Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Interpretacja dziwnych dźwięków

Tym razem Koleżanka Małgosia znalazła ciekawą interpretację dziwnych dźwięków, które pojawiają się na całym świecie od ok 2 lat:

 

Są to dźwięki wydawane przez niewidzialne królestwa drugich Niebios. To ma miejsce na całym świecie. Słyszane dźwięki są Shofarami wedmuchiwanymi do wojny. Wszystko odbywa się walka duchowa w niewidzialnych światów 1. i 2. Niebios, która jest coraz bardziej widoczna w tych ostatnich dniach, niż kiedykolwiek wcześniej. Słyszeliśmy bicie bębnów w tych Niewidzialnych Światach, ale to jest pierwszy raz, kiedy faktycznie słyszałem dźwięki Szofarów.

 

Nie zorientowanym przypominam biblijny podział na 3 niebiosa:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/trzy-niebiosa-biblii.html

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/o-trzech-niebach-i-demonach.html

 

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Kładąc się spać prosiłam Boga aby mnie zabrał,następnie mówiłam że jeszcze nie ,ponieważ jeszcze muszę wychować najmłodszą córke.Ostatnio,spłakana kładłam się spać po dniu pełnym upokorzeń prosiłam Boga ,aby mnie wziął do Siebie.Usłyszałam że blisko Boga są ludzie nieskazitelni,oddani całkowicie Bogu ,którzy nie połączyli się w związki.Bóg może obdarować mnie długim życiem 365 lub 500 lat.Odpowiedziałam że nie chce patrzeć jak moi najbliżsi umierają.Bóg mi już więcej nic nie powiedział.Nie wiem czy zasługuję na rozmowę z Bogiem ,lecz chciałam Wam przekazać .Nie użalam się nad sobą ,ponieważ każdy nosi swój krzyż .Z Bogiem kochani.

    1. Kochana Anne 🙂 To co usłyszałaś, nie było od Boga. Ten, który UMARŁ za nas i ZMARTWYCHWSTAŁ powiedział ” przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni jesteście, a ja wam dam ukojenie”. Gdyby było tak, że blisko Boga są ludzie nieskazitelni i całkowicie Mu oddani ON byłby sam. Jest zupełnie odwrotnie. Bóg jest bardzo blisko /przypomnij sobie przypowieść w zagubionej owcy/. Wiem, co czujesz – niejednokrotnie czułam to samo. To minie!!! Wyjdziesz z tego silniejsza. Sama później stwierdzisz, że w tym okresie Pan był rzeczywiście był blisko Ciebie, wspierał i prowadził. Niech dobry Bóg obdarzy Ciebie i twoich bliskich wszelkim dobrem.

      1. Dziękuje za miłe słowa..z Bogiem kochana.

  2. Jak brzmią te dźwięki?

  3. @Krzysztof:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: