

  1. Część badaczy apokalipsy uważa, że kiedy chrześcijanie pójdą do góry, to w tym samym momencie szatan na dół ze swymi upadłymi. Tj taki warunek.

  2. To bardzo ciekawe co oni tam w tym cernie robią, bo na pewno nie to co podają do ogólnej wiadomości. Raczej skłaniałbym się do tego że to jest maszyna do kontroli np. pogody albo pola magnetycznego ziemi. Nikt by tyle kasy nie wydał żeby zobaczyć jak rozpryskują się atomy na miliony części, bo to jest równie konstruktywne jak patrzenie jak się rozbijają kamienie. No chyba że to jest po prostu ślepa uliczka aby marnować czas i talent naukowców na bezproduktywne działania.

 4. Skoro ludzie będą porwani, to każdy będzie wiedział że to byli chrzescijanie. Bo większość zostanie porwanych z różnych zborów. I ludzie będą się domyslać i powinni uwierzyć, a jednnak wiekszość nie uwierzy.

  1. warto sobie sprawdzić w ogóle ile jest “chrześcijaństwa biblijnego” na świecie w ogóle, a ile “tradycyjnego” i nie ma co się dziwić

 5. Filmik po niemiecku, ale są napisy /do włączenia pl/. https://www.youtube.com/watch?v=lvcbUoD2BRo

  1. Detektywie 🙂 Postawiłeś pytanie “dlaczego w Szwajcarii a nie USA” ?. Warto oglądać mniej więcej od 8 min. 🙂

   1. ja wohl
    Ich weiß nicht

    jan nie panimaju

    i dont understand

    rozumiałem tylko tyle że Apollo, demony i tyle. 🙂

    1. Mi CERN to się kojarzy na ta chwile tylko z tomorrowland, portalem innym pięknym światem z dostępem tylko dla znaczonych.
     Dotyczący zwiedzenia.
     Taka alternatywa do Jezusa, wybierz Szatana to tez będziesz miał swój piękny świat. Ktory on CI przygotuje.

     “Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem. Znacie drogę, dokąd Ja idę. Odezwał się do Niego Tomasz: Panie, nie wiemy, dokąd idziesz. Jak więc możemy znać drogę? Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

    2. Ja niestety też nie znam niemieckiego. Może znajdzie się ktoś, kto przetłumaczy o co chodzi. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: